Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
izulka1984

Zdrowe odżywianie

Polecane posty

witam :):) w sumie dzisiaj mi nie do śmiechu! :( wrecz przeciwnie,zgrzeszyłam własnie dzisiaj ten przeklety dzien!!przyszłam przemoknieta do domu i co i głodna byłam a,ze frytki siostra zrobiła to zjadłam,zeby nie robiłana darmo!!!,ale wszystko by było OK gdyby nie to ,ze strasznie źle sie czułam przez reszte dnia i do teraz mnie trzyma!!zgaga i odbija mi sie,no i w mostku mnie boli strasznie czy to dlatego ,ze moj organizm sie odzwyczaił takich posiłków!!!!???? co myślicie o tym??? Od 12.00 nic nie jadłam i nie mam zamiaru bo czuje ,ze jeszcze jedzenie mi stoi to jest nauczka na reszte życia!! ZDROWIE ZDROWIE SIE LICZY dlatego teraz sobie ćwicze i to mi pomaga jeszcze mieta sobie wypije i lulu papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Izulko mysle ze jak jesz dietetycznie i zdrowo to potem takie tluste fryty to szok dla organizmu wiec nic dziwnego ze zle sie czulas..ja tez dzis wrocilam ze szkoly glodna jak wilk i zjadlam to co akurat mamuska gotowala czyli jakis rosolek do tego miecho ziemniaki surowka czyli masakra:( ale jak wracam padnieta z uczelni to nie mam sil zastanawiac sie i przygotowywac dietetyczne zarcie:( masakra...:( moze powinnam sobie dzien wczesniej planowac co zjem moze wtedy unikne takich sytuacji... sweet dreams:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cie tez witam *myszka..* no myśle ,ze Ty i ja to normalnie przeginamy czasami z tym jedzonkiem,ale jak jestesmy głodne to jemy co stoi na stole i rozumiem Cie ze nie chce Ci sie myślec nad tym co tu zrobic,bo zanim wymysli sie co by tu sie zjadło na obiad to juz nas kolacja zastanie:P:Phehe,ale z tym wczesniejszym planowanie posiłków to mysle ,ze to dobry pomysł:) ja tak nawet czasami robie:):) i to jest sprawdzony pomysł:P tylko checi trzeba miec wiecej :) no ja naprawde sie lepiej czuje jak zjem zdrowe jedzenie:),przeciez dzisiaj po tych FRYTOLACH to słabo mi sie oddychało i wogóle nie miałam checi do pracy!!i do tej pory mnie trzymie:(:(ałłłłaaa:(boli:(:( nio kolorowych senków:):):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ myszka:) chomiki puszczalam tam po mieszkaniu, eby się wybiegały ile wlezie:) później same do akwarium wracały jak były głodne...ale ja je łapałam:) zawsze na jedzenie:) nie mająca wagi:) prosze bardzo :) izulka:) no wiesz co??? frytki???? a fuuuuuuuuuj!!!!!!!!!! nigdy wiecej!!!! ja akurat nienawidzę frytek!!!! to tluste uczucie w gardle po nich a bleeeeee....tak samo jak po czipsach!!! fuj!fuuuuj! i jeszcze raz fuuuuj!!!!!!!!!!! ja jak jestem głodna to najpierw pije herbatke ciepłą, a dopiero sie później za jedzenie biore :) nie możecie jakos rodziny przekonać do zdrowego odżywiania????? ja podtykałam mamie Tombaka i teraz w wolnych chwilach czyta jego książki na zmianę z Małachowem:) i zaraziłą się zdrowym odżywianiem, tymi wszystkimi kuracjami oczyszczającymi itp. w pracy koleżankom poleciła i wszystkie zadowolone są:) ja nie mam problemów w domu z niezdrowymi obiadkami :) bo razem z mamą odżywiamy się w miarę zdrowo:) żadnych frytek, rosołów, kotletów mielonych, schabowych, zup na zasmażkach się u mnie nie jada:) izulka:) ja się tak źle czułam jak po kilkumiesięcznej przerwie zjadłam sobie kilka wafelków :) ooo matko, masakra!!! tak mi niedobrze było!!!!! oki, oglądne sobie teraz jakiś filmik na kompie :) miłej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniseed masz racje fuuujjjjjjjjjjjjjjjjj jak ja mogłam sie namówic,chociaz wiedziałam jak to sie skonczy,nigdy wiecej!!!! porazka takie tłuste świnstewka:P:P ble ble ble jutro z samego ranka poćwicze i musze jakąs odtrutke zrobic bo chyba sie wykoncze dzisiaj w nocy!!!!jakbym przypadkiem juz nie odpisała to bedzie oznaczało,ze mnie FRYTKI wykonczyły:P:P jak ja zasne z tym bólem w mostku ajjjjajaj.... Jak ja Ci zazdroszcze *aniseed *ze przekonałas mamusie do zdrowego zywienia,ja niestety nie mam siły do nich mówic czego kolwiek bo tylko jeden dzien mnie posłuchają a pozniej znowu jedzą te świnstewka:P:P zachowują sie jak małe dzieci:Pa w wieku naszych rodziców jest wskazane zdrowe żywienie,jak im to wytłumaczyc??ja sie martwie o ich zdrowie a oni mają to gdzies:(:( Nie mam juz słów do nich:P pozdrooo :) aniseed jaki film ogladasz????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Znam to uczucie bardzo dobrze, bo kiedys fajnie mi wychodzilo zdrowe odzywianie. Jak mi sie to zdarzylo pierwszy raz to bylam w szoku, jak organizm moze sie tak latwo odzwyczaic od pewnych rodzajow pozywienia. Niestety w obecnej chwili znowu ciagnie mnie do tych zlych rzeczy, a frytki to normalnie uwielbiam! Ale walcze z tym! Mnie od takich sytulacji ratuje to, ze w domu nikt nie gotuje dla wszystkich i kazdy je co tam sobie chce. Mieszkam tylko z rodzenstwem, wiec calkiem obca mi sytuacja, ze wracam do domu, a tam jakis obiad czeka. A odnosnie rodzicow - tata sie latwo przekonal, gdy przeczytal Tombaka, przeszlo mu wiele roznych dolegliwosci i w ogole byl jak nowo narodzony, ale z kolei mamie to wszystko wlatuje jedym uchem i wylatuje drugim, wlasciwie to nie znam osoby, ktora by sie gorzej odzywiala. A jest okazem zdrowia :) Dzis na sniadanie salatka z jajka na twardo, ogorka kiszonego, cebuli fasoli czerwonej. Taka fasola strasznie syci, mnie to chyba najbardziej ze wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ myszka:) fajny tescik, wlasnie sobie go robię :) izulka:) oglądałam film na kompie :) statysci :) nawet smieszny byl :) o matko, jak Wy możecie lubic frytki???? zero tam wartosci odzywczych!!! same kalorie! wiecie, ze ten program jestes tym, co jesz 2 będzie od przyszłego poniedziałku przed 14 na tvp2! wiec jak macie możliwośc, to oglądajcie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze o takiej porze:( ja zazwyczaj wtedy mam zajecia eh szkoda ze mam video rozwalone bo bym sobie nagrala:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic napisze dzis swoje menu..troche duzo tego ale co tam *2 kromki chleba z serkiem i ogorek *corny linea *miseczka leczo+kromeczka chleba *jogurt pitny *slonecznik luskany(uuu duzo go bylo chyba z 50g) *pol bulki z serkiem i ogorkiem no i jeszcze jedno ciasteczko zbozowe W sumie nie wiem czy to duzo czy malo ale porownujac z tym co jadlam przez ostatni czas to nie jest zle;)Mam tylko nadzieje ze nic juz dzis nie zjem u mnie najgorsze sa wieczory bo chodz pozno spac:( A co tam u Was?? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zjadlam: - salatka, pisalam juz wczesniej jaka - piers z kurczaka i warzywa na patelnie - zrobilam sobie sok marchewkowi w ilosci jednego kufelka :) - pistacje - koreczki sledziowe z kiszonym ogorkiem i rzodkiewkami + 2 kromki razowca, w tym jedna z serem zoltym Nie wiem czy to malo czy duzo, ale porownujac z ostatnimi czasami to rewelka! aniseed, frytki moze i kompletnie bezwartosciowe i smieciowate, ale jakie pyszne...:p Ide chyba spac, ja to z kolei bardzo wczesnie chodze, nie wiem co mnie tak meczy, chyba lenistwo :) ale tak sie juz przyzwyczailam. papa, dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, myszka, napisalam prawie identyczne zdanie jak Ty :) to niespecjalnie :) mi sie wydaje, ze nie zjadlas zbyt duzo. A Ty sie odchudzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:):) przyszłam sieprzywitac bo zarazzmykam do pracy:(,aletak pozatym toumniecałkiem ok,tylko spac nie umiem:(ostatnio spałam 2,5 godzinki dzisiaj tez sie obudziłam o 4.30 chociaz nastawiłam sobie budzik na 9,nie wiem od czego te bezsennosci... moje menu dzisiejsze to owsianka,a teraz jem na obiad ryż br.z surówką,a do pracy biore 2 jabłka 2 krązki ryzowe i na kolacje bede jadła kefir a tarczej piła...Ja sobie wczesniej planuje co bede jadła i wtedy nie ma żadnych niespodzinek typu\"za duzo zjadłam\":P:Pjak na mnie to działa:) No zmykam i życze miłego dzionka:):)papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej samarkanda:) pyszne??? a co w nich takiego pysznego???? jesz te ociekajace tluszczem, czy takie pieczone w piekarniku???? bo te drugie to jeszcze bym zrozumiala...ale te plywajace w tluszczu a fuuuuuuuuuuuuj!!!!!!!!! :D :D :D :D izulka:) ja tez na dzien przed planuje, mniej wiecej to, co będe jadła następnego dnia na obiad...i wtedy nie mam niespodzianek typu...rzucanie się na co popadnie:) ja dzisiaj na sniadanie zjadlam serek wiejski ze szczypiorkiem i otrębami i dwie kromeczki z flora:) pozdro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja....do mojego dzisijszego menu musze doliczyć kisiel z owocami :) zachciało mi sie, to sobie ugotowałam :D przy pkazji oglądnęłam na tvp2 fajny program - rodziny grubasów. ogladalyscie moze??? kurcze ale brzuszki mieli....zapuscili się na maxa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:):) Samarkanda tak odchudzam sie ale nie wedlug jakiejs diety bo to zazwyczaj mi nie wychodzi tylko staram sie ograniczac;) zalezy mi na zgubieniu ok 5kg Moje dzisiejsze menu: troche dzis sie nazbieralo no ale jak na uczelnie jezdze to zawsze wyjatkowo glodna jestem:( * 3 male kromeczki chleba ciemnego z pasta z tunczyka * jogurt pitny *sok marchewkowo bananowy * Fasolka w sosie pomidorowym + chlebek * 20g slonecznika i corny linea Narazie to tyle ale jak zglodnieje jeszcze dzis to moze zjem jeszcze jakas owsianke zeby chleba juz nie jesc:P Jutro mamuska gotuje rosol i jakies golonko ale powiedziala jej ze juz wole zupe pomidorowa a za golonko podziekuje:P dobrze zrobilam:)?? Dzis zakupilam sobie herbate zielona chociaz kiedys nienawidzilam tego gorzkiego posmaku ale o dziwo kumpelka poradzila mi kupic taka lisciasta z jednej firmy i nawet zasmakowala mi:D juz 2 szklaneczki wypilam:D a do kolacji kolejna wypije:) Pozdrawiam:) i piszcie jak Wam idzie dziewczęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa myszka:) odnosnie zielonej herbaty. ja zawsze kupuje yunnan NAJLEPSZA JEST!!!! lisciasta!!! jesli dobrze zaparzysz herbatke to nie będzie gorzka. ona gorzknieje jak za dlugo ja zaparzasz:D sprawdzilam to :) 5 min w zupelnosci wystarczy! no i oczywisce wazna tez jest ilosc....jak sie za duzo sypnie, to tez będzie gorzka:) mi ostatnio zasmakowala czerwona herbata earl grey z bioactive:) kupilam sobie taki maly testerek za 1.1PLN w tesco...ale juz wiem, ze kupie większe opakowanie :) co prawda expresowa jest....ale dobra:D wracam do ćw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka.. no jestem z Ciebie dumna:)ze odzuciłas golonko:)trzymaj tak dalej:) aniseed no brawo ćwiczysz:):) ja ostatnio tez cwicze i to nawet raz ćwiczyłam o 3 w nocy:P:Pbo spac mi sie nie chciało:P OJJJdziewczynki rozpijacie sie cos ostatnio:P:Pale dobrze ,ze to tylko herbatki:P:P no uciekam spac:)papa kolorowych **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou :D myszka:) ta herbatka jest bardzo dobra:) moj ojciec z tej firmy kupuje jeszcze biała herbate :) uwielbiam ja:D tylko u mnie trudno ją dostać i to tylko w jednym sklepie:( a jak sie pojawia, to od razu znika...ale czasem uda nam się ją upolowac :) dziewczyny, a tak się zapytam, co to jest to golonko?? bo nawet nie wiem :D...pierwsze słysze.... ja mam dzisiaj na obiad kapuste z grochem :P hihihi...ale mam ochote na kapuste kiszona z grzybkami i z makaronem :) mniam mniam pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam moje drogie panie:):) bede juz mykac nyny bo rano pracka znowu ,a ledwo z niej wróciłam :( hhmm no cóż takie życie:P napisze tylko moje dzisiejsze menu ,ale sie nie przerazcie bo zapominam o jedzeniu tzn. nie czuje głodu... *rano owsianke *obiad ryz brązowy ze zmiksowana marchewka+kapusta pekinska+por *kisiel *kkolacja jogurt naturalnu i banana *aha jeszcze dwa krązki ryżowe po kolacji:P no i teraz moge juz isc w kimono:P:P Do juterka:):)papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono kolezanki opusciły sie troszke i nie wpadają na topik...nono nieładnie:)koniec tygodnia i co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:)U mnie jako tako leci:) dzis ide na urodzinki takze pozwole sobie nie pisac menu:P bede musiala sie powstrzymywac no ale napewno na jakies male ciastko sie skusze;) Wczoraj kupilam soebie marcowy numer Shape z plytka z Tancem Brzucha:D fajne to:) 2 godz tanca+cwiczenia:)Jak mi reka wydobrzeje to od razu zabieram sie za to:) Jak scisle sie trzyma trningu to mozna nawet 2 kg schudnac w tydzien:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja sie dzisiaj wyspałam, ze hoho....dopiero co wstałam :) ale ja sie leniwa robie :) ja dzisiaj na sniadanie karze gryczana z warzywami zjem, a na obiad placki ziemniaczane, bo mi sie ich bardzo zachciało :) miłego weekendu!!!!! miłego odpoczynku! ja mam nadzieje, ze chociaz dzisiaj mnie nie bedzie głowa bolała:) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Musze sie pochwalic, ze mam coraz mniej wpadek :) Niestety nie dzieki sile woli, ale dlatego, ze jak zjem cos niezdrowego to zaczyna bolec mnie zoladek i ogolnie masakra. Takze jestem zadowolona, bo czuje sie lepiej :) myszka, tez sie zastanawialam nad kupnem gazety z plyta, ale nie wiedzialam, ze shape teraz jest z cwiczeniami. Ja widzialam Vite, tez z tancem brzucha, ale chyba czesc 2. Ale jak mowisz, ze shape jest fajny to raczej tez kupie :) Znacie jakies fajne stronki o zdrowym odzywianiu? cos bym sobie poczytala, a przez google narazie nic ciekawego nie znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) *myszka.. z Ciebie to jest imprezowiczka:):)ciagle jakies okazje do wyjscia:):)..:)i jak po urodzinkach??:P no wracaj do zdrowia z tą rączką:) *samarkanda ja tez tak mam ,ze jak zjem cos blee nie zdrowego to mnie żołączedk boli i wzdecia zaraz...nawet sama na sobie sie dzisiaj przejechałam:(cały tydzień luzzz przeleciało i zadnych dolegliwosci ze strony układu pokarmowego:P:Pza to dzisiaj zjadłam 2 godziny po obiadku budyń i odrazu po 20 min wzdecie i jakies odgłosy w brzuszku:P:Phmmm no cóż ,ale człowiek uczy sie na błedach:P:P *aniseed,myszka.. ,samarkanda i reszta nie piszących dziewczyn POZDRAWIAM::) aha moje menu dzisiejsze to : *owsianka *kalafior+gotowane serduszka:P:P nie śmiejsci sie bo tylko to wyłowiłam z rosołu:Pjak mama gotowała:P:P *budyń *3 garsci słonecznika:P *tosta z cebulą i czosnkiem hmmm w lodówce pustki:( *jogurt naturalny::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×