Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
izulka1984

Zdrowe odżywianie

Polecane posty

hej:) izulka>>my z czarna na naszym topiku sobie robilysmy 3 dniowa diete jablkowa czulysmy sie super po niej:) ja nawet lepiej niz po miekkim oczyszczaniu tombakowym :) ja sie przez te 3 dni czulam dobrze tylko glowa mnie bolala ale czarna przechodzila to znacznie gorzej ...kazdy organizm inaczej reaguje i karwanka ma racje ze lepiej zrobic sobie takie oczyszczanie w weekend:) papa pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)oj dziewuchy czytam wasze posty ale sama nie pisze bo nie mam sie czym pochwalic:(moje zdrowe odzywianie jakos mi nie idzie:(wszystko przez durne slodycze ktore sa moim uzaleznieniem..:(:( POZDRAWIAM:) i oby jutro bylo lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka.. cos dawno Ciebie nie było:(.SŁODYCZE no to jest sprawa wiekszej wagi:P:P,sama sie dziwie ,ze ja dałam rade,ale w sumie nie jest tak żle,teraz mam wieksza motywacje:).Jem owocki teraz jabłuszka są takie pyszne:) ***NAJLEPSZE JEST TO DZIEWCZYNY ,ze już sie nie waże i nawet mnie to zabardzo nie interesuje czy schudłam:P:Pa kiedyś ważyłam sie obsesyjnie 3 razy na dzień haha dobre co nie:) Teraz jem zdrowo,dla lepszego samopoczucia,zdrowia a z czasem może zaowocuje to w kształty:),ale wydaje mi sie gdyby nie te forum to nie doszło by tak szybko do tej mojej zmiany w żywieniu:)tylko mam nadzieje,ze juz nie wróce do poprzednich upodobań:P:P *pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwile wpadlam, bo uciekam do pracy, ale mam prosbe do izulki i innych dziewczyn. Mam kompletne zaciemnienie, nie moge sobie nawet przypomniec co jadalam ostatnio :) napiszcie swoj jadlospis z paru dni...nie moge nic wymyslec! :) no i chce tez sprawdzic ile jecie tak ilosciowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :)jest tu ktoś:):)??,cos tu ostatnio nikt nie zaglada:(no oprócz mnie sama z sobą pisze:P:P *samarkanda mój jadłospis od poniedziałku wyglada tak mniej wiecej bo nie pamietam dokładnie:P... *poniedziałek przez cały dzien zjadłam od rana jabłko,mandarynke*owsianke*piers z surówką*orzechy fistaszki*ser biały ze szczypiorkiem i jogurtem naturalnym* *wtorek z rana sałatka owocowa(jabłko,banan,mandarynka)*zupka pomidorowa ale z paczki:P*jabłko*pestki dyni*jajko i surówke* *środa mus jabłkowo grejfrutowy*owsianke*spagetti z sosem warzywnym mojej roboty,ale nawet jadalne to było:)* garść orzeszków i pestki dyni*na kolacje biały ser chudy ze szczypiorkiem +maślanke* *czwartek dzisiaj*mus jabłkowo grejfrutowy*owsianka*jajko z surówką*2 kubki barszczu*orzechy+dynia*jabłko*makrele z surówka TROCHE DUZO CO o TYM MYŚLICIE??? Dajcie znać o sobie??bo smutno bez was:(:( POZDRAWIAM NIEOBECNYCH:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki izulka za jadlospis, mam przynajmniej juz pewnien obraz :) Tak w ogole to mysle, ze wcale nie jesz duzo i chyba jest ok. Ja teraz i przez nastepne pare dni mam bardzo malo czasu, dlatego rzadko zagladam i malo pisze. trzymajcie sie , papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damroka
A ja wczoraj: płatki zalane gorącą wodą + cynamon/ryba na parze z warzywami/jogurt... Pomiędzy wszystkim - sok z cytryny, świeżo wyciśnięty! Jak zdrowo, to zdrowo. Cieszę się, że powstał ten topik! Pozdrawiam wszystkich!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*witaj damroka:) a dzisiaj jak Ci minął dzionek??jaki jadłospis:):)? *samarkanda rozumiem,wszyscy zalatani są:)trudno,ale jakos daje rade:) no pozdrawiam i zmykam:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sobie zjadłam troche orzeszków ziemnych bez soli i laskowych i polałam sobie trozke miodzikiem do osłodzenia życia:)pycha:)polecam to lepsze niż czekolady,ciasta,ciasteczka i batoniki:P:P *pa*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Ja znowu tylko na chwilke, bo duuzo nauki jeszcze dzis na mnie czeka, przed chwila wrocilam z uczelni i robie sobie chwile relaksu przy kawie ( z mlekiem i cukrem :( ). Musze sie przyznac, ze nic mi nie wychodzi ze zdrowego odzywiania. Nie ma mnie calymi dniami w domu, nie mam kiedy nic przygotowac, ciagle tylko kanapki albo pizza, zeby bylo szybko i wygodnie..no ale naprawde nie mam czasu. Po sesji powinno byc lepiej..ale przynajmniej nie tyje jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samarkanda no teraz najwazniejsze,zebys pozdawała egzaminki,a pózniej bedzie wszystko ok:)nieprzejmuj sie :)i powodzenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samakanda
Ja zagladam:) Zobaczylam siebie wczoraj na zdjecia z sylwestra i jestem zalamana...od dzis zdrowe odzywianie, ale tak, zeby dalo sie na tym schudnac. Musze sie wziasc za siebie. Dzis na sniadanie owsianka z cynamonem i jablkiem, zielona herbata. A co u Was dziewczyny, piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem, dawno nie zaglądałam... pozdrawiam wszystkich i tyle tylko chciałam ... powiedzieć cześć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) *samarkanda owsianka ok,ale jabłka nie jedz razem z owsianką,bo owoce powinno sie jeś same na pusty żołądek.Ja stosuje diete niełączenis+śródziemnomorską,ale wprowadziłam te zasady na zawsze do swojego menu i jestem zadowolona:):) czuje sie lżejsza i samopoczucie lepsze:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka - kiedys stosowalam diete nielaczenia dosyc dlugo, ponad pol roku, opieralam sie na ksiazka Tombaka i Błaszczyszyn, ale cos nie jestem do niej przekonana tak do konca..czuje sie identycznie, jezeli jem duzo warzyw i owocow i ogolnie dietetycznie, ale jednak lacze. Moze kiedys do tego wroce, narazie postaram sie jesc zdrowiej, ale jak mam za duzo ograniczen to nigdy nic mi nie wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samarkanda ja tez jak sobie za duzo stawiam ograniczen to pozniej szybko sie zniechęcam,ale jak narazie trzymam sie tego ze nie jem słodyczy,nie smaże nie jem tłustych potraw,ograniczam chleb,ziemniaki,wiekszosc to tez owoce i warzywa spozywam,no oczywiscie orzeszki muszą byc w moim menu:)i owsianka:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Ja zazwyczaj co drugi dzien jestem 12 godz w pracy, czasem czesciej, wiec nie mam mozliwosci nic napisac. Poza tym to rzeczywiscie chyba nikt procz nas dwoch juz tu nie zglada :( Ja juz trzeci dzien sie trzymam, jestem bardzo zadowolona :) Chociaz wczoraj wypilam piwo, ale z tego nie zrezygnuje, nie zamierzam sie tak okropnie umartwiac :) izulka, a Ty cos schudlas odkad zaczelas zdrowe odzywianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda ja od czasu do czasu tu zaglądam, chociaż czasami takimi pustkami topik świeci, że nie mam nawet co napisać... pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :)fajnie ze wstąpiłyście tu cjhociaz na chwilke:):) *samarkanda ja od 02.01 nie wazyłam sie wogóle az do wczoraj no i okazało sie że schudłam 2 kg:)chociaz na poczatku zalezało mi najbardziej na schudnieciu ,jednak teraz bardziej mi zależy na dobrym samopoczuciu,a dzieki takiemu odzywianiu mam lepszy humor i chudne nawet nie wiem kiedy hahah,ale efekty widac:) *pozdrawiam dziewczyny:):)papa i piszcie cos czasem:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) troszke mnie nie bylo ale zbliza sie sesja i strasznie duzo nauki mam:( czasem nawet kompa nie wlaczam:(u mnie jakoi tako idzie ale oczywiscie powtorze sie ktorys raz z kolei moja zmora sa slodycze:( choc nie jem ich tyle co dawniej ale jednak zawsze cos sie skubnie slodkiego szczegolnie ze w domu zawsze cos jest:( od jutra postaram sie czesciej wpadac i zaczne pisac swoje menu to wtedy moze jakies rady od Was dostane:) bo ja totalnie nie wiem co mozna na obiad jesc juz mi sie znudzil pieczony kurczak warzywa na patelnie itd moze macie jakies pomysly:)?? Co jadacie na obiadki:)?? IZULKA gratuluje zrzuconych 2 kiloskow:D POZDRAWIAM🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wlasnie IZULKA przeczytalam na innym topiku Twoj przepis na owsianke i dzis sobie zrobilam prawie taka sama i wyszla pyszniutka:D jesli masz jeszcze jakies ciekawe zdrowe i malokaloryczne przepisy to napisz prosze:) SAMARKANDA- wiem co to znaczy sesja i nieregularne jedzenie "co popadnie" byle szybko sie zapchac":(ja w zeszlym roku mialam bardzo ciezka sesje 5 egzaminow i przytylam 2 kg:/ale tym razem mam nadzieje ze bedzie lepiej:) to narazie tyle:)ale sie rozgadalam hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszka.. :):) Ja na obiadki to za zwyczj jadam: do wyboru: *jutro np.bede jadła makrele wędzoną z surówką; *bardzo lubie makaron spagetti z moim sose wymyślonym (kroje cebule,czosnek,papryke czerwoną w kostke troszke poddusze na małej ilości oleju ,jak sie lekko poddusi dodaje toszke wody i 1 łyżke przecieru pomidorowego,przyprawiam do smaku oregano ,bazylia i co kto lubi:):)to jak dla mnie pycha:); *kasze gryczaną z brokułami; *ryż brązowy z surówką wymieszac i wychodzi taka sałatka:) *no i jeszcze myślałam zeby wymyślic jakas zupe,ale nic mi do łowy nie przychodzi *OMLET= POMIDORY podsmażyc,szczypiorek,czosnek,jajka,oregano i bazylia *mozna tez oplet z pieczarkami i cebulką lub z brokułami:) NIE wiem co jeszcze mozna robic .... AHA DO OMLETA NIE DODAJE MLEKA ANI MĄKI TYLKO jajko roztrzepac i zalec te warzywa czy pieczarki:) *no pozdrawiam:)i prosze mi sie tu meldowac:P:P:P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ale mam dzis dobry humor, u mnie pierwszym skutkiem dobrego jedzenia jest to, ze rano moge wstac bez problemu i nie przysypiam potem jeszcze z godzine :) Ja generalnie jem na obiady to co izulka, a oprocz tego jeszcze: - ryba pieczona w rekawie do pieczenia z warzywami, do tego surowka albo warzywa na patelnie, lub tak samo z piersia z kurczaka - kuskus z sosem z jogurtu i curry z dodatkami ( czerwona cebula, papryka, ogorek, pomidor, jajko) - makaron chinski (sojowy) z serem feta i dodatkami warzywnymi - zupa warzywna (warzywa jakie sa w lodowce, najbardziej lubie kapuste biala), czasem ze skrzydelkiem z kurczaka, czasem bez Nic wiecej nie pamietam teraz, jak cos bede pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) juz nas ranek przywitał:):) *ja juz od rana zjadłam sałatke owocową:) *poźniej zjem owsianke,na obiadek jak juz mówiłam makrelke z surówka i na kolacje ser chudy wymieszany z kefirem szczypiorkiem i papryczką:) aha jeszcze troszke orzeszków z miodzikiem na przekąske:) A na obiad jeszcze lubie pierś z kurczaka gotowaną razem z cebulka i czosnkiem z przyprawami no i do tego jakas surówka,albo warzywa gotowane z ziołami:) A napiszcie mi co jecie na kolacje?? aha a nie wiecie czy brak cukru takiego zwykłego np.ze słodyczy jest potrzebny w organizmie:):)czy bez tego mozna normalnie zyc??? TRZYMAJCIE SIE :) :) :) PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) melduje sie:D dzisiejszy dzien minal w miare spoko:) od jutra bede sie starala pisac swoje menu i moze jakies porady mi dacie co do mojego jedzonka bo ostatnio to zdrowe ono nie bylo;)od przyszlego tygodnia mam zamiar zaczac chodzic znow na aerobik ale zobaczymy co z tego wyjdzie:)mam ogromne problemy z wymysleniem czegos cieplego na obiad:( ale jak bede miala troszke czasu moze cos poszperam na necie albo od Was sciagne jakas potrawke;)chcialabym do wiosny zrzucic jakies 5-6kg ale nie wiem czy sie uda...trzeba byc wytrwalym:D POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzis na sniadanie serek wiejski z cebula i kromka wasy z zoltym serem. Uwielbiam ser, moge nie jesc czekolady, ale ser musze :) Na obiad bedzie zupa warzywna, a na kolacje tez nie wiem co zjesc. Ostatnio jadalam tunczyka z cebula, kukurydza z puszki, ogorkiem kiszonym i co tam bylo po reka :) Jak papryka czerwona byla w dostepnej cenie to kroilam ja na pol, mieszalam ser feta light z cebula, czosnkiem i ogorkiem swiezym i kladlam na papryke. Pycha! Jak juz kompletnie nie mam pomyslu na kolacje to jem jogurt naturalny z musli albo z otrebami. izulka, bialy cukier mozesz bez szkody wyeliminowac! On nie jest w ogole potrzebny, ten dobry cukier jest w owocach i nalezy je jesc!. Napisze cos z Tombaka o cukrze: cukier otrzymywany z buraka jest oczyszczany, krystalizowany, filtrowany, poddawany oddzialywaniu chlorku wapnia - trucizny - aby nadac mu biala barwe. Do organizmu trafia juz substancja czysto chemiczna. Aby zostala ona wchlonieta, organizm musi dolaczyc szereg substancjii takich jak wapn z zebow, zelazo i inne pierwiastki z krwi. Te wszystkie substancje znajduja sie w naturalnych produktach, wiec wnosek nauwa sie jeden :) myszka, ja pije zielona w duzych ilosciach, czerwona, zazwyczaj kubek dziennie, i owocowe - obecnie truskawka z wanilia. Ja tez sie odchudzam, chce schudnac ok. 5 kg. Masz jakies sprawdzone porady dla odchudzajacych sie? :) W kazdym razie razem sobie poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×