Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
izulka1984

Zdrowe odżywianie

Polecane posty

Aniseed na dobrego maila wogole wysylam te fotki? ? coriander@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ myszl:) na dobry adres wysylasz ale nie nie dostalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka:) ja ja pije, bo lubie:) ale slyszalam, ze taka inka jest niezdrowa :( najlepiej pić orkiszową albo coś w tym stylu ...ja orkiszową kupuję w aptece zielarskiej w dwóch postaciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu sie dzieje? tak dlugo nic nikt nie napisal? brzydko! Piszcie dziewczyny, bylysmy chyba na dobrej drodze do takiej internetowej przyjazni :) Mnie nie bylo, bo musialam wyjechac na pare dni, takie odreagowanie sesji :) Teraz sie spiesze, ide do pracy, takze do jutra. I zamierzam cos tu przeczytac jak sie zjawie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki:) U mnie idzie nawet dobrze od wczoraj nie zjadlam nic slodkiego hehe coz za wielki postep:P Aniseed dziekuje Ci za komplement:D fakt nawet ze mnie wesolutka dziewczyna o ile nie popadam w jakies okropne \"doły\";) W piatek wybieram sie do mojego Lubego na kilka dni bo ferie mam i obijam sie jak tylko moge;) Dzis spalam do 12;) teraz odreagowuje cala sesje i wszystkie stresy:) Bylam ostatnio zobaczyc chomiki bo jak pisalam wczesniej zastanwialam sie nad kupnem ale jak zobaczylam w tym sklepie te chomiki takie posciskane jeden na drugim to az smutno mi sie zrobilo:(i chetnie bym wziela wszystkie zeby kazdy mial swoj kat do zabawy a nie tak na kupie wszystkie:( no ale niestety to niemozliwe zebym przygarnela wszystkie:( A co tam u Was slychac?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc DZIEWCZYNKI:):) Kurde juz środa,ale ten czas szybko leci:(:(kurde chciałabym cos dla siebie samej zrobic,ale nie wiem co???chyba zrobie sobie gorącą kąpiel,posmaruje sie balsamem,pomaluje paznokcie,pozniej moze poczytam ksiazke ale mam cztery do wyboru i nie wiem ktorą moze czytałyscie ktorąs?? 1.Dale Carnegie \"Jak przestać sie martwic i zacząć żyć\" 2.Paul McKenna\"Zmień swoje życie w 7 dni\" 3.William Glasser \"Wżyciu możesz wybierac\" 4.Allan i Barbara Pease \"Dlaczego mężczyźni kłamią a kobiety płaczą\" no i własnie wypozyczyłam sobie jakies o zdrowym żywieniu:) A wy co robicie w wolnych chwilach?? Ja byłam wczoraj na łyżwach ,ale sie poobijałam ,ale było super:):), tylko ,ze to chwilowe pocieszenie:(:(a tak to mi sie nudzi mam duzo nauki,ale niechce mi sie uczyc wole co innego robic np.poczytac ksiazke,albo film ogladam \"Kobieta z lustra\"czy cos takliego:P:P A co do zdrowego żywienia to zjadłam dzisiaj pasztet zapiekany drobiowy(cholerka a obiecałam sobie zadnych pasztetów:(:() z chlebem pełnoziarnistym:(a tak to jeszcze jadłam na sniadanie owsianke,pół pomarańcza i pół jabłka i kiwi.Na obiad kasze gryczaną ze szpinakiem i brokułami w miedzy czasie jeszcze zjadłam słonecznik łuskany,który sobie podprazyłam na patelni PYchaaa,tylko jak zwykle za dużo jem tych ziarenn,jak nie orzechy ziemne to teraz słonecznik:(:(hmmmmm SORRY ZE WAM SIE TAK ŻALE,ALE JA NIE UMIEM JESC Z UMIAREM:(:(:( góra 2,3 dni pozniej 1 dzien znowu cos nadrobie pozniej znowu mniej i tak wkółko:(:(.No chociaz z jednym nie mam takich wiekszych problemów bo nie jem słodyczy wogóle,ale musze przyznac ,ze mnie cignie czasami.A jak wam idzie te jedzonko????? POZDRAWIAM:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z jedzonkiem od wczoraj nawet spoko:) ograniczam sie i licze kalorie zeby nie przekraczac 1200 :) dzis zjadlam: rano owsianka pozniej jablko na obiadek udko duszone + duzo surowki pozniej jogurcik i mam zamiar zjesc jeszcze 2 kromki z pasta i ogorek;) Ja Izulko w wolnych chwilach ogladam tv czytam ksiazeczke albo poprostu spie;) czasem do knajpki wyjde z kumpela ale teraz jak mam zdrowo sie zywic to rzadziej wychodze bo piwko do zdrowych nie nalezy w duzych ilosciach:P Lubie tez chodzic na spacery lub na rower z moim Lubym no ale teraz taka pogoda ze brrrr... kiedys chodzilam regularnie na aerobik fajna sprawa:) Ostatnio dostalam ksiazek Ursuli Summ \"Jesc i byc szczuplym\" to jest o diecie rozdzielnej ale niestety jeszcze nie mailam okazji doglebnie przeczytac tylko przekartkowalam:) Jak cos znajde ciekawego to skrobne na forum;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady zamilkla...
trzeba ozywic topik a wiec dziewczyny do klawiatury i pisac!!!:D Aniseed usprawiedliwiona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ,ze ciszaaa nikt nic nie pisze:(:(azz z tego wszystkiego zjadłam cos czego nie miałam:(:(ahhh ten urlop to mi na dobre nie wychodzi:(bo podajdam ,niby zdrowe rzeczy,ale mieszanki wybuchowe.Cholerka dopiero co zjadłam dwa jajka na miekko i surówke i tu powinnien byc koniec na dzisiaj ,a tu zaraz 2 maccy,pół paczki słonecznika, pół pomarancza ,jałko,jeszcze kefiru brakuje:(:(porazka:(to wszystko z nudów:(:( *a co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie dzis nawet nie bylo tak zle trzymam sie tych 1200 kcal tlyko dzis przesadzilam troche z pieczywem:( mam zasade ze pieczywo jem tylko albo rano albo wieczorem czyli sniadanie lub kolacja a dzis i na sniadanie i na kolacje po buleczce:(na szczescie male byly;) jutro jade do lubego i juz zapowiedzial w sobote kolacje przy swiecach i winku wiec pewnie przekroczy mi te 1200kcal no ale coz;) Co do mojego jedzenia to w moim wypadku najgorsze sa wieczory..chodze dosc pozno spac i jak zjem kolacje tak ok 19:30 to potem strasznie glodna jestem:( a rano to tak mi burczy w brzusiu ze od razu musze cos zjesc ale to podobno dobrze jak od razu po wstaniu rano sie je:)w kazdym badz razie wieczorem ostro musze cwiczyc swoja silna wole Izulko kochana:)głowa do góry cale szczescie ze nie opychasz sie jakimis niezdrowymi potrawami lub slodyczami:) a co do nudy jesli juz tak bardzo sie nudzisz to zajmij sie czyms (tylko nie czytanie ksiazki i ogladanie tv bo podczas tego najchetniej sie cos skubie;);) najlepiej to pocwicz sobie:D wyladujesz sie spalisz kalorie i lepiej sie poczujesz:) albo moze jakis spacerek? z jakas kolezanka na ploty?albo z siostra:) chociaz nie wiem jaka tam u Ciebie pogoda bo u mnie o dziwo nawet ladnie:)Masz urlop to korzystaj:) i nie doluj sie;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:)troche mnie nie było,ale zagladałam tu od czasu do czasu:):)co tam u was?? weeken sie zaczał a u mnnie zazem z nim postanowienia,od poczatku tego roku borykam sie z tym jedzeniem czasami mi sie udawało,a czasami wrecz odwrotnie:):). Kurde ostatnio przez jakies dwa dni jadłam tak jak kiedys i tak jak je moja rodzina i wiecie co??moje samopoczucie było do kitu,źle sie czułam,ociazała,zmeczona i brak checi do czegokolwiek,NIECHCE TAK SIE CZUC,dlatego bede jadła tak jak na początku to sobie zaplanowałam,jedyne co mi wychodzi to niełaczyc produktów weglowych z białkowymi no nie mówiac juz o tym ze zero słodyczy:P:P No dobra koniec o mnie ,moze cos napiszecie o sobie jak wam idzie??? BUZKA:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze bedziemy codziennie pisac nasze menu co zjadłysmy??wtedy bede sie lepiej czuła i bede miała wieksza motywacje do tego co postanawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Mozemy pisac jadlospis, ale u mnie bardzo zle..izulka, jak przecztasz moj to od razu sie lepiej poczujesz. wczoraj: jajecznica z kromka razowca, bulka pizza, 2 kromki chleba bialego z majonezem, zapiekanka z makaronu, miesa i warzyw, kebab, 2 piwa. O matko, jak to przeczytalam to teraz sie przerazilam! wczoraj to jakos o tym nie myslalam, cos musze zrobic! napewno bede pisac ten jadlospis, to mnie wlasnie uswiadomilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)a moj wczorajszy jadłospis to:) Ś:2JABLKA,POMARANCZ II:DUZA KROMKA PEŁNOZIARNISTA Z POMIDOREM ,OGÓRKIEM,PAPRYKA I CEBULA O:SAŁATKA Z WEDZONEGO UDKA,KUKURYDZy i JAJKA NO I TO WSZYSTKO AHA JESZCZE 2 KAWY ZBOZOWE WYPIŁAM A DZISIEJSZE MENU TO: *3 WAFLE RYZOWE Z MIODEM *DWA JABŁKA,MANDARYNKE *UDKO GOTOWANE IDUZO SURÓWKI Z KAPU.PEKI,MARCH,POMID,PAPRYKI,CEBU,OGÓR.ZIEL *50G SŁONECZNIKA,PLASTER SERA ZÓŁTEGO ZWINIETY W SODKU Z SURÓWKĄ Z OBIADU. *NO I JESZCZE KOLACJA MI ZOSTAŁA:p,ALE MAM ZAMIAR ZJESC TYLKO JABŁKA JESZCZE DZISIAJ:) a WAM JAK TAM WEEKEN MIJA????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:)Oj oj ale przez weekend nagrzeszylam:( no ale truno jest sie odchudzac i zdrowo odzywiac jesli sie spedza weekend z facetem i pije winko piwko zajada oliwki orzeszki itd;)jutro juz wracam do domku bo niestety czeka mnie wizyta u lekarza:(w kazdym badz razie pomyslz pisaniem menu bardzo mi sie podoba i od jutra bede wpisywac:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulko jak Ty malo jesz dziewcze co nam tutaj nie znikniesz:D tak przeczytalam Twoje menu kurcze jak Ty to robisz ze jestes najedzona takimi malymi porcjami?? czyzby zoladek Ci sie skurczyl:)?? zdradz mi ten sekret:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*myszka hehe mało?? czy ja wiem:P no ,ale powiem szczerze,ze coraz lepiej mi to idzie,ciekawe czy to przez to,że mam urlop:P:P Dzisiaj to luuzzacko było naszczescie połowe dnia spedziłam na miescie i nie myslałam o jedzeniu:P:Pa moje dzisiejsze menu to: *rano owsianka *na obiad 2 jabłka *na kolacje makrela z brokułami i szparagówką no i jajko na miekko *i jeszcze sobie pochrupie słonecznik:P:P No a wy dziewczyny cos tu nie zagladacie ,ani nie piszecie:(:( POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny:)Widze,ze wszystkie zakochane:):) mi to nie grozi na chwile obecną:P:P wiec mam czas na pisanie tutaj:),no ale niestety zostawiłyscie mnie tu samą wiec nie bede sie rozpisywac...no to by było na tyle:P Aha jutro chudy czwartek u mnie:P:P a jak tam u was? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) nareszcie jestem...mam nowego kompa i moge szalec:) caly tydzien mnie nie było....i nie moglam sie doczekac powrotu :) kurde pączka sobie teraz zjadłam.ale to tylko taki maly grzeszek...chociaz jutro na pewno zjem ze dwa i kilka faworkow:) ale w piątek to wszystko spalę :) miałam dzisiaj na obiad krem z brokułów :D pyyycha :) polecam kazdej z Was :D mniam mniam....na pewno będziemy takie coś częściej gotowac :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka 79
Witam was po dlugiej przerwie. Ja jestem zakochana i bardzo zadowolona z tego powodu. Boże Iza jak ty mało jesz. Oby ci to tylko na zdrowie wyszło. Nie czujesz się ospała bo tak malo energii sobie dostarczasz w ciągu dnia?Aiseed pisałam do Ciebie na gg , ale nie bylaś widoczna. ciekawi mnie czy odczytałaś moją wiadomość ? Myszka co tam u Ciebie , z Tobą też nie mogę sie na gg skontaktować, wogólę cię nie widać.Dobra dziewuszki kończę. Jutro w nocy jadę do Wisły. Mam nadzieję, że nauczę sie jeździć na nartach i będzie super. Ciekawę jak zniosę rozstanie z moją córcią, którą muszę u teściów zostawić :-P. Ale będe tęsknic, ale takie rozstania tylko umacniają więzi.Boże jak ja to zniosę. Mam nadzieję, że Majusia będzie dzielna i jakoś przeżyje bez mamy trzy dni rozłąki, gorzej ze mną.dobra koniec użalania się nad sobą. Wszystkim kobietką życzę miłego romantycznego wieczoru w towarzystwie sympatycznych przystojniaków. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! :) Ja jestem ostatnio taka zalatana, nie mialam czasu zagladac, ale ciesze sie, ze jestem tu znowu :) Generalnie jestem zla na siebie, bo tyle mialam planow, postanowien odnosnie zdrowego odzywiania i nic mi nie wychodzi..ja juz nie wiem jak mam cokolwiek wymagac od siebie skoro i tak nic z tego. No ale przestaje juz marudzic, moze kiedys sie uda. Moja najgorsza zmora jest majonez, jak jest w domu to chocbym nie byla glodna i tak zjem jakas kanapke..hehe, a przeciez nie zabronie rodzinie jesc :) juz probowalam :) izulka, ja to Ciebie podziwiam postanowilas sobie cos i udaje Ci sie zdrowo odzywiac i nie jesc zakazanych rzeczy. Musze przyznac, ze bardzo malo jesz z tego co piszesz. A co u reszty dziewczyn, czemu nie piszecie? wracajcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anissed
hej🖐️ Kasia:) dostałam wiadomość na gg :) dodałam Twoj numer do kontaktów :) mieszkamy niedaleko siebie :D zazdroszczę wyprawy:9 też bym sięz chęcią chciała nauczyć jeździć na nartach :D izulka:) wiesz co? tak sobie analizuję to co napisaląs i nie dziwię Ci się, że kilka dni mało jeszcz a później się najeść nie możesz...zbilansuj sobie posiłki tak, żeby jenego dnia nie głodowac, a drugiego najadac się :) śniadanie powinnaś zjeść porządne!!! na obiad też cos dobrego...a kolację leciutką :) makrelę z brokułami lepiej zjedz na obiad, a nie na kolację.... no nonono...wiesz co, zeby na obiad 2 jabłka jeść???? tak nie mozna!!! i co najważniejsze to musisz polubić ćwiczenia, bez tego nie schudniesz!!! nawet jak będziesz jadła najzdrowsze produkty!!!! jak to Wam nie wychodzi zdrowe odzywianie?? nie rozumiem tego!!! nie wyczuwacie roznicy w sampooczuciu po zjedzeniu czegoś lekkiego... zdrowego??? babki! brać się do roboty! a nie marudzić!!!! 🌻 pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×