Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

kefirek , wiec ja tez mam taka nadzieje!:0 bo jak nie......to bedzie lanie:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie:):classic_cool: setunia ja uwazam ze to bylo zatrucie po jedzeniu ale moja mama moiw to samo co ty:P zgralyscie sie przeciwko mnie:P kefirek ja dzisiaj tez spagetti mialem mniam minam:) jeszcze troche zopstalo zaraz pojde wszamac:) a wpracy ok tylko jeszcze nei wiem za ile pracuje w nastepnym tygodniu mam wiedziec;) caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuu kefirek......ze tez od mrazu nie przeczytalam o tym spaghetti:o ja mialam rybke i warzywka;) Wareczka tez ma spaghetti , moze jeszcze nie wchlonal calego:classic_cool: ale pewnie sie nie podzieli , bo nawet o tym nie wspomnial:o ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia sepie:p za pozno dawno wszystko zjadlem i mi bylo malo i banany zjadlem przez przypadek siostry jeszcze zjebki od mamy dostalem a myslalem ze to moje bo nie bylo odzdzielone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warka bylo powiedziec, ze podpisane nie byly:D;) to jak?pijemy:P;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijemy pijemy czlowiek nie wielblad napic sie musi:P jeszcze po tygodniu przepracowanym to wrecz wskazane:) to polej setunia piwka;) dzisiaj kumpel ma urodzinki to popijem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka polewam wiec {_}{_}{_} ale pewmnie i takjuz u jubilata pijesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia nawet nie pytaj czyje sie bleeeeeeeeeee dzisiaj bylem w pracy ale musialem sie zwolnic bo nie moglem oddychac, ciezko sie bardzo oddychalo myslalem ze zaraz sie przewroce...teraz troche lepiej ale nawala mnie gardlo i wogule ble sie czuje, najgorsze jest to ze jeszcze nei wiem jaka mam stawke mam nadzieje ze to ze mnie dzisiaj nie ma i jutro to nie wplynie na moja stawke:P setunia dzisiaj musze odmowic picia heh paskudnie sie czuje, a wczoraj mnie pilas milutko:) niedlugo z zemnie bedziesz pic;):) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wareczko dziekuje:) jak sie czujesz?;) wczoraj tez ie pilam:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia chyba sie eni zakochalas wemnie ze tak codziennie mnie pijesz;)? niedawno wrocilem z pracy dzisija 12h bleeeeee jeszcze piatek i tyle tyrania ale jutro za to tylko 6h:) setunia podaj mi kufelek warki;) na dobry sen:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wareczko wiesz ja sie raczej tak szybko nie zakochuje;) ewentualnie moge byc pod Twoim urokiem , czy cos takiego w koncu tak dobrze smakujesz ze az zal sie spieszyc;)[jak w tej reklamie]:D uuuuuu jutro do roboty wsp[olczuje nie mart sie wy6spiue sie za Ciebie:) no to prosze piwko w nagrode>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kędziorki!!!! jak sie macie??? ja cierpie na chroniczny brak czasu, co w wolnym tlumaczeniu oznacza, ze nie mam sie kiedy po dupie podrapac :) Stawiam dzisiaj browca, kto sie nie stawi, jego sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu pytam bo niewiem
co jecie do tego piwka??? jakie przekąski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jem bułeczki czosnkowe. Ostatnio w Albercie sobie 5 kupilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipaska
a u mnie czysta setka i serwetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaanka
warka strong lepsza!!! a czysta ponad wszystko!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu jakaś brohibicja? czemu nikt nie chleje? juz mi nie dobrze... bo w pysku sucho :P BUZIAKI DLA SETUNI I MARCINKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie jak zawsze
siemka czy może w piątkowy wieczór się znajdzie jakiś amator bronków przed ekranem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie jak zawsze
czyżby brak chętnych w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucia
ja wlasnie piffko pije:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×