Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana 73

Dyskryminacja

Polecane posty

Gość izkke
nie daj sie Robert!!! masz e-maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertWave
Hej Izkke Moj mail robert.krawczyk@tele2.se Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonowy kapelusz
Jestem w ogromnym szoku po tym, co tutaj przeczytalam. Nigdy wczesniej nie myslalam, ze Szwedzi tak brzydko traktuja cudzoziemcow.... Bardzo wam wspolczuje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukkklll
Uppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bylam w szwecji to spotkalam sie tylko z dyskryminacja ze strony murzynow I muzulmanow. Szwedzi bylo dla mnie milo nawet mnie I moje go chlopaka zapraszali na drinki na statku. Teraz mam sie tam wyprowadzic na stale I troche sie boje Bo niby mam blond wlosy ale brazowe oczy....aha I moj chlopak tak pracuje ale mial bojki z polka mi a szwedzi go lubia. Dziwne rzeczy opowiadacie. Tak samo mezczyzni ze szwecji byl dla mnie military tak jak I kobiety. A jak moj ojciec zemdlal to od razu szwedzi we zwal pogotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrówki z USA
W USA nie jest lepiej, niby ta dyskryminacja nie jest bezpośrednia, bo tego prawnie nie mogą robić bo zaraz adwokaci by ich wzieli za doopska, ale np. dadzą ci do zrozumienia że jesteś gorszy od nich przez traktowanie, albo dadzą ci najgorszą prace, albo jak chcesz się wybić to cie zestrzelą i obrobią ci doope za twoimi plecami, nigdy bezpośrednio. I te ich sztucznie uśmiechnięte mordy, cała ta ich sztuczność niczym z hollywood, ale co przykre to że oni między sobą robią dokładnie to samo, obgadują się, podstawiają sobie nogi nawzajem, z jednej strony uśmiech a z drugiej robią cie w ch/uja i wbijają nóż w plecy, masakra, a szczególnie sprzedawcy różnych rzeczy, nachalnie robią klijentów w ch/uja prosto na nich patrząc z uśmiechem . Dlatego w pracy najlepiej nie zwracać na siebie za bardzo uwagi, NIC albo niewiele im o sobie mówić aby nie mieli nic na nas, nie mieli tematu aby nas obgadywać, co do pracy, nie robić jak robot za 2ch czy trzech ludzi, tylko obijać się dokładnie jak lokalni, czyli lać na wszystko tak jak lokalni. Czym mniej robisz to tym lepiej, szokujące ale prawda. Kiedyś się przejmowałem, próbowałem robić co do mnie należy, a teraz robie połowe tego, i nie tylko mam spokój i brak stresu ale dostałem podwyżke i nawet bonus, hahaha. Teraz leje na wszystko tak jak oni, nie wyróżniam się. Pewnie i tak najmniej tam zarabiam, choć mam dosyć dobrą stawke i tak, ale pracuje tylko minimum ile musze aby coś wykazać i ani deka więcej. Jak czegoś nie dokończe przed wyjściem to po prostu zostawiam do następnego dnia. Ze wszystkimi w pracy jestem tylko na służbowo, nie wiedzą o mnie prawie nic, i tak powinno być, w pracy nie robi się przyjaźni. Uczestnicze w tym ich durnym "small talk", gadaniu o niczym, gdzie marnuje zawsze z godzine lub półtorej dziennie, przy kawie itp., i od kilku lat zawsze robie tylko minimum i się nie przejmuje. Polecam wszystkim takie podejście na emigracji, mniej stresu, więcej kasy, i wmieszanie się w tryb życia jak lokalni. Wymaga to mocnej psychiki, bardzo niezależnej, ale to kwestia przyzwyczajenia, i jest do zrobienia. A praca, zawsze róbcie tylko minimum, a nie bądźcie durnymi emigrantami co robią jak roboty. Może nawet dadzą wam awans i podwyżke, hahahahaha, a reszta emigrantów debili niech robi za 2-3 osoby i po 12 godzin jak debile, hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda z tą potworna dyskryminacja w szwecji sam doświadczyłem to na własnej skórze w pracy jak jakiś szwed był zainteresowany tym zajęciem to ja byłem pomalutku odsuwany !!!!!! praca w polu ale jak się póżniej okazało ze ten szwed wogóle nie nadaje się do tej roboty to właściciel szwed znowu usmiechał się znowu abym zaczął pracować i tak było kilka razy , mamjuż tego dość !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego najlepiej w PL pracowac niz w islamskiej szwecji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w polu?? Ludzie, w polu to ja moge pomoc mojej babci jak jestem w Polsce z wizyta. Ja pracuje umyslowo w Holandii, w jakim polu, w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, a frajer powyzej sie cieszy ze pracuje w holandii ha ha ha, jakby to cos znaczylo dzis pffff , pomyliło mu sie z komuną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwedzi zawsze traktowali Polaków gorzej od muzułmanów... i trudno się dziwić! Z ich punktu widzenia to ta sama dzicz: duże rodziny; dziecioróbstwo, pedofilja; ograniczone prawa kobiet; fanatyz religijny; mieszkanie na „ kupie”...ściąganie Swoich...wykorzystywanie państwa, tandetnie wyglądające kobiety z tapeta na twarzy; śmierdzące potrawy...brak języka i poszanowania dla nowego kraju; panoszenie się; etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozpaczony Szwed
Zapomniałam dodać ...grabierze; napady; pobicia; oszustwa podatkowe ...No i głęboko zakorzenione przekonanie; ze są wyjątkowi i maja do tego prawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Szwecji od 51 lat. Bezpośredniej dyskryminacji nie zauważyłem. Pośrednio na pewno tak ale o tym nie wiem. Wydaje mi się, że gdyby Szwed osiedlił się w PL to też miałby duże problemy. Na pewno nie był by preferowany przed Polakiem. Szwedzi boją się panicznie muzułmanów i oskarżeń o rasizm. Wobec Polaków są obojętni. Nigdy mi to nie pomogło że jestem z PL ale co zrobić. Szwedzi są u siebie, w swoim kraju który też się zmienia. Niestety na niekorzyść dla nich samych. Szwedzi stają się obcokrajowcami u siebie. Są na drugim miejscu po muzułmanach np w kwestii przydzielania mieszkań czy zasiłków. My Polacy to piąte koło u wozu. Nikt nas tu specjalnie nie potrzebuje ani nie zaprasza ale jesteśmy i żyjemy. Da się żyć. Może nawet lepiej niż gdzieindziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem Szwedów - zbudowali przepiękny kraj, o wysokim standardzie życia a tu nagle zwala im się na łeb muzułmańska dzicz z poglądami ze średniowiecza. Na ich miejscu też bym ich dyskryminował. A Polacy nie są dużo lepsi. Zdemoralizowani przez KK, szowiniści bydło wschodnio-europejskie wypuszczone z klatki od 25 lat rozpełzło się po świecie i rabuje. W PL siedzieć i za/pier/da/lać za bezdurno a nie niszczyć cywilizowany świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do gory

Do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odyn

Topik umarl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alocja K

Mieszkam w Szwecji od 35 lat, i z przykroscia musze wyznac ze dyskryminscje byla, jest i bedzie. Polacy sa, byli i beda tu zawsze dyskryminowani. 

Mysle ze powodem tego jest ogromne zakompleksienie szwedow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svedenborg

niestety w Polsce też mamy syf islamski, bo PiS ściągnął 100 000 islamistów do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
 

niestety w Polsce też mamy syf islamski, bo PiS ściągnął 100 000 islamistów do Polski

Co maja do tego islamisci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta
 

Mieszkam w Szwecji od 35 lat, i z przykroscia musze wyznac ze dyskryminscje byla, jest i bedzie. Polacy sa, byli i beda tu zawsze dyskryminowani. 

Mysle ze powodem tego jest ogromne zakompleksienie szwedow. 

W Szwecji nie ma dyskryminacji. Jeżeli jest to wobec osób, które sobie na to dobrze zasłużyły. Na pewno Polacy nie są tacy niewinni za jakich chcieli by uchodzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×