Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ranking21

najlepszy dermatolog w calej Polsce?

Polecane posty

Gość gość
Polecam Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm. Wykonują szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii. Mają wielu, oddanych klientów w tym mnie. :) Polecam odwiedzić ich stronę www.wellderm.pl, tam więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z trądzikiem byłam w http://derm-al.pl i to była moja ostatnia nadzieja bo nigdzie indziej mi się nie udało wyleczyć, dopiero tutaj się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam naprawdę spore problemy z trądzikiem. Moja historia jest naprawdę długa, jednak pewnie nie każdego interesuje. Zaliczyłam wiele wizyt u różnych dermatologów, jednak dopiero w http://myskin.com.pl mi pomogli. To najlepsza klinika naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_1
Znam i to na NFZ, dr B. Ejmont w przychodni KEN Ursynów Warszawa. Sporo dermatologów odwiedziłam ale takiej wiedzy i doświadczenia jak ta dr nie miał żaden. Również prywatne wizyty to były. Plus wcale na pierwszą wizytę długo nie czekałam, kwestia tygodni a nie miesięcy jak przeważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarczewskamonna

Hmm znam jedną dobrą klinikę, gdzie proponowałabym się udać, a konkretniej jest to MediLuxClinic www.mediluxclinic.pl . Poszłam do nich z moim nawracającym trądzikiem i dziwnymi zmianami skórnymi. Inni lekarze mówili, że taki mój urok. U nich w końcu dostałam trafną diagnozę, a co za tym idzie -pozbyłam się problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ukrywam, że już od kilku lat zmagałam się z ostrym trądzikiem na mojej twarzy. Mimo, że mam już swoje lata to nadal ten problem mnie dotyczył. Całe szczęście w końcu znalazłam naprawdę dobrego dermatologa w Alfa Medica w Częstochowie i on już dokładnie zajął się moim problemem. A najważniejsze, że bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam u wielu dermatologów ale to pani Renata Budzicz pomogła mi uporać się z problemem przebarwień na mojej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magdalena Datta Adamczak najlepsza Pani Dermatolog jaką znam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×