Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnaa....

Jakie ćwiczenia szybko spalają tkankę tłuszczową????Pomóżcie.....

Polecane posty

Gość gość
ahahaahahahahahaha ale bujda! a co sprawiło, że schudłaś? Magia? :) :D hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie dieta no i dużo ruchu. Bieganie, rower plus ćwiczenia. Dobrze by było gdybyś sobie ułożyła plan treningowy, dopasowała ćwiczenia do siebie. Ja tak zrobiłam korzystałam jeszcze z porad zawartych w tym wpisie http://www.lifebox.pl/plan-treningowy-klucz-do-sukcesu-nie-tylko-dla-zaawansowanych-milosnikow-aktywnosci/. Powodzenia, trzymam kciuki za Ciebie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dww
Wiem, że prawdziwe produkty 0 kcal i różne dodatki spożywcze ma sklep swiatsupli.pl. Kupuję u nich, np. słodziki naturalne i nieskokaloryczny tłuszcz do smażenia w sprayu. Importują bezpośrednio od producentów, co pozwala na uniknięcie pośredników, a co za tym idzie wysokich kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do SWIATSUPLI>PL ~~~~~~~~ A ja wiem, że sami sobie piszecie opinie i podszywacie się po klientów. Nie ładnie. Czy wszyscy w Białystoku tak oszukują, czy tylko Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killian89
Polecam do takich ćwieczeń Therm Line Man, to naturalny spalacz tłuszczu. Super działa i wyrzeźbiłem sobie tyłek jednocześnie chudnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa juz zgloszona do UOKiK! Therm Line to jedna wielka ściema. tzw PLACEBO i mydlenie ludziom oczu. co wiecej, podszywaja sie na forach pod innych uzytkownikow i sami sobie pisza komentarze! Nie dajcie się oszukać, że to niby ktoś z użytkownikow pisze te komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina345
Jak dla mnie najlepszym sposobem jest jazda na rowerze. Zauważyłam promocje rowerów Arkus i tak się zaczęło. Teraz jestm sześć kilo lżejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblondi
Ja ciczylam z mel B pol h dziennie najlepsze cwiczenia szybko spalaja tluszcz na dodatek bez efektu jojo polecam ... musisz wierzyc w sebie i nie poddawaj sie bo wiem jakie to trudne ale po dluzszym czasie efekty super ! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkay98
Ja jestem po ciąży i mnie osobiscie bardzo pomogło pilates. Na piłce ćwiczyłam gdy jeszcze moja Ula byłą w brzuchu. Ogólnie polecam, dużo mięśni pracuje, można szybko zauważyć efekty, jak chcesz ogólnie sama możesz osbie poczyyać: http://www.mcdis.pl/nowe-zajecia-w-mcdis-pilates/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botwinek
Ćwiczenia powinny być dobrane indywidualnie przez trenera personalnego.W tym celu należy zrobić badania-najlepszym jest GeneticLab.Zapoznaj się ze stroną geneticlab.com.Mam nadzieje,ze dokonasz odpowiedniego wyboru dbając zarówno o figurę jak i swój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżbieta578
Nie wiem czy szybką spalają tkankę tłuszczową te ćwiczenia ale ćwiczę z Melb trening całego ciała i efektów takich dużych nie widziałam, w końcu po rozmowie ze znajomą dietetyczką dołączyłam dietę i suplement african mango http://szczupla-kobieta.pl i dopiero wtedy jakoś moja przemiana się polepszyła szybciej gubiłam centymetry i kilogramy a ćwiczyłam 2 razy w tygodniu. Z suplementem schudłam 14kg w 2 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zmagania z odchudzaniem skończyły się rok temu.Dieta Foreverslim do tego bieżnia w końcu nadprogramowe kilogramy zniknęły.Efektu jo-jo nie było.Na dzień dzisiejszy czuję się dużo lepiej przede wszystkim zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może warto zainwestować w suplement wspierający wzrost masy mięśniowej oraz odpowiedni trening? Mi znajomy polecił suplement Largomass - aktualnie jestem na dobrej drodze do stworzenia idealnej sylwetki dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w trenera personalnego, który dopasuje indywidualną dietę pod stworzenie rzeźby. Mi mój polecił suplement largomass, gdyż zależało mi na stworzeniu odpowiedniej masy mięśniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten suplement, stosowałem i po kilku miesiącach uzyskałem zamierzony efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi mój trener personalny polecił suplement largomass, przy dobrze dobranej diecie i zestawie ćwiczeń udało mi się wyrzeźbić ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten suplement, sam stosowałem przez 3 miesiące co umożliwiło mi zadbać o gospodarkę mięśniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×