Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Niunia,też za niedługo będziesz miala 28.Ja wolałabym chyba 28 gdybym była facetem.Są bardziej zadbane i eleganckie,często mądrzejsze i nie są tak naiwne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój partner
zawsze wolał starsze.przede mna miał starszą o 8 lat, on miał wtedy 21, ona 29. to bylo jednak ciut za dużo. ja jestem od niego starsza 4 lata. i jest cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że mnie kocha...poprostu w oczach i to jest bardzo ważne bardziej doświadczone kobiety nie potrafią kochać w ten sposób.... Napewno widzi że świetnie wyglądam i dlatego nie martwię się że nie poradzę sobie za 10 lat z konkurencją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwne
pomyśl czy bylaby z toba...albo nie , czy w ogole by sie toba zainteresowala na poczatku waszej znajomosci, gdybys nie pachniał kaska i dobrą pozycją, tym, jak sam mowisz, co mozesz jej zapewnic? czy chialaby byc z duuuzo starszym gosciem, ktory nie ma kaski? czy wolalaby mlodego, fajnego chlopaka, ktory w sumie tez nie ma kski, ale zycie przed nim i moga sie nim razem cieszyc, razem rozwijać, razem cos osiągać? i razem do tego dążyć? bo jesli ona tylko czerpie, to jest po prostu wygodna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_komentarza_prosze
Zastanawiam sie tylko czy skoro takiej nastolatce najbardziej podobaja sie faceci w wieku 25-28 lat (czyli juz niestety nie ja) to co bedzie jak kolega Piotr osiagnie wiek lat 40stu paru a jego kobieta dalej bedzie zadbana 30stka, ktorej dalej beda sie podobac panowie w wieku przed 30. Co wtedy? Co jesli taka pani zamieni kolege na nowszy model? Wlasnie to mnie martwi w zwiazku z roznica wieku. Oczywiscie rownolatka tez moze faceta zostawic ale chyba jest mniejsze ryzyko takiego obrotu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski powyżej 25 roku życia stają się nie do zniesiena. Co od urody to już kwestia gustu. Mi się nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwne
ja jestem starsza i kocham bardzo bardzo mocno, wiec nie przesadzaj.. poza tym wiecznie tak świetnie wygladac nie bedziesz - niestety czlowiek musi kochac nie ze wzgledu na wyglad i kase, to sa rzeczy przemijajace, ale nie wiem czy ty jestes w stanie to zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość ludzi najpierw patrzy się na wygląd również kiobiety czym młodsze tym bardziej... Przecież nie widziała ile mam kasy w portfelu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwne
weź tez pod uwage fakt jej doswiadczenie, jest jeszcze bardzo mloda ty pewnie jestes jej wieksza pierwsza miłoscia - jesli ona rzeczywiscie tak cie kocha jak mowisz przeciez ona jeszcze zycia nie zna jaka bedzie za kilka lat? co bedzie gdy poza innego w swoim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 29 lat moja dziewczyna 19 i kiedy się poznaliśmy nie miałem ani kasy ani pracy więc skończcie z tymi stereotypami. Bo jeszcze bardziej na kase lecą starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwne
zastanow sie po prostu co zobaczylaby w tobie, gdybys jej nie zaimponowal kaska - ni epowiesz, że jej nie pokazales, że na co nieco cie stac - zaprosiles tu i tam, a takie laseczki za to zwracaja uwage, wieksza niz myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest fakt... że starsze lecą na kasę szczególnie na mieszkanie, laska zobaczy że masz przyzwoitą chatę to od razu chce się wprowadzać i brać ślub...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie bardzo podabał swego czasu taki starszy mężczyzna,ale takie coś w ogóle nie ma przyszłości.Mogłabym być nawet jego córką.Na szczescie to były tylko moje głupie fantazje :D lepiej być z równolatkiem,bądź osobą tak do 10 lat starszą,na pewno nie więcej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest fakt... że starsze lecą na kasę szczególnie na mieszkanie, laska zobaczy że masz przyzwoitą chatę to od razu chce się wprowadzać i brać ślub...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwne
hmm..no wlasnie o czym wy rozmawiacie, jakie macie plany? jesli nie robicie planow to moze to znaczy, ze ty jestes jeszcze nie dorosły mimo swego wieku..:? bo nie rozumiem..jaka jest twoja dewiza na zycie, skoro w tym wieku niczego nie planujesz czy ona - mimo swego mlodego wieku ma plany? czyżby? chce za ciebie wyjsc? w tym wieku?? a moze ty gadasz z nia o imprezkach i jej kolezankach i ich miłostkach? bo czegos tu nie rozumiem aa...no chyba ze nie mieszkacie ze soba i widujecie sie na tzw. randkach = pieknie ubrani i pachnacy i kwiatki i duperelki tylko... i jest pieknie jesli ze soba niemieszkacie to czy tak naprawde sie znacie? jaka jest gdy ma okres? jaka jest jej rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuje wakację w Wenecji i sylwestra z w Zakopanym... Co mam planować jak wszystko mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówił dziad do obrazu. Najczęściej to młoda stawia mi piwo, zaprasza do miasta i kupuje prezenty, bo ja nie mam ani auta ani kasy. Ale gadać z wami to jak rzucać grochem o ścianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwne
no wlasnie - ona jeszcze nie studiuje:) wyjedzie na studia, pozna ludzi...wejdzie w inne towarzystwo, bedziecie sie rzadziej spotykac..wszystko przed wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochodzi z rodziny w której wszyscy są lekarzami(trochę chore) np dziadkowie z obu stron to lekarze i sama na tym punkcie ma obsesję aby zostać lekarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr 1979 zgadzam się z Tobą w 100%. Laski w wieku ok 30 lat juz na pierwszej rozmowie pytają tylko o auto, mieszkanie i prace. Bez tego to nie ma o czym gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zresztą jak sponsorować
to młoda dupę ba na taką po 20 to szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwne
heheh:) każy ma racje swoje najswojsze i tak pewnie zostanie na tym forum. W sumie chyba dobrze. Mój wniosek jest taki: wierze w takie zwiazki ale gdy dotycza ona 2 osob juz ukształtowanych przez zycie i doswiadczenie - np. on 40-45 ona 30 lat. Ok. Maja juz jakies poglady. Wiedza czego chca od życia. Zdobyli wiedze i doswiadczenie jakies. Wiązą sie ze sobą. To moze byc ok. Ale nie gdy dziewczyna jest jeszcze praktycznie dzieckiem i nie wiemy jak sie zmieni pod wplywem zycia i innych ludzi. Nie wiemy co nia bedzie kierowalo w jej wyborach, bo ona sama tego na dzien dzisiejszy pewnie nie wie. Moze jeszcze studiowac i stac sie zupelnie inna osoba niz jest teraz.Wiele jeszcze przed nia. Jesli rzeczywiscie jest taka wyjatkowa to bedziecie zyli dlugo i szczesliwie. No ale ja raczej w bajki nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia,kurwa mać,masz 17 lat a wypowiadasz się jak nabuzowana hormonami 13 latka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×