Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła Panna młoda

Sale weselne w Bielsku-Białej lub okolicach

Polecane posty

Nie mam pojęcia.. My salę na wrzesień rezerwowalismy w kwietniu. Mysle, że najlepiej zadzownic i zapytać. Daj znać czy sie udało :) no i na jaki w koncu lokal sie zdecydowaliscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati.20b
Witam My właśnie wstępnie i to dzisiaj zarezerwowaliśmy termin na 16 października w niedzielę idziemy na rozmowę więc dam znać co i jak oraz czy się zdecydujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zrobionych kilka zdjęć udekorowanej sali więc gdybys chciała zobaczyć to podaj maila - wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati.20b
pati.20b@wp.pl jak miałaś tam wesele to proszę o szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati.20b
Witam Więc jesteśmy po rozmowie w WŻ i jeszcze byliśmy w Masce. Teraz tylko musimy do jutra wieczora podjąć decyzję. W każdym razie cenowo to oczywiście fajnie wypada WŻ ale pod względem sali bardziej jestem za Maską. Co z tego wyjdzie napisze, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astelix
Do Skalka Dzięki za przejrzystą opinie o lokalach:) Odnośnie Hotelu na błoniach - możesz napisać jak kształtują się ceny menu oraz noclegów ? A fotki z Wielkiego Zarcia tez prosze:) (asienkatarnow@o2.pl) A jak pokoje ? Oglądałaś?? My planujemy wesele dopiero na 2012..wiem ze to dość odległy termin.. ale musimy troche kasy nazbierac bo nie ukrywajmy jest to dosc drogi interes:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati.20b
Więc jednak Maska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedros
Karaluchy grały u mojej kuzynki. Wychodziłem o 4.00, a oni jeszcze grali. Myślę , że z tym alkoholem to robota konkurencji bo ja tak dobrze grającej kapeli na weselu jeszcze nie słyszałem, a to może pewnie kogoś boleć. W każdym razie ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godne polecenia: Dwór Świętoszówka http://www.dworswietoszowka.pl/ Pod Pszczyną - Styl 70 http://www.hotelstyl70.pl/ A ostatnio wielkie pozytywne zaskoczenie 9zwłaszcza pod względem menu i poziomu obsługi) - Złota Podkowa w Czechowicach - http://www.bazafirm.pless.pl/0,0,6,931,0,0,0,dom-przyjec-zlota-podkowa-goczalkowice-zdroj,firma,wizytowki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Świętoszówce ostatnio znajomi byli gośćmi- bardzo byli zadowoleni. A w tym "czymś " pod Pszczyną i wybitnie mi się to miejsce nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka, ja mówię o własnych subiektywnych odczuciach jako osoby będącej na weselu - sala, jedzenie, obsługa. Tyle. Wiadomo, że nigdy się nie dogodzi wszystkim organizując wesele, ale IMHO warto kuknąć w to miejsce (a jakieś tam porównanie mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, że miejsce ma wyrazisty wystrój i trzeba lubić lata 70te. Na weselu a którym tam byłam część gości nawet się ubrała w stroje z lat 70tych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam. W tym roku sprawdzę jeszcze Viennę i Hotel na Błoniach, dam znać jak wypadły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z sal w BB to byłam jeszcze w Saharze. Malutka sala na bardzo małe wesele max 60 osób. Ale klimatyczne miejsce- jedzenie dobre. Wygodne pokoje dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiag1
Witam serdecznie W tą sobotę byłam na weselu u kuzyna w Dworku Amadores niestety nikomu nie polecam tego miejsca.... Goście wyszli głodni do domu.... prawie 3 godziny oczekiwania na zimną płyta a jak już podali to smiech na sali :( tragicznie nie polecam szkoda czasu kasy i nerwów... Natomiast 8 maja miałam swoje wesele w Restauracji Mewa w hartutowicach... I nikt nie powiedział złego zdania na jedzenie wszyscy wyszłi zadowoleni a Pan Marcin ( manager restauracji) wszystkiego pilnował pytał gości czy smakuje naprawde atmosfera niesamowita... Polecam z całego serca bo kucharz jest profesjonalistą... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina wyciślik
Aniu jesteś żałosna!!!! nie wiem kim trzeba być żeby się w ten sposób zachować, ale zemści się to na Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenia
witam, czy mógłby ktoś mi powiedzieć coś na temat Dworku Świętoszówka? Mam już proponowane menu i zastanawiamy się nad najdroższym. Bardzo proszę o jakieś informację na temat obsługi, jedzenia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nenia- tak jak pisałam. Znajoma z mężem była niedawno a teraz jej brat robi tam swoje wesele. Wypowiadali się w samych superlatywach. Że miejsce śliczne jedzenie dobre itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOŁZA12
a Dworek stara Cynkownia w Czechowicach-Dz?? Może się ktoś wypowiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszardx
Dużo ciekawych miejsc na wesele w okolicach bielsko białej znajdziecie w serwisie www.GdzieWesele.pl są tam hotele na wesele, restauracje na wesele oraz liczne domy weselne, można również zostawić komentarz na temat lokalu weselnego www.GdzieWesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszardx
Witam też szukałem sali weselnej dosyć długo dopuki nie trafiłem na serwis www.GdzieWesele.pl dzięki któremu w szybki sposób znalazłem sale weselną. Powyzyłałem maile poprzez formularz no-line który znajduje się na prezentacji i na drugi dzień miałem odpowiedzi odnośnie wolnych terminów ze wszystkich lokali weselnych do których napisałem rewelacja polecam www.GdzieWesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała napisać; Polecam Viennę (tylko radzę dopytać co oferują w ramach tzw ziemnej płyty czy deserów) http://www.vienna.pl/ lokalizacja - 9/10 (z kafejki na dachu piękny widok na góry, parking dla gości bez ścisku) obsługa 9/10 jedzenie 7-8/10 wrażenie ogólne 9/10 A co do sali w Hotelu na Błoniach http://www.hotelnabloniach.pl/ to lokalizacja - 7-8/10 (mógłby być większy parking dla gości, ale z kolei jest blisko do Błoni) obsługa - 8/10 jedzenie - 6/10 wrażenie ogólne - 7-8/10 (ładny hall, sala także, bliskość Błoni, można się przejść na spacer czy plenerek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała napisać; Polecam Viennę (tylko radzę dopytać co oferują w ramach tzw ziemnej płyty czy deserów) http://www.vienna.pl/ lokalizacja - 9/10 (z kafejki na dachu piękny widok na góry, parking dla gości bez ścisku) obsługa 9/10 jedzenie 7-8/10 wrażenie ogólne 9/10 A co do sali w Hotelu na Błoniach http://www.hotelnabloniach.pl/ to lokalizacja - 7-8/10 (mógłby być większy parking dla gości, ale z kolei jest blisko do Błoni) obsługa - 8/10 jedzenie - 6/10 wrażenie ogólne - 7-8/10 (ładny hall, sala także, bliskość Błoni, można się przejść na spacer czy plenerek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w zeszłym roku na weselu w Mewie... sala ładna, jedzenie w miarę, ale o 12 w nocy nie było już żadnych zakąsek, do popijania wódki sama mineralna... ciastek też już nie było... ogólnie średnie wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxc
Byłem jakis czas temu w dworku amadores w górkach. moge smialo polecić. Bardzo dużo jedzenia było i ogólnie sala ładna. nie rozumiem czemu pare postów wyżej ktoś tak krytykował ten lokal i odrazu polecał mewę... ? autoreklama? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam sali na ok. 150 osób, ale zależy mi na samym wynajmie,bez cateringu. Chciałabym żeby sala była ładna, dobrze wyposażona i w okolicach Bielska lub Żywca. Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś miejsce? Będę bardzo wdzięczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeli
Tylko nie Restauracja Wielkie Zarcie pod Szyndzielnia. Mamy nie mile wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoras z Was miala/byla na weselu w osrodku Neptun, to jest na granicy Tresna-Zarzecze nad jeziorem Żywieckim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×