Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość kukiełka
ale się uśmiałam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z MEGA wyobraznia . . .
Teraz mam pytanie do pan okolo 25 roku zycia ... Umowilas sie na randke z facetem w wieku podobnym do Ciebie .Dobrze zbudowany, wysportowany ,schludnie ubrany. Podjechal po Ciebie w samochodzie za cene malego mieszkanka w centrum Warszawy . Podczas kolacji powiedzial czym sie mniejwiecej zajmuje ze konczy studia ale juz ma 2 bardzo dobrze prosperujace firmy ktore maja znakomite perspektywy rozwoju . Powiedzial Ci rowniez podczas kolacji ze zwiedzil juz polowe globu a ta druga ma ochote odwiedzic w najblizszym czasie . Zaprosil Cie na drinka i na masaz do swojego domu, zgodzilas sie . Zajezdzacie na przedmiescia do jego nowo wybudowanego domku ktory znajduje sie w lasku nad stawem. Otwiera sie garaz a tam kolejne 2 samochody ktore sluza mu w zasadzie tylko jako zastepcze. Wchodzisz do jego salony tam na scianie wisi plazma 52 calowa , podloga jest wylozona w marmuze w oddali pokoju widac mala kaskade wodna . Bardzo przyjemnie wam sie rozmawia , facet podaje delikatnego drinka ktory rozgrzewa atmosfere. Nastepnie proponuje delikatny masaz plecow . Zaczyna Cie masowac jest przy tym bardzo delikatny , czuly a zarazem silny ........ Ktora z Pan nie pomyslala by sobie ze wlasnie takiego faceta chciala by przedstawic rodzica . Ze to jest wlasnie facet z ktorym mogla by sobie ulozyc spokojne i pewne zycie ?? Wlasnie przez takie podejscie wydaje mi sie ze dla mnie odpowiedniejsze sa dziewczyny w wieku do 20 lat ktore nie planuja sobie przyszlosci tylko chca sie cieszyc dana chwila i dzielic sie tym uczuciem z osobami ktore ja otaczaja. Jest ktos kto sie ze mna nie zgodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z MEGA wyobraznia . . .
Zapomnialem dodac ze nie czuje sie na silach zeby sie juz wiazac z kims na stale i z tego wynikaja moje poglady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assssaaa
Fajny temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zgadzam ale tylko w części. Bo ludzie są różni. Nie można zakładać że w danym wieku ktoś jest taki a nie inny. Mozna tylko założyc ze większe prawdopodobienstwo bedzie wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię marmuru ;p jakiś taki zimny jest ;) Facet z MEGA wyobraznia . . . A teraz odpowiedz na takie pytanie : postaw dwóch facetów obok kobiety niezależnie od wieku : jednego biednego jak mysz kościelna, który samochód i dom o którym piszesz widział tylko na obrazku i drugiego takiego o jakim piszesz. Uważasz, że te do 20 lat wybrały by inaczej ? Bo mnie się wydaje, że wiek nie ma tu nic do rzeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z MEGA wyobraznia . . .
Zona mundurowego - oczywiscie ze te mlodsze tez patrza na pieniadze ale on nie maja ochoty sie jeszcze ustatkowywac. Chodzi mi o to ze dla niektorych ( oczywiscie nie mowie ze wszystkich) kobiet w wieku ok 25 lat jestem tak jakby bilecikiem do lunaparku do ktorego zawsze chcialy trafic . Dla mnie to jest bez sensu i nie potrafil bym sie zwiazac z taka osoba poniewaz wiem ze pieniadze sa ulotne , uroda tez i najwazniesze sa te rzeczy ktore moga sie wydawac malo istotne z pozoru. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z MEGA wyobraznia . . .
Zapomnialem dodac ze w zasadzie w pelni zgadzam sie z apostolem nienawisci ktory z tego co widze ma sytuacje bardzo podobna do mojej. Niestety prawda jest taka ze czasem lepiej jest miec malucha i miszkac w starym drewniaku bo wtedy przynajmniej nie ma watpliwosci ze to co masz nie ma wplywu na to czy ktos mowi ze cie kocha czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle wkurwia mnie 1 z głównych polskich cech narodowych która tu też wychodzi. Jezeli ktoś ma inne upodobania, poglądy to od razu trzeba go zgnoić bo racja jest tylko moja. Chcesz mieć starszą laskę to sobie miej, a ja wybieram młodsze bo tak lubie , bo lepiej się z nimi czuje i dogaduje. A nie dlatego że nie mam powodzenia u kobiet w moim wieku. Tym po prostu odmawiam bo nic do nich nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Live Ona
to jest prawda faceci w wieku kolo 30-ki ogladaja sie za 18-22 letnimi paninkami ale aby prawdy stalo sie zadosc kobiety po 30-ce tez lubia mlodziakow oj lubia :) i nieraz przyprawiaja mezom rogi z takimi mlokosami ze ehh:o http://hopka.pl/z3c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasuwa mi się tu jeszcze jedna myśl, przecież proces starzenia nie omija nikogo. Lata lecą niestety każdemu, więc jak to pogodzić. Co rok zmieniać na młodszą ? A bilecikiem do lunaparku moim zdaniem jest się i w przypadku jednym i drugim z tym, że w przypadku do lat 20 jest się biletem na kolejkę górską a w wieku powyżej do gabinetu krzywych luster (?). Nie ganię niczyich upodobań, nie neguję takich związków sama w takim funkcjonuję, razi mnie jednak jak czytam, że kobiety ponad dwudziestoletnie lecą tylko na kasę, wypaliły się, nie dbają o siebie, i tyle razy mówią kocham ile macie stów w portfelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renna
tak wolą takie panienk jeśli są oczywiście na ich etapie rozwoju, bo koleś w tym wieku powinien już patrzeć przyszłościowo a nie ruchaniowo heh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z MEGA wyobraznia . . .
Chyba nikt tu nie twierdzi ze wypalily sie ... To czy dbaja o siebie czy nie to jest sprawa indywidualna. Ja nie twierdze ze te ok 25 lat leca na kase tyle ze w moim przypadku wiekszosci sie wydaje ze bylbym idealny do ustatkowania sie . Ja czuje sie jeszcze mlodo i dlatego wole jeszcze troche przejazdzek na kolejce gorskiej. Jak dojrzeje do tego aby moc wychowywac dzieci to wtedy zaczne szukac osoby ktora tez chciala by to robic . Nie twierdze napewno ze 18 letnie dziewczyny sa tylko do zabawy i mozna je wyrzucac jak zurzyte chusteczki ale napewno jest wieksza szansa ze beda mialy ochote cieszyc sie zyciem a nie je planowac. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZULLULA napisała faceci glupoty gadacie-ze niby kobieta 20-klilkuletnia sie sypie to zapraszam do mnie zdziwicie sie jak wyglada i jest w lozku 29 letnia kobieta Tylko że ja wcale nie chce takiej co ją nie jeden sprawdzał jaka to jest w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topic mial chyba sluzyc wyrazaniu opini facetow jakie laski wola jesli chodzi o wiek, a nie temu zeby stare babska mialy pretensje do facetow ze lubia malolaty i probowaly dawac argumenty ze stare to dobre (bo sprawdzone, bo wino czy inne glupawe tlumaczenia). A jak facet woli mlodsza to znaczy ze: albo imbecyl, albo bez ambicji, albo kurwiaz, a w najlepszym przypadku to koneserem nie jest (swoja droga koneserstwo jakos mi sie kojarzy ze zbieractwem czy zamilowaniem antykow... :P) zona -> pogodz sie z tym ze WIEKSZOSC facetow woli mlodsze kobiety od siebie. Te twoje ostre riposty pokazuja jedynie przestrach i niemoznosc pogodzenia sie z faktem i pewnie jakas obawa \"kurde a moze moj tez woli mlodsze\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekowa 24P
Facecie z MEGA wyobraźnią- a nie wolałbyś cieszącej się życiem dziewczyny, która ma juz poukładane w głowie i nie lubi niczego planować??? są takie i to starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szczerze mówiąc jeśli laska do zaoferowania ma mało tzn tylko urodę i znośne usposobienie szybko zostanie wymieniona... Co tu kryć. Fajnie by było spotkać kobitę, z którą rozmowa byłaby interesująca , z której można by czerpać jak z niezgłębionej studni coraz nowsze informacje, uzupełniać swe myśli jej myślami etc., ale w dzisiejszych czasach o interesujących ludzi bardzo cięzko. W ciągu całego swojego życia spotkałem ze dwie takie... Nie, żadna z nich nie jest moją ślubną. A co do postępu starzenia to szczera prawda. Starzejemy się od poczęcia. Ale można dbać o swoje ciało i utrzymywać je w dobrej formie. Ja o swoje dbam. I oczekuje, że moja koieta też będzie (niezależnie od wieku). Rozumiem, że mało która kobietę podnieca zapuszczony tłuścioch z kaprawymi oczętami etc. Ale równoczesnie te kobity, które nie życzyłyby sobie śmierdzącego grubasa potrafią zwymyślać faceta za to, że oczekuje od kobiety wygladu który sprowokuje do wielu bezsennych nocy ;), a nie chęć do natychmiastowego rozsunięcia łóżek. Tak q..a boli, że mężczyźni lecą na urodę? Chyba widać wam tego brakuje... A co do instrumentalnego traktowania - co tu udawać. Ludzie są potworami z natury. Każdy na kimś żeruje, każdy coś wymusza. Tyle, że niektórzy są dodatkowo hipokrytami i udają świętych... Obłudnicy, filistrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
finepix muszę cię rozczarować, ale w wypadku \"mojego\" jest wręcz odwrotnie :D obaw nie mam żadnych ani kompleksów związanych z wiekiem bo mam faceta, który docenia to co ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona -> niestety twoje ostre reakcje pokazuja ze jednak cos jest na rzeczy, niby woli, ale czy zawsze bedzie wolal? np za 5 lat? pewnie zaprzeczysz jakobys miala takie obawy, ale jesli naet nie jestes w stanie o tym myslec to chyba cie to na prawde zbyt przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z MEGA wyobraznia . . .
wiekowa 24P - Tak ale wieszkosc dziewczyn jesli nawet wczesniej nie planowalo to przy mnie zaczyna to wlasnie robic ... Hipokryzja jest twierdzenie ze wszystkie 18 - 20 letnie dziewczyny maja niepoukladane w glowie. Wydaje mi sie ze sa duzo wieksze szanse na znalezienia mlodszej ktora ma poukladane w glowie niz starszej ktora nie lubi planowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
finepix po pierwsze nie rozumiem jak można kobietę koło 30 nazywać starym babskiem, przepraszam bardzo, ale dla mnie porównywalne to jest z obraźliwymi słowami typu \"stara kurwa\". Nie wiem, i nie znam kobiety, która kończąc te 25 lat czuje się starym babskiem. Nigdzie również nie nazwałam nikogo imbecylem ani kurwiażem, więc nie odnoś tego do mojej osoby. \"pewnie zaprzeczysz jakobys miala takie obawy, ale jeśli nawet nie jesteś w stanie o tym myśleć to chyba cie to na prawde zbyt przeraza\" Życie nauczyło mnie jednego: nigdy nie mów nigdy i dlatego ja nie spoczywam na laurach, bo przez przypadek w chwili zaćmienia jego umysłu udało mi się go zaobrączkować. A obawy tyczą się zarówno jednej jak i drugiej strony. Przecież mężczyzna też może się obawiać, że kobieta odejdzie. Bzdurne mowy .... Chociaż tak taka 16 nie ma takich obaw, bo chyba trzeźwo myślący facet nie zamieni jej na młodszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onja
o rrrrany! ja mam 24 lata i uwazam, ze fajna ze mnie dupeczka:D a Wy tu piszecie, ze juz starsza pani?! cos Wam sie popierdzielilo nieco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z MEGA wyobraznia . . .
Nie piszemy ze starsza ale ze masz juz inne podejscie do zycia niz 18 -nastka ... Nikt chyba tutaj nie obraza 25 letnich dziewczyn takie tez sa piekne i seksowne . Nie wpadajcie przypadkiem w kompleksy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och och
dziękujemy za pocieszenie stary kapciu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miałam 17,5lat to spotykałam się z facetem 16letnim, który właśnie zakończył związek z dziewczyną w swoim wieku. Co chwila słyszałam, że fajnie jest ze mną, bo jestem bezinteresowna i niczego nie oczekuję. A to bzdura. Młode dziewczyny nie naciskają na ślub itd itp, ale to wcale nie znaczy, że nie chcą się wiązać na stałę. A mężczyznom się wydaje, że taką można poobracać i będzie zachwycona, bo spotyka się z fajnym starszym facetem ;] Ja potem wyszłam z tego związku troszkę poobijana, jakoś doszłam do tego jak powinien wyglądać prawdziwy związek z normalnym facetem, za to tamten koleś teraz ma 29 lat i po mnie miał jeszcze: - dziewczynę rok starszą odemnie - dziewczynę lat 22, - narzeczoną w swoim wieku, a w międzyczasie zalicza skoki w bok z prypadkowymi dziewczynami, przy czym mnie również próbował namawiać do poświęcenia mu jednego wieczoru po tym jak dowiedział się, że spotkałam kogoś lepszego niż on... tacy faceci mają zrypaną psychikę i to ostro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z MEGA wyobraznia . . .
kro - Ale ty mowisz o facecie ktory sie spotykal z toba tylko po to zeby sobie pouzywac ... Sa ludzi zli i dobrzi nie nasza wina ze trafilas na tego drugiego. Czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w więszkości yum starszym chodzi dokładnie o to samo ;) dobry seks małym nakładem pracy i kosztów. Nie mówię z autopsji, oczywiście, bo nie przespałam się z nim, bo na szczęście byłam trochę oszołomiona i przestraszona zainteresowaniem starszego mężczyzny i nie to było mi w głowie. Ale po co tak na prawdę takim mężczyznom 18stki? Na imprezę w pracy takiej nie zabiorą, matce nie przedstawią... To nie jest normalny zdrowy związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×