Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnaa....

Jakie ćwiczenia szybko spalają tkankę tłuszczową????Pomóżcie.....

Polecane posty

Gość Sprawdź
spróbuj diety kopenhaskiej :) jest rygorystyczna ale działa szybko i możesz schydnąć nawet 15 kg w 13 dni ... przetestowałam ją na sobie a po niej wystarczą cwiczenia i efekt jojo nie przyjdzie a efekt jest szybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna1990
kupcie sobie taką odżywkę hmb, ona powoduje, że przy ćwiczeniach na pierwszy rzut spalane są tłuszcze z organizmu. A w normalnym przypadku tłuszcze są brane pod uwagę jako ostatnie dlatego tak ciężko jest zrzucić kg. Pamiętajcie, że środek ten nie jest jakimś cudotwórcą, ważne aby ćwiczyc ponieważ wtedy to najlepiej działa, bardzo polecam. wzrost.172cm waga 60kg chodze na silownie i basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Brałam przy ćwiczenia i nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja schudłam
Tez na początku próbowałam samymi takimi ćwiczeniami jak Ty a to nic nie dało (ważyłam 98kg wzrost 165) Dopiero zaczęłam chudnąc właśnie jak przestałam jeść po nocach, zaczęłam rano biegać przed pracą, i po pracy a co drugi dzień na rowerze do pracy i z powrotem. To mi dużo dało i teraz już ważę 75kg. Tu kupiłam bardzo wygodny rower http://colex-rowery.pl/do/item/AUTHORTHEMA/Rower-THEMA bardzo tani jak na sprzęt takiej jakości. Polecam Ci gorąco, efekty na pewno będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absbtntdfdv
Smutna, powiem Ci, że naprawdę podziwiam Cię, że tyle już schudłąś i tak się wzięłaś za siebie. Ja jestem na diecie od 3 tygodni, do tego ćwiczenia, ale oczywiscie słomiany zapał - 1 tydzien uczciwie cwiczyłam, teraz coraz mniej:/ W każdym razie w Twoje sytuacji polecam ściągnąć z chomika ćwiczenia z Mariolą Bojarską Ferenc. Są naprawdę baardzo różne formy aerobiku, ja ćwiczę ćw. równoważne, elementy jogi i latino aerobik. Nie poddawaj się, a zobaczysz za jakis czas ze było warto! Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Overweight12345
Przy wzroście 168 ważę 63 kg.. Nie odpowiada mi taka figura. Chciałabym schudnąć około 8 kg, ale tyle razy próbowalam. Mam jednak nadzieję, że teraz się uda, tylko potrzebuję wsparcia, dlatego piszę :) Opracowałam taką dietę 1-2 dni-tylko jajka, jogurty, mleko i oczywiście zielona herbata. 3-6 dni-dołączę warzywa, owoce, błonnik, otręby, chleb razowy. Czyli naprawdę ostra dieta sześciodniowa. Zamierzam też ćwiczyć codziennie, pół godziny biegać, pół godziny kręcic hula-hopem, 100 brzuszków, 100 nożyc, 20 pompek, około 5 km marszu (czyli powrot ze szkoly) i jakieś ćwiczenia na uda. Myślę, że przez te 6 dni spokojnie schudnę ze 3 kg, jak myslicie? ;) Później oczywiście będę kontynuować, ale wybiorę coś bardziej racjonalnego, teraz jestem po prostu zdesperowana. Jestem wege, więc nie mam problemu z odrzuceniem mięsa :) Proszę o wsparcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuytytyfggfyityfg
witajcie! moja figura też nie jest idealna, ale to piszecie schudnięcie 10kg misięcznie to przesada. Racjonalne odchudzanie to 2-3 kg na miesiąc. mam grube uda i od 2 miesięcy ćwiczę i mniej jem - i nie da się ukryć jest efekt! ćwiczenia, które stosuję znalazłam w internecie na youtubie i dostosowałam do swoich potrzeb. Jęsli chcecie to poszukajcie Peter Carvell. Proponuje on różne ćwiczenia każdy może wybrać coś dla siebie, niektóre wydają się bardzo trudne, ale wiem po sobie, że można.Najpierw zacząc od małej liczby powtórzeń i stopniowo zwiększać. Znalazałam jeszcze niedwano ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową Marty Stolarczyk - również polecam. No i oczywiście beganie, ale nie od razu tylko trzeba się przygotować np. przez miesiąc popracować nad formą przez ćwiczenia lub chodzenie z kijkami. Pozdrawiam i życzę wytrwałości!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines666
Ja wypowiem się na temat dobrego sposobu na schudnięcie. Mam to już przetestowane:) Jakoś kilka miesięcy temu zaczęłam biegać. Prowadziłam regularny trening aerobowy - to znaczy biegałam po 3-4 razy w tygodniu po godzinie, wolnym tempem (tłuszcz zaczyna się spalać dopiero po ok. 40 minutach ćwiczeń). Nie musiałam za długo czekać na pierwsze efekty. Ważne jest, żeby być zdeterminowanym i nie przejmować się, jak po tygodniu nie będzie się widziało efektów. One przyjdą, ale każdy z nas potrzebuje innej ilości czasu. Jeśli zdecydujecie się biegać regularnie, uważajcie na swoje kolana. Mnie po miesiącu zaczęły dokuczać obciążone stawy. Dobrą metodą w tym wypadku są kąpiele w soli leczniczej Salco - można ją kupić w aptece. Fajnie regeneruje organizm, po 3 tygodniach regularnego użycia problem znika. Dobrze działa też na zakwasy. Wszystkim zdeterminowanym życzę powodzenia w odchudzaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupie
wcale nie trzeba biegać wystarczy chodzić na szybkie spacery i przede wszystkim BARDZO WAZNA SPRAWA, która u mnie dala świetne efekty: posiłki o ustalonych godzinach!! np co 3 godziny! jem wszystko, na co mam ochote, nie obżeram się jak świnia żeby pekac w szwach, między posiłkami żadnego podjadania! tylko płyny! ( bez cukru) efekty super jem: śniadanie II sniadanie obiad podwieczorek ( kawa, 3 kostki czekolady gorzkiej np) kolacja ( 3 h przed spaniem) plus rower i spacery wsjo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaa 21
diety-nie rozumiem osob ,które się głodzą i stosują te rygorystyczne diety.ja w 11 dni zrzucialam 3 kg.Jak? -zero białego pieczywa -zero cukru słodyczy czipsow i fast foodow -zero kawy ,za to pije duzo wody -5 posiłków dziennie -posilki bogate w warzywa ,zero makaronów ,jem malo miesa,bo jakos mi nie smakuje. ćwiczenia-na spalenie tkanki tluszczowej to areoby,bieganie,stepaerobic ,pływanie.jazda na rowerku rozbudowuje miesnie.nogi staja sie mocniejsze dlatego powinno sie cwiczyc najpierw na malym obciazeniu pozniej na ciezszym a na koncu znow na malym. -czerwona herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna odchudzająca się
najgorzej jest zrzucić coś jak już się żyje zdrowo. Ja od dłuższego czasu przestrzegam stałych godzin jedzenia, nie jem fast foodów (raz na jakiś czas się zdarzy) słodyczy też nie jem za często, prawie wcale, nie słodzę, nie piję nic poza wodą i zieloną herbatą, czasami jakieś piwko, nie jem za często ziemniaków, nie mieszam makaronów z sosem i przestrzegam wiele innych zasad zdrowego żywienia. Fakt faktem nie tyłam przez to za szybko ale teraz próbuję zrzucić trochę tłuszczu od kilku tygodni intensywnie ćwiczę, staram się trzymać deficyt kaloryczny i nie wiem co jeszcze mogłabym zmienić. Kiedyś jak przeszłam na zdrowe odżywianie to kilogramy leciały od razu, teraz to trochę trudniejsze. Wymiary spadają ale też nie za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuruku111
hej, powinnas pojsc do dietetyka dobrego, wyliczy ci ilosci bialka na kg masy ciala, rozpisze czestotliwosc posilkow- po co samemu metoda prob i bledow, czasem pare wskazowek pomoze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.osilowni.pl/
Szkoda pln na dietetyka www.oSilowni.pl na forum za darmo pomagamy:) Sama ulozysz tak naprawde diete:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykpomocny
Ekspertem w odchudzaniu nie jestem. Mam tylko 17 lat , ale od lat 13 trenuje karate i od roku fitness. Myślę , ze w Twoim wypadku dobrym krokiem będzie dieta niskoweglowodanowa, jeżeli nie mozesz biegać to spróbuj nordic walking (chodzenie z kijkami) do tego mozesz spróbować trening intensywny ogolnorozwojowy, bardzo duZo ich przykładów znajdziesz w internecie. Co do diety radzę dorzucić suplementacje. Poczytaj o fat burnerach , sa to odżywki wspomagające spalanie tłuszczu. Dietę uzupełnij w blonnik, i produkty niskokaloryczne (polecam arbuza) . Pamietaj ze dietę jak i trening warto zmieniać co tydzień- dwa gdyż ciało potrzebuje szoku do gubienia kilogramów. A co do ćwiczeń mozesz tez spróbować o ile dasz radę, treningu interwalowego w moim przypadku najlepiej sie sprawdziły. Z biegiem czasu efekty będą coraz to mniej widoczne. Przygotuj sie na to. No i pamietaj kochana, potrzeba czasu. Ale on i tak mija nieustannie.... Dorzucilbym przykładowe ćwiczenia z filmikiem ale pracuję na telefonie głównie nocami. Bez problemu instrukcje znajdziesz na portalu z filmami. Pozdrawiam i życzę wytrwałości i sukcesu. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka1989
nie da się szybko zdrowo schudnoć i wydaje mi się przedewszystkim skutecznie, trzeba naprawde dużo czasu determinacji i konsekwencji by zrzucić zbendne kilogramy. najlepsze na odchudzanie jest bieganie, ale nie tak 2 razy w tygodniu tyko codziennie konsekwentnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena211
MATKO SWIETA LUDZIE PATRZCIE NA DATY!!! DORADZACIE TEJ SMUTNEJ A ONA W 2007 ROKU PISALA... JUZ PEWNIE PO PROBLEMIE...MAM NADZIEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W historii Smutnej ciekawe było to, że pisanie przez nią nowych postów urwało się po tym jak zaczęła się zastanawiać czy zjedzenie kawałka sernika nie spowoduje, że szlag trafi całe odchudzanie... Obawiam się, że sernik mógł jednak zadziałać jak pojedyncza śnieżka wyzwalająca lawinę, skoro autorka nagle przestała chwallić się swoimi sukcesami. Ku przestrodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Tomasz
Właśnie piszę mały program dla mojej koleżanki ktora ma nadwage około 10kg; Jestem osoba ktora uczyła sie i szkoliła właśnie w takim kierunku. To co przeczytałem tutaj zaszokowało mnie.. :( ze nikt z osob zajmujących sie diatami i Cwiczeniami nie zareagował... Nie pracuje na siłowni jako instruktor tylko dla tego ze dają mi za to umowe śmieciową a programi piszę za darmo bo lubie pomagać i mieć z tego satysfakcje ze dzieki mnie ktos czuje sie lepiej.... wiec w miare możliwosci kontynuujcie tematy dotyczące cwiczeć a ja z checią bedę pomagał... Pozdrawiam wszystkie panie pragnące być piękniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pan tomasz
zagladasz tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim, mnie takze zastanawia temat, ktore cwiczenia spalaja najwiecej tkanki tluszczowej...??? 2 miesiace temu chodzilam na maszyne powerslim active jest to orbitrek na podczerwien. Pocilam sie niesamowicie:) i po takim 40 minutowym treningu szlam jeszcze na silownie pocwiczyc ufffff:) a pozniej stwierdzilam ze nie bede juz wiecej chodzila na ta maszyne i ciwczylam tylko na silowni. i powiem Wam, ze kiedy szlam najpierw na maszyne a pozniej na silke to chudlam szybciej:) bo po tej maszynie cialo fajnie rozgrzewa i jak wiadomo potrzeba 20 min zeby zaczal sie spalac tluszcz,wiec idac pozniej na silke spalalam chyba juz sam tluszczyk:) A tak ogolnie to szukalam wiecej informacji na temat powerslim active ale jest mala grupa osob, ktora sie wypowiada na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Tomasz
witam ponownie.. tak to po niekąt prawda choc nie do konca ze po 20 minut zaczna być spalany tłuszcz... jest tak: zeby mięsnie zaczęły pracowac muszą mieć odpowiednią temp, dlatego robimy zawsze rozgrzewke przed cwiczeniami, mub same cwiczenia areobowe. Pierwsze; najważeniejsze jest zebyście znalazly w sobie motywacje i z czasem systematyke, polecam wstawac rano i naczczo poswiecić 20 min do 40min na cwiczenia, gwarantuje ze po pewnym czasie bedziecie miały wiecej energo na cały dzien. po zatym; podczas spania i calej nocy nasze miesnie odzyskuja energie z zasobow tkanki tłuszczowej, czyli po chłopsku nasze ciało podczas snu chudnie wiec tak bardzo w trzymaniu diety jest wazne trymanie diety.. starajmy sie nie jeść na noc ciezkostrawnego jedzenie a najlepiej po 19h, jak nie mozna wytrzymac i czuć ssanie to polecem litr wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudernica87
Ja regularnie ćwiczę Callanetics z Mariolą Bojarską, zwykle 2-3 razy w tygodniu. Chyba, że wyjeżdżam na wakacje i tam sobie pozwolę na więcej smakołyków, wtedy zwiększam ilość ćwiczeń do 3-4 razy w tygodniu. Efekty są zaskakujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzduryyyyyyy
Tabata interwaly tylko i tylkooooooo!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anianai
Witaj! SMUTNA...! Ja ważyłam 76kg zaczelam stosowac diete DUKANA! w ciagu 60dni schudlam i waze 60kg diete znajdziesz na stronie internetowej. DIETA opiera sie na samym bialku na poczatek jako faza pierwsza ja ja stosowalam dosc dlugo bo 4 tygodnie w 10dni chudniesz 8kg! rano o 8.00 jadlam 3jajka na twardo potem i kawa bez cukru!!!! o 10 jadlam 5 plasterkow szynki drobiowej(zadnej innej!!!!) godzina 13.00 serek wiejski,godzina 15.00 2jogurty naturalne duze. Nie mozesz uzywac cukru! nie mozna jesc chleba! samo bialko i 2litry wody niegazowanej mineralnej nic innego zadnych sokow nic gazowanego warzyw zup itp. po 4tyg. zaczelam jesc mieso gotowane mozesz przyprawiac wegeta sola pieprzem wiec oprocz bialka doszlo mieso przez tydzien po tyg.warzywa gotowane. I tak uzyskalam swoja wage jestem szczupla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ci ćwiczenia z ewą chodakowską! najlepiej TURBO SPALANIE. jest to trening interwałowy. spala on około 700 kcal w ciągu jednego 40 minutowego treningu. ale także po treningu spalamy kcal, ponieważ przyspiesza on metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorisątko
Witam... mam ten sam problem. Mam 20 Lat, 175cm wzrostu i 83kg wagi. Największy problem mam z brzuchem, robiłam A6W, ale po 9 dniach nie widziałam efektów i wymiękłam... robiłam codziennie brzuszki , 90 brzuszków w serii po 30 z przerwą 2 minutową. Z chęcią bym pobiegała tylko nie mam czasu, i przede wszystkim nie mam gdzie. Robie sobie wieczorne spacery, czasem 3 godzinne. Basen odpada bo się wstydzę pokazac na pół nago. Rowerem czasem jeżdze. Pomożecie wymyslec mi dietę a do tego jakieś cwiczenia. ? CZekam na odpowiedzi ;D z góry dziękuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowi Eksperci portalu mi.n z chirurgii plastycznej, specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii oraz najnowszy Ekspert znany trener z Hollywood Witold Szmańda. Trenował m.in Keanu Reeves, Heidi Klum, Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati. Teraz może odpowiedzieć na każde Twoje pytanie! Zadaj pytanie ekspertowi. http://feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak słów..POMOCY!
Witam, Bardzo proszę o pomoc. Mam 30 lat, 170cm wzrostu i ważę aż 86,5kg. Od 2-3 tygodni stosuję dietę i jestem aktywna fizycznie. Nie raz byłam u dietetyka w celu ułożenia diety ale zawsze kończyło się to klapą :). Lubię jeść różnorodnie i wolę posiłki komponowane z tego co mam w lodówce, ponieważ jest to dla mnie lepsze organizacyjnie. Obecnie chodzę na basen 3 razy w tygodniu oraz szybkie marsze 2 razy w tygodniu. Z tego co się orientuję dziennie powinnam jeść 80 g białka (w tym ok 30g zwierzęcego i 50g roślinnego), 67g tłuszczy, 290g węglowodanów oraz 2000kcal. Jem 5 posiłków dziennie w tym 2 przekąski, pije około 2l wody dziennie. Problemem jest to, że patrząc na ilość białek które powinnam jeść dziennie nie dość że białka zwierzęce przekraczają 30g (jem pierś z kurczaka i chudy nabiał) to na dodatek nie osiągam ilości tłuszczy, węglowodanów oraz nawet nie przekraczam 1200kcal dziennie. Nie głoduję, staram się sama da ć sobie z tym radę ale nic a nic nie schudłam. Zastanawiam się czy jeśli jem więcej białka zwierzęcego w postaci chudego mięsa, ryby, nabiału niż roślinnego i nie osiągam tych dawek dziennych w przypadku węglowodanów, tłuszczy i kcal to czy to jest powodem że nie chudnę? Dodam że wcześniej nie uprawiałam sportu, boję się również żeby nie przybrać za wiele w mięśniach, jem oczywiście około 0,5kg warzyw dziennie, chleb żytni na zakwasie ale tylko 80g na śniadanie i to nie codziennie, nie pije podczas posiłków tylko 0,5h przed i po. Nie słodzę herbat, jeśli zgrzeszę pijąc colę to tylko light. Z owoców jem głównie jabłka i truskawki ale jem owoce tylko do południa. Mam nadzieję że wszystko co istotniejsze napisałam:). Bardzo proszę o pomoc bo przy moich przyzwyczajeniach żywieniowych i funkcjonowaniu ta dieta i sport to duże wyrzeczenia z mojej strony i spora mobilizacja, to że nie widzę efektów jest dobijające. Jednym słowem mam coraz większą ochotę zostać taka jaka jestem i się z tym pogodzić. Po raz pierwszy w życiu wzięłam się za rozsądne odchudzanie a nie jak zawsze kompletne MŻ dzięki czemu nawet schudŁAM 15kg w 2miesiące ale był co efekt jojo w postaci +10kg. Pozdrawiam i proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel123456
No ja sie odchudzam od roku. Przez ten rok zrzucilem 10kg i zadnego efektu jojo. A ponizej moj plan. 1. Zaczalem od biegania (można też basen albo rower). Skorzystalem z planu treningowego "40 minut biegu". Teraz biegam po 15km 3 razy w tygodniu. Samo bieganie sprawilo ze schudlem 4 kilo w 5 m-cy (bo czesc utraty masy zniwelowaly nowe miesnie). 2. Nastepnie zaczelem zmieniac diete. Najpierw musli na sniadanie zamiast drozdzowki, potem, patrzylem na inne produkty i zastepowalem je "lepszymi". I tak po koleji zmieniałem każdy aspekt. Na koniec odstawilem chleb. To wszystko po to żeby nie wprowadzać drastycznych zmian na pół roku a potem wrócić do starego. Moja taktyka to malutka zmiana, wyrobienie nowego nawyku i wtedy nastepny krok - w ten sposób nie mam presji "przesadnego wysiłku" W tej chwili ważę jakieś 86 i chudnę jakieś 1-2kg na miesiąc. Mój plan to do wakacji 2014 ważyć 75kg (wzrost 178cm) plus to co mi dołoży siłownia. Od lipca oprócz biegania jeszcze chodzę na siłownie. Drogie grubaski. Przestańcie chodzić na dietę - zmieńcie tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×