Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła Panna młoda

Sale weselne w Bielsku-Białej lub okolicach

Polecane posty

Gość anetahanert
Witam, odstąpię salę weselną w Restauracji Riding Club w Radzionkowie, nie daleko Piekar Śląskich Termin: 30.07.2011 Cena: 1000zł (tyle wpłaciliśmy zaliczki za salę). Sala jest nowa, oddana do użytku około 2 lata temu -bardzo elegancka, przestronna sala do tańca -gustowna, elegancka dekoracja, którą sami możecie wybrać -Sympatyczni właściciele oraz obsługa Cena za osobę to 200 zł. W cenie: -obiad -trzy ciepłe kolacje -deser, kawa, herbata, -owoce i cukierki czekoladowe -soki owocowe, woda mineralna niegazowana z cytryna (bez ograniczeń) -toast na poczatku (szampan) -zimna płyta (sałatki, wędlinki, ryby itp) Dodatkowo gratis jest apartament dla nowożeńców oraz bezpłatny wynajem hotelu na czas przyjęcia weselnego (1 doba), gdy miniamalna liczba gości weselnych będzie wynosić 90 osób. Dodatkowo, jeżeli ktoś będzie zainteresowany do odstąpienia na ten dzień mam zespół "New mix" z Nakła Śląskiego. Jeśli ktoś zna, to wie, że jest to jeden z najlepszych zespołów. Cena 3 400 plus zaliczka 500 zł którą daliśmy. Zespół składa się z 4 osób (wokalistka, wokalista + gitara, klawiszowiec i saksofonista). Skład można zmienić, aż do 9 osób, wtedy także zmieni się cena. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 793-196-595 Bądź e-mail aneta_ hanert@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość organizacja_wesel
Sala weselna w OSP. Ostatnie wolne terminy: maj, sierpień oraz październik 2011. Szczegóły pod numerem tel. 506 038 247 lub biuro@catering-weselny.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godna polecenia restauracja beskidy w żywcu, mniejsze wesela w restauracji super, natomiast jest także sala weselna na 250 osób. jedzenie super, wiele atrakcji dodatkowych niespodzianek o których para młoda nie wie;] miła,profesjonalna obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka9999
odradzam restaurację Maska w Bielsku-Białej. Po zarezerwowaniu terminu na większa salę bez naszej zgody obsługa zdecydowała że będziemy się bawić na mniejszej " bo inni mają wesele na więcej osób". Pomimo atrakcyjnej oferty cenowej czujemy się oszukani i rezygnujemy z ich usług. Zwracajcie uwagę na ilośc osób na przyjęciu bo zawsze może znaleźc się ktoś inny kto ma więcej osób , a Wy delikatnie mówiąc zostaniecie wypchnięci na tzw. Strych. Brak profesjonalizmu i chęć szybkiego zysku . Zdecydowanie ODRADZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość contact
CENTRUM KONFERENCYJNO-BANKIETOWE Centrum konferencyjno-bankietowe Contact jest idealnym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń, a także innych imprez okolicznościowych, które Ty chciałbyś zorganizować. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowocześnie wyremontowaną, przestronną a także klimatyzowaną salę o powierzchni 220 m2, która będzie w stanie zapewnić 150 gościom poczucie indywidualnego klimatu. NAJLEPSZA KUCHNIA Nasze centrum przy współpracy z Firmą Cateringową „Po Świecie Kuchni dysponuje bardzo szerokim zapleczem gastronomicznym. Oferując państwu potrawy kuchni całego świata jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wymaganiom naszych klientów. NOWE PRZESTRONNE WNĘTRZE Centrum Konferencyjno-Bankietowe Contact posiada w pełni klimatyzowaną sale, nowocześnie zaaranżowane wnętrze, które idealnie nadaje się do organizacji wesel , studniówek i wszelkiego rodzaju innych imprez okolicznościowych. TYLKO DO KOŃCA LUTEGO PROMOCJA !!! Przejazd do ślubu autem - GRATIS !! NIE ZWLEKAJ !!! REZERWUJ JUZ DZIS !!! http://www.ckbcontact.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika Emmm
Z tego co mi wiadomo to neptun nad jeziorem żywieckim, to jest miejsce rekreacyjne. Jeżeli już to Cubus polecam na wesele, to jest troszkę wcześniej niż Neptun, w biernej :) Oczywiście Bartek w Hałcnowie nie popisał się jedzeniem, przez cala imprezę byłam głodna. Na wesele polecam sale na strażnicy w Wilkowicach (nowo wyremontowana) a także w Rybarzowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LS
Restauracji na błoniach nie polecam. Organizowaliśmy w tej restauracji przyjęcie weselne. Jedzenie i obsługa była bardzo dobra. Niestety obsługa nie pozwalała dojeść porcji tak szybko wszystko trafiało z powrotem do kuchni. Później okazało się dlaczego. Niesmak pozostał po rozliczeniach i zwrocie niezjedzonego jedzenia. Zawyżona ilość spożytych trunków. Po imprezie wprost pytaliśmy gości, ile poszło na danym stoliku i nawet mnożąc to razy dwa nie wyszło tyle, ile wyliczyli w restauracji. Podobnie było ze zwrotem jedzenia. Niektóre rzeczy po prostu gdzieś się zapodziały, innych nie było wcale, reszty było nieporównanie mniej niż zostało po przyjęciu. W końcu jeśli było wiele stolików i wiele tac danej rzeczy, do tego było tyle jedzenia (najdroższy pakiet), że nie sposób było to zjeść, a dostaje się ilość mniejszą niż została na jednym stoliku, to coś jest bardzo nie tak. Zaufaliśmy panu Pyce i to był nasz błąd. Nie kantuje się na jedzeniu i trunkach, gdy ktoś płaci, jak my, najwyższą cenę za osobę, terminowo płaci i zostawia dziesiątki tysięcy złotych. Za wesele płacili moi rodzice. Pan Pyka dostał ekstra pieniądze za to, by wszystko było w porządku. Miał też dostać ekstra po weselu, jeśli wszystko będzie ok. Goście byli zadowoleni, więc pieniądze honorowo otrzymał, ale i u moich rodziców i u nas nowożeńców pozostały mieszane uczucia i niesmak. Były też inne wpadki, jak brak rejestracji Nowożeńcy, preferowanie bawiących się na innych większych salach, czy pokój dla nowożeńców będący zwyczajnym skromnym pokojem dla gości bez choćby jednego akcentu weselnego, jak też nie w pełni sprawny samochód dla nowożeńców. Jedyne co mogę zrobić to opisać nasz przypadek i dzięki temu dać do myślenia innym osobom myślącym o przyjęciu w Restauracji na Błoniach. Jeśli zależy wam głównie na samym przyjęciu i jedzeniu, mogę polecić. Jeśli nie chcecie, by pozostał niesmak - odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LS
Odradzam Hotel na Błoniach. Organizowaliśmy w tej restauracji przyjęcie weselne. Jedzenie i obsługa była bardzo dobra. Niestety obsługa nie pozwalała dojeść porcji tak szybko wszystko trafiało z powrotem do kuchni. Później okazało się dlaczego. Niesmak pozostał po rozliczeniach i zwrocie niezjedzonego jedzenia. Zawyżona ilość spożytych trunków. Po imprezie wprost pytaliśmy gości, ile poszło na danym stoliku i nawet mnożąc to razy dwa nie wyszło tyle, ile wyliczyli w restauracji. Podobnie było ze zwrotem jedzenia. Niektóre rzeczy po prostu gdzieś się zapodziały, innych nie było wcale, reszty było nieporównanie mniej niż zostało po przyjęciu. W końcu jeśli było wiele stolików i wiele tac danej rzeczy, do tego było tyle jedzenia (najdroższy pakiet), że nie sposób było to zjeść, a dostaje się ilość mniejszą niż została na jednym stoliku, to coś jest bardzo nie tak. Zaufaliśmy panu Pyce i to był nasz błąd. Nie kantuje się na jedzeniu i trunkach, gdy ktoś płaci, jak my, najwyższą cenę za osobę, terminowo płaci i zostawia dziesiątki tysięcy złotych. Za wesele płacili moi rodzice. Pan Pyka dostał ekstra pieniądze za to, by wszystko było w porządku. Miał też dostać ekstra po weselu, jeśli wszystko będzie ok. Goście byli zadowoleni, więc pieniądze honorowo otrzymał, ale i u moich rodziców i u nas nowożeńców pozostały mieszane uczucia i niesmak. Były też inne wpadki, jak brak rejestracji Nowożeńcy, preferowanie bawiących się na innych większych salach, czy pokój dla nowożeńców będący zwyczajnym skromnym pokojem dla gości bez choćby jednego akcentu weselnego, jak też nie w pełni sprawny samochód dla nowożeńców. Jedyne co mogę zrobić to opisać nasz przypadek i dzięki temu dać do myślenia innym osobom myślącym o przyjęciu w Restauracji na Błoniach. Jeśli zależy wam głównie na samym przyjęciu i jedzeniu, mogę polecić. Jeśli nie chcecie, by pozostał niesmak - odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadesha
Kurcze LS to mnie trochę zmartwiłaś tym opisem, ponieważ dośc poważnie rozważałam zarezerwowanie tam sali. W sumie to ogólnie mi się tam podobało (że elegancko, apartament dla nowożeńców+samochód) tylko że mi by przypadło mieć wesele na tej średniej sali a w zasadzie w restauracji i wydaje mi się że jest tam trochę mało miejsca do tańczenia, a poza tym goście siedzą niby w jednej sali ale są jakby tak oddzieleni od tańczących. Zastanawiam się też nad domem weselnym Radosna w Wapienicy. Czy może był ktoś z Was tam na weselu i mógłby się podzielić opinią? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamlodajuzwkrotce
razem z narzeczonym planujemy slub na 2012 i w przeciewienstwie do Was postawilismy na goralski klimat (eleganckie wystroje nas nie zachwycaja) i zdecydowalismy sie na karczme w jaworzu Nałężu. schowana w gorach, wlasciwie to odizolowana, rzeczka obok, calosc w drewnie, nowka nie smigana zbudowana na oko w tamtym roku. to jest druga knajpa Pana ktory jest wlascicielem Gościńca szumnego, także w jaworzu. moze ktos slyszal jakies opinie o weselach w jednej lub drugiej knajpie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nahoda
Ja polecam Dwór Świętoszówka.. mieliśmy tam z mężem wesele dwa tygodnie temu i powiem szczerze .. dech zapiera.. oczekiwania miałam na pewno wysokie, ale mimo to jeszcze nas pozytywnie zaskoczyli. Czym? Profesjonalizmem, klasą, mega wspaniałą obsługą i bardzo bardzo smacznym jedzeniem. Wszyscy goście jeszcze na weselu nie mogli się nachwalić. Oprócz obsługi i jedzenia fajne było to, że z sali można przejść na taras, z którego jest widok na góry, a że większość naszych gości była z daleka, to ten widoczek był taką czeresienką na torcie. Polecam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna i Piotr
Witam, chcieli byśmy się podzielić opinią na temat naszego przyjęcia weselnego, osobom które szukają idealnego miejsca na organizację przyjęcia weselnego nasza opinia może pomoże. Lokal może niebardzo jest jeszcze znany na rynku jako Dom Weselny, gdyż jest nowo otwartym,a co za tym idzie, jest bardzo nowoczesnym obiektem. Dzięki klimatyzowanej sali, nawet całonocna zabawa nie jest aż tak bardzo męcząca. Obsługa jest bardzo miła i fachowa, troszcząca się o najdrobniejsze nawet drobiazgi. Dzięki temu jakość świadczonych usług jest na bardzo wysokim poziomie. Rzeczą która nas bardzo pozytywnie zaskoczyła, a wręcz wzruszyła był sposób podania tortu. Było bardzo niestandardowe. Poproszono nas, oraz wszyskich gości weselnych o wyjście przed lokal. Niczego nieświadomi obejrzeliśmy przepiękny pokaz sztucznych ogni. Z całą świadomoscią chcielibyśmy polecić to miejsce tym wszystkim, którzy chcą aby dzień Ślubu był dniem niezapomnianym. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy kierownictwu oraz całej obsłudze CKB CONTACT. 06.08.2011 Anna i Piotr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ktos jeszcze moze podzielic sie opiniami na temat Centrum bankietowo-konferencyjnego CONTACT ? Rozważam wesele w tym miejscu, znajomi zarezerwowali tam komunie w przyszłym roku ale do tego czasu to ja już muszę zarezerwować, a chciałabym poznać opinie innych.. z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 lipca byliśmy na weselu u kuzyna w dworku amaderos w brennej. Jedzenie naprawde pierwsza klasa. Karczek to prawdziwy majstersztyk! Do dzisiaj męcze żone żeby mi taki sam na obiad zrobiła :) kelnerzy szybko sie uwijali i klimat fajny także polecam go z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia I Krzysiek
Witam, chciałbym wszystkim będącym na początku szukania sali polecić salę "Wielkie Żarcie" w Bielsku-BIałej. Mieliśmy tam nasze wesele na 100 osób sala bez problemu jeszcze by zmieściła trochę osób. Obsługa i jedzenie świetne, podawane posiłki były bardzo dobre i porcje były porządne nie wszyscy dojadali je do końca. Przy rozliczeniu nie było żadnych niespodzianek. Sala była przystrojona bardzo gustownie. Jeśli chodzi o nocleg to mieliśmy wykupiony nocleg dla ponad 50 osób w Hostel Elektron wszyscy goście z tego co wiem byli zadowoleni nie robią problemów jeżeli ktoś przyjedzie przed rozpoczęciem doby hotelowej. Orkiestrę mieliśmy Quattro grali bardzo fajnie i tutaj też nie było żadnych niespodzianek. Jeśli chodzi o fotografa to mieliśmy fotografa z Tychów Videosphinx bardzo fajna sprawa z podziękowaniami dla rodziców wykonał nam dwa małe albumy ze zdjęciami ze ślubu i małej sesji. Jeśli chodzi o zdjęcia to jak na razie ok jak odbierzemy cały materiał to będę mógł powiedzieć coś więcej o fotografie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiele ciekawych lokali weselnych z Bielska znajdziecie w serwisie www.GdzieWesele.pl nie będę wymieniać z nazwy, które bym poleciła, mimo, iż mam swoje ulubione lokale, w których się bawiliśmy, ale zawsze jak polecam posądzają mnie o reklamę, albo twierdzą, że jestem jakoś powiązana z obiektem :P W każdym razie w tym serwisie znajdziecie kilka naprawdę świetnych miejsc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinS
Witam. Odstąpię salę weselną "Wielkie Żarcie" w Bielsku-Białej w terminie 30.06.2012r po cenie zaliczki (1000zl) Do sali gratis mogę odstąpić orkiestrę i fotografa. Zainteresowanych proszę o kontakt. Nr tel. 606904639 Email: srokam@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczna Ola
Nie byłam na sali weselnej, ale korzystałam z Restauracji w tym hotelu na błoniach, nazywa się Wirtuozeria. To co mogę o niej powiedzieć to wystrój jest na wysokim poziomie, obsługa nienajgorsza a jedzenie dobrze przygotowane. Jestem mięsożerna i cenię sobie miękkie mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalla85
Odstąpie sale weselną Dworek Amadores Górki Wielkie na termin 21.07.2012 powód odwołanie wesela,informacje pod numerem tel.515456630 http://www.amadores.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, poszukujemy sali na wesele w okolicach Żywca. Czy ktoś mógłby nam coś polecić? Zależy nam raczej na OSP bądź samej sali ponieważ mamy już upatrzony catering. Zastanawiamy się nad Domem Ludowym w Rybarzowicach... Bardzo prosimy o jakies opinie;-) Pozdrawiamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaBBA
Jeżeli chodzi o Bielsko-Biała, to nie ma w zasadzie innego wyboru niż Hotel na Błoniach i Restauracja Wirtuozeria. Oni są najlepsi, mają największe sale i największą ilość. Przerabiałam to 2 lata temu... najlepsze jest co że jak tam jechałam, to myślałam że ceny będą z księżyca - MYLIŁAM SIĘ. Ceny zupełnie normalne, wręcz przystępne. Moge polecić. Z resztą byłam tam na niejednym weselu, bo wszyscy moi znajomi tam robili... bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROMANTYCZNA BIELSKO OPINIE
Witam, zmówiliśmy 15 miesięcy wcześniej wesele, z różnych okoliczności (utrata pracy) musieliśmy z niego zrezygnować (ponieważ nas nie było na niego stać) oczywiście przy zawieraniu umowy jak rozmawialiśmy na temat zaliczki to oczywiście właściciel zapewniał nas że nie pyta o nic odrazu oddaje bo rozumie że są różne przypadki (choroba, utrata pracy, śmierć w rodzinie) (potrąca tylko 7% podatku) bez problemów wpołaciliśmy 1000 zł na podane konto.. 11 miesięcy (przed weselem) skontaktowałem się z wałściciele że musze jednak zrezygować z przyjęcia... poinformował mnie że zwraca tylko 700 zł i to dopiero wtedy jak znajdzie kogoś na nasze miejsce... a tak się nie umawialiśmy, telefonowałem do niego jeszcze kilka razy raz odebrał raz nie, przy chyba 6 telefonie o zwrot zaliczki(która nam sie oczywiście należy) właściciel poinformował nas ze nie musi nam oddawać kasy, że jest to tylko i wyłącznie jego dobra wola, i poinformował mnie na koncu rozmowy że na pewno mi ich nie odda... teraz musze załatwiać to drogą sądowniczą, nie polecam nikomu układów z tym oszustem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze CI powiedzial
tak to wlasie dziala ze zaliczke sie traci jesli zrezygnujesz - chyba ze sama znajdziesz pare na Wasze miejsce i oni Wam oddadza kase. Gosc sie i tak wykazal dobra wola ze Wam odda jesli kogos znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chyba nie do końca tak jest. Wszystko zależy od podpisanej umowy. W naszej umowie na przykład jest zapis, że jeżeli zrezygnujemy chyba do 6 miesięcy przed ślubem to dostaniemy całą zaliczkę z powrotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dysbo
My mieliśmy wesele w restauracji-karczmie 100 lat polecam, zmieścilo się spokojnie 90 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Szczepan
Serdecznie polecamy wszystkim, którzy nie podjęli jeszcze decyzji - Dwór Świętoszówka . Jeżeli chcecie mieć wesele marzeń to tylko w Świętoszówce. Wyśmienite jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie, piękna sala i niebanalne podejście do organizacji wesela. Nie potrafimy wymienić choć jednej rzeczy, która nam się nie podobała. Dziękujemy za spełnienie marzeń!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_8
Ej serio tak cudnie w Świętoszówce? Jak ja tam byłem ostatnio to masakra... W toaletach tak śmierdziało, że szok a Pan manager co chwile zapalał jakieś kadzidełka zapachowe,żeby nie było czuć nieprzyjemnego zapachu. Do jedzenia były m.in devolaye... tragiczne! zamiast masła w środku nie wiem co było - na talerzu zrobił się rosół. Oprócz ładnej sali nic ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
QUBUS HOTEL Bielsko-Biała Czy ktoś był lub miał tam wesele? Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscie wpierdaljaą i śmierdząco srają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×