Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła Panna młoda

Sale weselne w Bielsku-Białej lub okolicach

Polecane posty

Gość Przyszła Panna młoda

Witam! Poszukuje jakiejś ładnej nie dużej sali na przyjęcie weselne( nie za duze max. 50 osób) w Bielsku-Białej lub okolicy. Jeśli znacie jakieś godne polecenia to proszę o pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam wszytskie narzeczone pary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Widzę, że krajanka - Bielszczanka:) Polecam przyjrzec się następującym salom: - \"Pod orłem\" - centrum Bielska - \"Bartek\" - w drodze na Hałcnów, też około 10min od Centrum Mam zdjęcia obydwu tych sal - kliknij sobie na mój nick (pseudonim), wejdź na moją stronę, kliknij w dział \"dla maturzystów\" - jedna seria zdjęć jest robiona Pod Orłem, druga - w Bartku. My sami mieliśmy wesele w sali w Janowicach (10min drogi samochodem) - bardzo polecam, tylko że ona jest duża - nam zmieścilo się spokojnie 120 osób Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła panna młoda
Zabulina...bardzo dziekuję, za propozycję. Powiem Ci szczerze, że sala Pod Orłem jest bardzo ładna ale troszke za duża na małe przyjęcie. Znam ją gdyż chodziłam do III L.O. w Bielsku i własnie tam odbywaja się tradycyjnie studiówki (choć my jako jedyny rocznik mieliśmy w Fabryce rozrywki :-)) A co do Janowic...to też śmieszna sprawa bo mój narzeczony właśnie tam mieszka ;-) A powiedz mi proszę czy mieliście ślub w sali w OSP cz y tym nowym Pubie Od zmierzchu do świtu? Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła panna młoda
Brida...dzięki za linka do www.kocierz.pl. Bardzo ładna jest ta restauracja tylko szkoda, ze troszke daleko od Bielska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... w zasadzie to nie wiem, bo nazywało się to \"sala bankietowa\", taki oddzielny, biały domek, niedaleko kościoła.. w środku - świeżo odremontowane 2 sale połączone przesuwanymi drzwiami - jedna sala do tańczenia (parkiet), druga - kafelki, do \"jedzenia\":) Tylko tam wynajmuje się tam jedynie salę, kucharza musisz mieć własnego. Myślę, że powinien Cię zainteresować Bartek - on jest mniejszy. Zobacz sobie na stronie - dość dobrze to widać. Są tam 2 niezależne sale (minus - czasami odbywaja się tam naraz 2 wesela). i wogóle zapraszam na stronę - kto wie, może spodobają Ci się moje zdjęcia:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach - przypomniało mi się jeszcze jedno! Wiesz- my siłą rzeczy szukaliśmy większych sal, bo mieliśmy ogromne weselisko.. i ta w Janowicach miała zdecydowanie najlepszy standard - zaraz po Kozach - tam jest boska sala, nawet 300 osób się bez problemu zmieści, ale termin mieli zajęty.. ale do rzecz - przypomniałam sobie, że fajną salę mieli w \"Wielkim Żarciu\" - wiem, nazwa niezbyt romantyczna, ale sala akurat na 50 - 60 osób, i klimatyzowana, o ile dobrze pamiętam. Ta sala jest obok ośrodka egzaminacyjnego na prawo jazdy - pod Szyndzielnią. Zajrzyj koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła panna młoda
Bardzo Ci dziękuję za wszytskie porady...z tego wynika, ze miałaś wesele w tej nowej sali tzn. pubie ;) Też słyszałam,ze jest tam bardzo ładnie...a jeśli mogę zapytać to jaka była cena wynajęcia tego lokalu...A co do Twoich zdjęć...to bardzo ładne...kto wie moze sie na żywo spotkamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było 2 lata temu, więc mogło się zmienić.. hmm... coś mi świta, że chyba było to (z mediami) 1600zł, czy jakoś tak... sala była \"nasza\" od czwartku do poniedziałku rano. Wesele było bez poprawin (jeszcze tego by brakowało! i tak miałam dość :P), ale kucharze kucharzyli parę dni \"wprzód\". A w pon - sprzątali:) A w którym kościele bierzecie slub?:) My braliśmy na Złotych Łanach, w św. Józefa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła panna młoda
No my mysleliśmy o tym kościółku na górce w Szczyrku... bo na razie jeszcze konkretnie nic nie ustaliliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa - to super:) Klimatycznie, jednym słowem:) Ale w takim razie - zacząć musicie koniecznie od rezerwacji terminu w kościele, bo inaczej wszystko Wam, za przeproszeniem, w \"łeb\" weźmie.. :) My sali też szukaliśy już \"pod kościół\" - czasami łatwiej o salę, niż termin w \"obleganym\" kościele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła panna młoda
Właśnie obejrzałam wszystkie Twoja zdjęcia...jede chyba są ze Szczyrku właśnie tylko z tego drewnianego kościółka ;-) A co do tych terminów to masz racje trzeba zabrać się do konkretnych poszukiwań bo cięzko będzie to wszytsko zgrać...A tak na marginesie to widzę, że towarzyszyłaś już wilu parom na ich nowej drodze życia ;-) A czy możliwa byłaby np. sesja nad morzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kościółek to nie Szczyrk:) To zabytkowy kościółek pw. św. Michała Archanioła w Katowicach:) Bardzo lubię takie kościółki, bo mają swój klimat.. choć wiem, że są fotografowie, którzy kręcą na nie nosem - bo fakt, że stare kościółki mają bardzo wymagające warunki oświetleniowe. nad morzem, jak widzisz, jedna sasję mamy:) Akurat tak wyszło, że kiedy byliśmy na wakacjach, zgłosia sie do nas para \"w potrzebie\", bo nasi gospodarze rozpuścili ploty, że robimy zdjecia;) Wszystko jest kwestią dogadania się:) Niestety - w takim wypadku trzeba wkalkulować dojazd... Na terenie woj. śląskiego dojżdżamy bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła panna młoda
Bardzo Ci dziękuję za miłą pogawędkę o weselach i fotografii...miło było Cię poznać...w razie potrzeby sesji zdjęciowej zgłoszę się do Ciebie! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do usług;) Myślę, że jak już będziesz mieć termin, to z salą na tylu gości nie powinnaś mieć problemu:) Mój typ dla Ciebie to byłoby jednak Wielkie Żarcie, bo w Bartku trochę odstraszający jest fakt tego ewentualnego drugiego wesela.. w takich przypadkach zdaża się, że dochodzi do kradzieży - bo ludzie się nawzajem nie znają, i jak przychodzi złodziej, to jedni myślą, że to ktoś z wesela \"na górze\", a ci \"na górze\" myślą, że to od tych \"z dołu\".. i nikt go nie wyprasza.. Ale zapewne przez te 2 lata pootwierało się jeszcze od groma fajnych lokali;) Życzę powodzenia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja Cię, ale stary topik! :D :D śmiesznie czytać siebie sprzed roku:) Teraz doszły mi do polecania 2 inne sale: www.karczmaukarola.pl w pięknej okolicy, ale dojazd dość trudny, ostro pod górę; trzeba raczej wynająć pokoje dla gości w pensjonacie, niż pozwalać im zjeżdżać nocą po tych drożynach;) Sala balowa w Kozach - coś pięknego:) Jakoś tak jest, ze czasem pod Bielskiem powstają ladniejsze inwestycje niż w samym BB :P Acha - już oczywiście nie mam w opisie swojej strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_84
Zabulino czy mogłabyś mi napisac w którym miescu jest ta sala balowa w Kozach?? Aktualnie szukamy sali na 100 osob i cieżko znalezc, bo chcemy, żeby goście na jednej sali siedzieli i tańczyli. A czy można na jakieś stronce obejrzec zdjęcia, które robisz?? Pozdrawiam, Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklerozka
Sala w Kozach jest BOSSSKA :) ja nie znam dokładnego adresu, ale b.łatwo trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto, nie znam dokladnego adresu sali, ale bardzo łatwo tam trafić, bo to mała miejscowość i wszyscy Cię naprowadzą:) mniej więcej - jak jedziesz do Kóz od strony Bielska, to gdy dojeżdżasz do centrum, jest taki charakterystyczny punkt topograficzny - zjeżdżasz dość mocno z górki. I w momencie, kiedy ta gorka się kończy, jest skręt w prawo i to będzie parking tej sali. Tylko to jest bardzo duża sala, może za duża jak na 100osób? O, patrz, znalazłam:) http://www.kozy.pl/index.php3?wiecej=tak&menu=domkultury tam chyba tylko jedno zdjęcie tej sali, ale daje pojęcie. Co do mojej strony - nie podam jej tutaj, bo cenieni jesteśmy m.in. za naprawdę oryginalne pomysły, i wolę je zachować jako oryginalne;) jeżeli chcesz, to napisz do mnie maila (kliknij w nicka, tam jest podany bodajże w opisie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_84
Bardzo dziękuję za odpowiedzi :) sale w Kozach na pewno pojedzimy obejrzec, ale obawiam się, że masz rację zabulino, że jest ona za duża jak na 100 osób. W związku z tym prosiłabym o namiary na jeszcze jakieś inne sale w okolicach Bielska. A co do zdjęc to się odezwę jak znajdziemy salę i dogramy termin do zespołu. Wcześniej nie będę nie potrzebnie zawracac głowy :D nadmienię tylko, że właśnie szukamy fotografa, który ma pomysły na oryginalne zdjecia, więc może, może... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po Świecie Kuchni
Witam ,osobiscie zajmuje się organizacja wesel itp.Na wesele na 100 osób proponuje OSP w Lipniku lub w Międzyrzeczu Fajne duże i przestronne sale.Koszt wynajęcia z mediami zastawą itp.to max 1500 zł + oczywiscie własna obsługa i kucharz.Ewentualnie Augustana na Pl.M.Lutra ale na rok 2008 juz nie mają wolnych miejsc.Jeśli ktoś szuka osoby do obsługi i organizacji począwszy od zanlezienia odpowiedniego miejsca super zespołu ,fotografa,kamerzysty do wyśmienitego jedzonka i profesjonalnej obsługi to piszczeie na extremetravel@poczta.fm Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draculina
Sala w Kozach - naprawdę bardzo piękna. Ale ja całym sercem polecam salę balową w Bujakowie - REWELACJA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulbi
A ja proponuję na wesele zupełnie cos innego !!!1 Prtoponuje monety weselne dla Panstwa Mlodych z wygrawerowanym gołąbkiem ,serduszkami lub obrączkami na awersie ,natomiast na rewersie imiona i data ślubu Państwa Młodych.Oprócz monet Państwo Mlodzi otrzymują certyfikat wybicia pamiątkowej monety ślubnej .Goście weselni również otrzymują po monecie .Jest to zupełna nowośc na polskim rynku weselnym -gorąco polecam !!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulbi
A ja proponuję na wesele zupełnie cos innego !!!1 Prtoponuje monety weselne dla Panstwa Mlodych z wygrawerowanym gołąbkiem ,serduszkami lub obrączkami na awersie ,natomiast na rewersie imiona i data ślubu Państwa Młodych.Oprócz monet Państwo Mlodzi otrzymują certyfikat wybicia pamiątkowej monety ślubnej .Goście weselni również otrzymują po monecie .Jest to zupełna nowośc na polskim rynku weselnym -gorąco polecam !!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coala
czy ktoś robił wesele w JAnowicach "od zmierzchu do świtu" , to powiedzcie mi jakie jest jedzenie i czy goście nie byli głodni.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maclen
www.nadwodospadem.pl .............Super sala w Międzybrodziu Bialskim koło Bielska 15km. Polecam . Mają również noclegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papai
Polecam sale w Bujakowie "podArkadami" byłam super sala, wysmienite jedzenie, obsługa, świeże kwiaty, nowe stoły i krzesła w środku balkony...centrum bujakowa naprawde będziecie zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia młoda marzeczona
Witam. Ja po oglądnięciu wszystkich chyba możliwych sal w okolicy wybrałam ta jedną. mianowicie dom kultury w Lipniku. Maja tam sale na ok 95, duża scena na której dożo się zmieści. Kuchnia dosyć duża, po 2 toalety.Parkiet jest ciekawie skonstruowany, gdyż goście pousadzani są po prawej stronie, na takich podwyższeniach. Każdy widzi każdego, jakieś zabawy na scenie i parkiet. Sala robi bardzo dobre wrażenie i ma to coś. Poza tym wynajęcie sali kosztuje ok 700-800 zł za 2 dni. Ja osobiście szukam dobrych polecenia kucharek na wesele lub osób które to umieją robić.Niestety nie stać nas na katering... Jak macie jakąś zgraną ekipę co chodzi po weselach i gotuje to piszcie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×