Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guzik prawda

Zapanowała moda na pozne macierzynstwo

Polecane posty

Gość guzk prawda
wiem, że "Na PEWNO" pisze się oddzielnie, ale robię to razem, bo według mnie powinno to się pisac razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
jestescie smieszne z tymi podszywami niby dorosłe i wykształcone a głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za miesiąc stuknie mi 27 lat, do 30tki nie wyobrazam sobie bym miała miec dziecko i mam głęboko w dupie zdanie jakies nawiedzonej siksy na ten temat, urodzę sobie kiedy będę chciała albo i nie urodze wcale to mój problem i moja sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzk prawda
mam już czwórkę dzieci: jedno z Łyżwińskim drugie z Lepperem trzecie z Cywińskim a czwarte to dar boski Pracę też miałam, ale ostatnio wyrzucili mnie z partii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maojąc drugie dziecko w wieku 35 lat wcale nie będe czuła się babcią na wywiadówkach, ale nie będę ci tego tłumaczyć bo i tak nie zrozumiesz. A żeby cie jeszcze bardziej zgorszyć to powiem że mój mąż jest starszy ode mnie o 10 lat - to dopiero będzie dziadek, o ile nie pradziadek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka babcia
To prywatna decyzja kobiety,jedna planuje wczesniej,druga później. Rzeczywiscie teraz wiele kobiet decyduje się później na dziecko,ale zauważyłam,ze dojrzałe matki często negatywnie wypowiadaja sie na temat dwudziestolatek z dziećmi. Ja osobiscie jestem za wczesnym macierzyństwem,ale to kazdego prywatna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzk prawda
podejrzewam, że znowu mogem być w ciąży, ale nie jestem pewna czy będzie ono mulatem czy żółkiem, bo ostatnio byłam na międzynarodowej imprezie i poszłam na całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
O czyli twoj maz ma 40 lat? Ludzie tak długo zyją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhehhehehehhahahhahhahha
hoohohohooh hhiihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja z moja....
a kto powiedzial, ze ja sie zastanawiam. teraz to ja czerpie garsciami moje zycie. plawie sie w nim! upajam! wiesz dlaczego? poniewaz kiedy juz sie zdecyduje (SWIADOMIE!!!) na mojego dzidzisia, to chce, zeby moje dziecko mialo spelniona, szczesliwa matke a nie sfrustrowana 18-latke, ktora nie ma cierpliwosci do niego. pozdrawiam i jeszcze jedno: ty, mam taka nadzieje, napewno juz masz dzieci. wiesz: tik, tak, tik, tak. zegar twoj tez juz nie jest najswiezszej daty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł z babcia na wywiadówce mnie rozwalił..... mnie jako 2 dziecko mama tez urodzila majac 35 lat i prawie 30 lat temu nikomu nie wydawalo sie to dziwne, zreszta mam wielu znajhomych którzy tez zostali poczeci kiedy ich rodzice byli dojrzalymi ludzmi a nie 20 latkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzk prawda
ja zawsze wybieram jak najmłodszych, a ten z Kenii to miał zaledzwie 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
dojrzałe matki często negatywnie wypowiadaja sie na temat dwudziestolatek z dziećmi.a dlaczego? bo zwyczajnie im zazdroszcza ze majac 20 pare lat nie miało sie wziecia i pozostało pozne bycie mama Taka decyzje tuz przed menopauzą zawsze jest smutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka babcia
Nie rozumiem dlaczego atakujecie znów młode matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
idem, bo moje cztery ryje ryczą. Trzeba by im dać chyba z kromkę chleba do żarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"to nie moda tylko rozsądek Wczesne macieżyństwo to głównie efekt wpadek i tyle. Ja jestem z poprzedniego pokolenia i też urodziłam pierwsze dziecko mając 28 lat. Byłam najstarsza na porodówce bo reszta to 16-20 latki po wpadkach\" A ciebie to niesamowicie zazdrosc zeżarła, że młodziutkie dziewczyny rodziły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość moich koleżanek, które rodziły przed 26 rokiem życia już dawno jest rozwiedziona...niestety, a dzieciaczki mają kolejnych tatusiów zastępczych. A co do menopauzy u kobiet....to może musisz sobie troche biologię powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
dodam,że na mnie wszyscy chłopcy lecą, a ostatnio sobie zrobiłam fajną fryzurę z włosów łonowych, dredy, radzę wam kobitki zróbice dredy i m iejscie dzieci jak najwcześniej. Jak coś to mozna do Domu Dziecka oddac albo w szpitalu zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka babcia
zgadzam sie częsciowo z guzik prawda. Mojej siostre odbiło i zaszła w ciąże w wieku 40lat/jedno dziecko urodziła zaraz po studiach/,zaczęła zachowywać sie jak nastolatka,zapominiała w jakim jest wieku,na szczęście poroniła,płód miał wiele wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
no dobrze przyznam się, pracowałamw buredlu i stąd te dzieciaki różnokolorowe. Ale mam tera dużo kasy. Całe 3000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja z moja....
do kobitka babcia. zazdroszcze twojej siostrze takiej SIOSTRY jaka jestes ty. tylke milosci i wspacia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze te mlode matki
które w wieku 25 lat ciągną po 2 małych dzieci do sklepów rano by zrobic obiad jak maz wróci z pracy, kiedys te dziewczyny widywalam jak sie stroja, jak lataja podrywac chłopaków, ile sie nagadały o dyskotekach ... a teraz ? nie ma z kim dziecka zostawic, szkoły sie nie skonczyło zadnej ciekawej, dwoje dzieci i telewizor w salonie ... i taka jest róznica ... jedne balują za młodu i potem zakladają rodzine/rodzą dzieci, inne rodzą dzieci od razu, potem liczą na rente męza i baluja po 60tce - kazdy wybiera swoj los 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda kobitka babcia
no i dlatego też uwazam, ze trzeba ja k najwcześniej zachodzic w ciążę, najlepiej wraz z pierwszą m-czką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka babcia
do nieufna30 A jaką masz gwarancję,ze sie nie rozwiedziesz?Przepraszam,ale żadnej.Ja mam kolezanki,które bardzo wcześnie miały dzieci/na studiach/i do tej pory są szczęścliwymi meżatkami i jakos nie muszą szukać zastępczych ojców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka babcia
ale jak wcale nie jestem guzik prawda, to wyżej to pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka babcia
ja kocham sex, a resztę mam gdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i wyszło szydło z worka
guzik prawda pisze pod dwoma nickami i na dodatek życzy swojej siostrze jak najgorzej, idź do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka babcia
do a ja z moja Nie znasz sytuacji.Moja siostra ma sypiace sie małzeństwo,meża uzależnionego,problemy ze sobą,dorastającym dzieckiem i jeszcze decyduje sie w tej sytuacji na dziecko,wybacz,ale dla mnie to nieodpowiedzialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×