Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła Panna młoda

Sale weselne w Bielsku-Białej lub okolicach

Polecane posty

Gość ungaro
ALKAZJA hihi tak się nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiaa
W przyszłym roku zamierzamy z narzeczonym się pobrać:) szukamy jakiejś cekawej sali na wesele tak na 80 do 90 osób. Szukamy również dobrej orkiestry. Możecie mi coś ciekawego polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Też mam ślub w przyszłym roku i trochę się zjeździłam po Bielsku i okolicy w poszukiwaniu sali wiec chętnie Ci pomogę. Daj znac do jakiej kwoty za osobę interesują Cię salę bo różnice są i to spore... A co do zespołu to ja wybrałam zespół Karaluchy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po Swiecie Kuchni
Jeśli chodzi o zespół polecam "RIVIERAS SHOW BAND" są extra !!!!Lepszej orkiestry nie słyszałem choć organizuje wesela od paru lat.Jeszcze THE BESKIDS też jest OK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia młoda narzeczona
Ja osobiście co do zespołu to polecam Pana Grzesia Laszczaka. Od ok 17 lat prowadzi wesela i jest po prostu genialny. Sama byłam na jego kilku weselach i oczywiście on tez gra na moim:) A co do sali weselnej to jeżeli nie chcecie zbyt dużo na nią wydać to polecam Dom Ludowy w Lipniku. Za 2 dni biorą zaledwie 800zł, sali nie trzeba dużo dekorować ponieważ kierowniczka prawie wszystko ma, obrusy, naczynia i inne drobiazgi wliczone są w cenie, kuchnia dość dobrze wyposażona, po 2 toalety... po prostu nic dodać, nic ująć. Na głównej sali pomieści sie ok 90-95 osób a w bocznej sali z kominkiem ok 20.Sala w Lipcu 2009 roku ostanie odnowiona. Jak to powiedział Pan Zbigniew Wodecki sala jest skromna ale posiada swoja dusze i ma to coś co sprawia że chwile na niej spędzone są niezapomniane. Córka kierowniczki robi również przepiękne zdjęcia które można podziwiać w internecie i w Domu Ludowym. Jeśli chcecie jakieś dodatkowe informacje to piszcie na meila i forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maclen
polecam Nad Wodospadem w Międzybrodziu Bialskim sa też noclegi.Ładna sala i Jedzenie na wysokim poziomie. www.nadwodospadem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodatki i dekoracje ślubne
http://www.slubmarzen.sklepna5.pl/ Na stronie został podany adres email, jeżeli potrzebują państwo asortymentu, którego aktualnie nie ma na sklapie, prosze zrobić listę, a my przygotujemy kosztorys, możemy też pomóc w wystroju sali dobierając kolory i dekoracje do państwa życzenia :) Wykonamy opis aranżacji i powiemy jak nadać uroku każdemu wnętrzu. Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeremymk
Witam :) bardzo proszę o opinie na temat Domu Weselnego "Od zmierzchu do świtu" w Janowicach. Sala wygląda bardzo ładnie, ale interesuje mnie obsługa no i oczywiście czy podane wstępnie ceny ceny nie zmieniają się np podczas podpisywania umowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotekk
W WILKOWICACH , pod kużnią restauracja , stare baby ze wsi obslugują , żarcie lipne , zupa bez smaku , taka wodzionka , w kiblu brak papieru i smierdzi odchodami , wode spuszcza sie jak za komuny , na łańcuchu , specjalnośc ZAKLADU to flaki , smierdzące z daleka gównami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodzi
Polecamyniedawno otwartą restaurację w Harbutowicach koło Skoczowa. Restauracja nazywa się Mewa. Lokal sam w sobie jest bardzo ladny i elegancki. Mieliśmy tam swoje wesele w październiku 2008. Obsługa bardzo miła i sprawna, jedzenie smaczne i jest go dużo. Właściciel zna się na rzeczy i potrafi pomóc. Polecamy. Jeśli ktoś szuka sali w okolicy warto zajrzeć www.restauracjamewa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1243
Serdecznie polecam estauracje TARGOWA w Oświęcimiu, miałam tam w tym roku wesele i było miło, fajna obsługa i co najważniejsze smaczne potrawy i ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extreme Travel
www.poswieciekuchni.pl - zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeremymk
a słyszał ktoś o zespole ŻETEN z cieszyna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeremymk
zagląda tu ktoś czasem??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.poswieciekuchni.pl
Zagląda i zapraszam na www.poswieciekuchni.pl -Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adambas7
Ja osobiście polecam sale Balową e Bujakowie '' Pod Arkadami'' jest tam bosko i wcale nie tak drogo.. Klimatyzacja a wystrój poprostu boskiii..polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelka
a ja polecam hotel na bloniach..jednym slowem bajka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaxl
prosze mi napisac czy jest to normalne, kiedy bierze sie slub w innym kosciele i sale tez wybiera sie w innej miejscowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmsk
witam poszukuję sali z miejscami noclegowymi wesele 70 osób co możecie polecić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredocja
Karczma Beskidzka - pod warunkiem, że odpowiadają Ci takie klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silesia w Miedzybrodziu
Bialskim. Samo centrum, ładnie bardzo. sala bdzi epo jesieni odnowiona, sama mam tam wesele w maju:):):):):):):):) top jest jakiś ośrodek wypoczynkowy więc są pokoje do wynajęcia. W miarę tanio. Jakoś 140 zł od talerzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!! Chciałam poprosic o opinie na temat wesela"pod orłem" a dokładnie na temat cateringu prowadzonego przez Pana Lucjana Maciejewskiego? Mam tam wstępnie zarezerwowany termin, ale słyszałam kilka niepochlebnych opini o jedzeniu, ale to na studniówkach i zastanawiam się czy gości weselnych ten Pan również tak traktuje??? A druga sprawa z jaka się zgłaszam to zespół karaluchy... Czy faktycznie nagminne jest, ze przesadzają z alkoholem czy to tylko posty konkurencji?? Wszystkim będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomi mieli tam wesele. Byli zadowoleni. Akurat pracuję w firmie która współpracuje z tym panem.Pieczemy dla nich torty które podawane są na weselach. Sala pod Orłem jest piękna;-) z teatrem Polskim się kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magia_18
Wiolu86! Czy mogłabyś mi przybliżyć kosztorys wesela na sali pod Orłem? Chodzi mi o koszt sali/ czy jest liczony za dobę czy w innej formie? Jaka jest cena od osoby i czy uwzględniają jakieś znizki dla dzieci? A także proszę o informację dotyczącą tego,co zawarte jest w cenie dla 1 osoby tzn czy dotyczy to również ciast,owoców i napojów ewentualnie alkoholu. Za odpowiedź będę niezmiernie wdzięczna 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astelix
Witam, Poszukuję sali - najlepiej z hotelem - na wesele dla ok 100osob; Wiekszosc osob mam przyjezdnych dlatego tez potrzebuje miejsca z mozliwoscia zakwaterowania gosci. Ponieważ większość postów jest z 2007 roku proszę o jakieś aktualne opinie odnośnie restauracji "wielkie zarcie" "bartek" "hotel na bloniach" "apollo dom weselny" ( czy oni w ogole posiadaja stronke internetowa?nie umiem nigdzie znaleźć) Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też niedawno staliśmy przed wyborem sali na około 100 osób z miejscami noclegowymi dla okolo połowy gości.. Zjeżdzlismy mnóstwo lokali i : Bartek - odpadł ze względu na małą ilosc miejsc noclegówych oraz opinie moich znjaomych którzy miesli tam 2 lata teu wesele (nie byli zadowoleni z jedzenia) Apollo - lokal bez okien z wyjściem od razu na ulice, i napewno nie dla 100 osób Dworek Amadores w Górkach Wielkich - lokal ładny ale zniechecili mnie właściciele no i nie majaa noclegów , a poza tym to jednak jest troche km od Bielska Hotel na Błoniach - lokal piekny, łądne otoczenie ale odległe terminy, drogie noceli i menu też nie najtanśzy. Poza tym wszytsko akie az nadto eleganckie jak dla mnie :) Mamy tradycyjną rodzinę i myslę że czuli by sie troche nie swoje w lokalu typu "ą" "ę" ;) Dwór w Świętoszówce - sala ładna, nowa ale przy drodze ekspresowej, nie ma u nich możliwosci zrobienia drugigo dnia w formie obiadu z dań któe pozostały, ceny dosyć wysokie no i mało miejsc nocelgowych. Hotel Magnus w Bystrej - ceny przystepne, noclegi w miare tanie i jest ich mnóstwo, otoczenie hotelu piękne tylko sam hotel -- bardzo komunistyczny i sala bez klimatyzacji w drewnie Skończyło sie Wieliem Żarciu pod szyndzielnia :) - lokal może i jest troche komuniatyczy ale udekorowane sla naparwde robi wrażenie, ceny przystepne, ładne otoczenie, miejsca parkingowe, blisko gór, nocelgi na miejscu no i w drugi dzien mozna zorganizowac np tylko obiad w szałasie drewnianym na którym podają np żurek w cbelpei + dania z dnia poprzedniego w formie bufetu :) P.S. a kiedy planujecie to wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama :)
Witam, Skalka Chciałam zapytać czy orientujesz się jak wygląda sprawa z wolnymi terminami w Wielkim Zarciu na ten rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×