Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mogę już....

TOPIK DLA KOBIET, KTÓRE WYSZŁY ZA PIERDOŁY...

Polecane posty

Gość nie mogę już....

Topik dla zdesperowanych kobiet, które nieopatrznie wyszły za facetów - pierdoły. Nieudaczników, dobitniej mówiąc. Możecie wpisywać żale i smutki - tu nie mamy się krytykować! Każda z nas zdaje sobie sprawę, że zrobiła błąd, więc prosimy łaskawie tego nie wytykać... To ma być topik do odreagowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka jest definicja
pierdoły?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może sprecyzujecie
co dla was oznacza "bycie pierdołą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę już....
definicja pierdoły: - niezaradny - zlażny w każdym calu (emocjonalnie, finansowo) od otoczenia - jak mu si coś nie uda, to beczy - świetny w czułym gadaniu, a jak przychodzi co do czego - łamie się i chowa do kąta. Można dodawać własne podpunkty do niniejszej definicji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę już....
podszywaczom dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka jest definicja
podpunkt dodaję: - lata się wypłakać do mamusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdoły nieszczęsna żona
o zgrozo :o chwała wszem i wobec że macie tak obsrane zycie jak ja 😭 pierdoła mąż szanowny mój to PIERDOŁA to potęgi n-tej. ja juz nie mam sił do niego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdoły nieszczęsna żona
- w łózku jęczy jak baba i jakis jest taki ... taki kurde ... jakiś taki chujowy :o wybaczcie bluzgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja coś na pocieszenie: żona do męża: - jakim ty jesteś strasznym pierdołą!!! Normalnie nie wiem, jak można być aż takim beznadziejnym pierdołą!! Jak by ogłosili konkurs na największego pierdołę na świecie, to zająłbyś drugie miejsce!!! - a dlaczego drugie..? - pyta nieśmiało ąż - BO TAKA PIERDOŁA JESTEŚ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdoły nieszczęsna żona
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę...
z tym łóżkiem - masz rację!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę...
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdoły nieszczęsna żona
i jest taki jakiś graślawy ... jak zaczyna coś robić to od dupy strony a nie daj Bóg dać mu kierować samochodem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdoły nieszczęsna żona
owszem, gorzej jest mieć faceta czy tez męża uzaleznionego od czegokolwiek ..., ale tez sprawą łatwą nie jest "nosić spodnie w związku". :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdoły nieszczęsna żona
odrzutowiec ... może i lepiej by było, dla niego ... dla nas :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę...
cholera, jakbym normalnie siebie czytała! ja też nie chcę nosić gaci!!!! A tu zarobić trzeba, załatwiać wszystko, użerać sie z użędnikami... Takie wieczne dziecko mieć na utrzymaniu - okropne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę...
i powiedzcie - jak znosić wtedy te umizgi w łóżku?? Kiedy mnie normalnie odrzuca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzmi dziwnie znajomo...
Jakże znajome klimaty,jakbym o swoim chłopaku czytała.Jest naprawdę dobry i kochany,ale taka łajza,że wymiękam.Wciąż trzeba go prowadzić za rączkę i podejmować za niego wszystkie decyzje.Za to w gadaniu, wyznaniach miłosnych i obietnicach nikt go nie przebije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę...
wiecie, właśnie teraz - mają przyjechać na chwilę jego rodzice, będąc przejazdem. Zrobiłam zatem ciasto, choć mam na jutro kupę roboty do pracy. On miał TYLKO zapalić malutki ogienek w piekarniku. I co??? I spalił mi wszystko na węgiel!!! Jak można nie potrafić absolutnie nic???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka jest definicja
brzmi znajomo - UCIEKAJ!!!!! Wnioskuję, że jeszcze nie jesteś zaobrączkowana - wiej stamtąd!!! Zapamiętaj - gadaniem dzieci nie nakarmisz, a kiedy zajdziesz w ciążę, ktoś musi o was dbać!!! Nie wiąż się z piedołą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da lunitz
Powiedzcie mi jedno - o czym wyscie myślały, kiedy wychodziłyście za kogoś takiego za mąż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłyście - tacy faceci lubią się wiązać z silnymi kobietami. Lgną do nich jak muchy. Moja kumpela ma takiego. jakby szukali przedłużenia mamy.... i przy tych kobietach, zamiast starać się im dorównać, stają się jeszcze bardziej łajzowaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdoły nieszczęsna żona
ochujeć można :o nigdy wczesniej nie bluźniłam ... ale jestem maltretowana nie świadomie przez mojego - niestety - męża. a facet był zupełnie inny w narzeczeństwie - odpowiedzialny, obrotny, pomysłowy jakis taki sprawny i sprytny a teraz :o ma 29 lat a zachowuje sie jak stetryczały dziad :( kiedyś pomyslałam, że sama jestem sobie winna bo ja wszystko załatwiam za niego no ale jak nie zabrac się za niego jak on odkurza mieszkanie 45 m2 40 min !!! no cholera mnie bierze . odpuściłam kiedyś na miesiąc i ... doprowadziłam tylko do tego, że mieszkanie niemal zarosło brudem, rachunki miały poslizg 1 miesiąca a zajrzenie do lodówki i wypowiedzenie słowa groziło smiercią zadana przez echo :o chyba wystapię o rozwód - chwała najwyższemu, dzieci jeszcze nie mamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę...
O czym? Pierdoła w fazie zalotów brzmi niesamowicie wiarygodnie. Typ gościa, który będzie wyśpiewywał ci pod oknem ballady. No i robisz błąd - zakochujesz się. A po ślubie już tylko odcina kupony.. tzn może przynosić naręcza kwiatów, układać wierszyki... ale na tym koniec... pierdoła jest najtrudniej rozpoznawalnym typem niebezpieczeństwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietny topik
najpierw usmialam sie do lez a pozniej stwierdzilam ze to przeciez o moim mezi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę...
pierdoły nieszczęsna żono - jesteś chyba moim duchowym bliźniakiem... on robi wszystko TAK CHOLERNIE POWOLI!!!!! Zmycie dwóch talerzy to wyzwanie na kwadrans, a odkurzenie - zadanie na weekend.... aleśmy - się dały zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łzy śmiechu
płynnie przechodzą w łzy rozpaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to możliwe
:D:D:D:D:D:D:D Zastanówcie się, kto te pierdoły wychowywał na maminsynków? Może lepiej od razu zacznijcie się zabezpieczać tabletkami by już nigdy więcej nie rodzić takich głupich bab. Widziały gały co brały? No a jesli powiecie żeście musiały brać - no to kto jest tutaj większym pierdołą? Może tak na prawdę krytykujecie to co w was samym się nie podoba? Tak też można odreagowywać. Tylko dlaczego temu musi być winien zaraz facet? Głupie baby i tyle. :D:D:D:D:D:D:D:D:D Damski bokser i moczymorda - na takich można narzekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×