Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

No to pojedzone:o :D Zartuje , nie jadam sloniny ani golonki ani , ani:D To pijem!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warko ja za duzo do rozlewania nie amm , tylko jedno tyskie:(mozemy pic na zmiane z gwinta:classic_cool: ale pozywna ta zupa jarzynowa:P a Ty co jadles ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia pizze mrozona jadlem pozniej jajka gotowane pozniej parowki se gotowalem i dalej jestem glodny:( ostatnio cos ciagle chce mi sie jesc.......tyskie masz to dawaj tu tylko ty wypij do polowy bo jak ja biore lyka to odrazu zeruje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka matko ile Ty jesz:D;) a mowisz na mnie jak ja dzis male sniadanko i dwa razy zupa jarzynowa:/ a Tyskie to juz chyba zwietrzalo bo trzymam i trzymam dla Ciebie;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia i ciagle tyje hehe ale za duzo cos w brzuch mi zaczelo w chodzic:P setunia jak piwko moglo zwietrzec? boze ze ja z takimi slabymi zawodniczkami sie zadaje;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka nie pitol!:D Ja teraz tacie slim figurew kupuje:D;) Moze Tez sobie kup ;) A dzis zeberka u mnie:classic_cool:[chociaz ogolnie nie przepadam ale moze jak zrobie po swojemu , to zjem;)] i golabkitez mam:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka dzis mam schabowe ale mama robila , wiec nie takie dobre jak moje:P:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warko oł kej:classic_cool:;) Kefirek a Ty tak ostro pijesz , ze nawet nie odwiedzisz starych przyjaciol:o:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Panie i Panowie 🖐️ Kefirek kompa nie sprzedał, kasy nie przepił nie zmenelił sie, tylko bardzo porządnie pracował do samego konca ferii... no i Kefirek chory był i nie mogl mowic bo mu gardełko spać w nocy nie dawało... ale Kefirek obiecuje, ze ten topik przez najblizsze dwa tygodnie bedzie nalezal do niego ZApraszam wszystkich na mala ogrietkę alkoholowa!!!! BArek pelny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pranko w niedziele robie - bede sie w piekle smazyc za to, ze nie swiece 7 dnia stworzenia!!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu sama musze pic ... tak to juz jest z tym towarzystwem ;( smaka narobia a pozniej sie utlenia... jak spirystus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sobie ... sie zamelinowac... Seti - gdzies ty polazla???? do klopa??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek ja dzis nie mam zadnego alko:( odpuscilam sobie:P ja juz za feryje wypila:classic_cool::D wiec pij , nie [atrz na nas!;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, ale same to tylko żule piją :D a ja narazie żulem nie jestem... no to chlasne se jeszcze na druga noge, zeby symertycznie było i czekam na was - aż sie moze ktoremuś z was tak na dobre \"zachce\" :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek spokosiem jeszcze do konca przerwy mi sie zachce:D a i pewnie Warke bedziemy zegnac % jak bedzie nam ojczyzne opuszczal:(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tu siedze od rana bo chce byc dzisiaj - kurka - nabombana ;) A tu nikogo... i kto tu kompa za bełta sprzedał??? Warka??? idz to kafejki, bo zdechne z pragnienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowalam na okraglo i mnostwo mam jeszcze roboty w domu, ale to oczywiscie poczeka :D stesknilam sie za wami ot co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×