Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła Panna młoda

Sale weselne w Bielsku-Białej lub okolicach

Polecane posty

Gość ania234
Sprawdźcie Hotel Patria http://www.patriahotel.pl/ byłam tam na ślubie jakiś czas temu jest to bardzo ładne miejsce. Jeśli zdecydujecie się na organizację przyjęcia weselnego w tygodniu macie darmowy nocleg dla gości weselnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Dworek Amadores w Brennej. Bardzo ładna sala weselna , okrągłe stoły i co najważniejsze dużo dobrego jedzenia. Duże porcje. Mielismy ciasta i napoje w cenie. Po weselu wszystko zostało dla nas zapakowane. Obsługa szybka i miła. To tak w skrócie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 85
Czesc szukam sali weselnej w Bielsku bylam ostatnio ogladac Wielkie Żarcie czyli obecnie nowa nazwa Kameliowy Zakątek czy moze mi ktos powiedziec czy warto tam robic weselicho albo zaproponowac inna sale na terenie Bielska koniecznie z noclegami dziekuje za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz sali weselnej w Bielsku-Białej? Na jednej stronie znajdziesz obiekty z Bielska-Białej www.gdziewesele.pl/Bielsko-Biala/ dzięki opiniom klientów znajdziesz ten idealny lokal na wesele w którym zorganizujesz cudowne i pięne przyjęcie. W naszym katalogu są jedynie te najlepsze domy weselne, które zorganizowały już niejedno wyjątkowe wesele, oraz te sale weselne które dopiero powstały bądź powstają ale dzięki swojej wyjątkowości mogą stać się miejscem godnym polecenia w przyszłości. Wesele w Bielsku-Białej nie musi być trudne do zorganizowania dzięki informacjom zawartym w prezentacjach masz pewność że na znajdziesz wszystko to co ci jest konieczne do podjęcia dobrej decyzji. Domy weselne, sale weselne w Bielsku-Białej tylko na www.gdziewesele.pl/Bielsko-Biala/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już nie ma gdzie się reklamować? slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś miał wesele w cubus event w Biernej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Zajrzyjcie sobie na http://www.gdziewesele.pl/Bielsko-Biala/ tam z pewnością znajdziecie masę obiektów na wesele z Bielska i okolic :) Dodatkowo opinie kliketów korzystających z usług tych lokali na pewno pomogą podjąć Was decyzję o wyborze obiektu! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wesele bielsko to tylko w http://www.rogata.pl/ - skorzystałam z ich sal i jestem meega zadowolona, wszystko bardzo ładnie wyglądało, było dużo miejsca, jedzenie, które zaproponowali wszystkim smakowało. Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie organizowaliśmy hucznej imprezy, ale obiad w restauracji www.rogata.pl i tez było bardzo przyjemnie. Ceny przystępne. jedzenie pyszne i nie musieliśmy się później martwić o to, że dużo nas to wyniosło. Znacznie bardziej wolę takie imprezy niż duże wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam ochotę zapoznać się z ofertą Rogatej, bo interesuje mnie właśnie taki karczmiany klimat, ale niestety nikt nie odpowiedział na żaden z moich kilku maili. Miałam zamiar tam zadzwonić, ale doszłam do wniosku, że nie będę się prosić o przeczytanie wiadomości, którą im wysłałam. Rzadko zdarza mi się załatwiać podobne rzeczy telefonicznie, bo chcę mieć wszystko na piśmie, szczególnie na początku, kiedy zbieram informacje, które pomogą mi zdecydować, gdzie prosić o bardziej konkretną ofertę. Pierwszego maila do Rogatej wysłałam jakieś pół roku temu, potem kolejne dwa i nadal nie doczekałam się odpowiedzi. Mało zachęcające... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×