Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama28

Wczoraj ubrałam choinkę i jest cudnie!!!

Polecane posty

Gość Mama28

Nigdy nie ubieraliśmy drzewka z takim wyprzedzeniem, ale córka - 4-latka - bardzo o to prosiła. Nie żałuję! Już teraz czuć atmosferę Świąt i jestem zachwycona rozradowaną buźką dziecka :):):) Całuski dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja będe ubierać jutro ;) Też mam 4 letnią córeczkę i wiem ile radości daje jej ubieranie choinki...tylko niewiem co zrobić żeby młodsza (7miesiecy) która raczkuje mi jej nie rozebrała:D:) Masz żywą czy sztuczną??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dzieci
tez mnie juz męczą i chyba mnie namówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majja
ja ubiore jutro,bo moi chłopcy mi dziere wiercą.A mam sztuczną wieć nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Wstyd się przyznać, ale sztuczną... z wygody po prostu. Wiem, że to nie to samo co żywa, ale nie chce mi się potem przez rok wydłubywać igieł z dywanu :D A ta sztuczna wygląda jak żywa - to nie to samo co sztuczne choinki sprzed 20 lat! Wygląda b. naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam sztuczną i zabieram się dzisiaj do jej mycia bo moja mama mi dała a ta choinka przez 5-6 lat stała w piwnicy więc jest zakurzona i brudna ;) Pięknie ją ubiorę :D Ciekawe kto się będzie bardziej cieszył dzieci czy mama:P :) Mam sztuczny śnieg którym przyozdobie okna i lampki na okno w pokoju moich laseczek;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majja
sztuczne nie śą takie złe.Wyglądaja prawie jak żywe i może tylko brak tego leśnego zapachu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majja
a jakie macie propozycje na ozdobienie okien w pokojach dzieci.Ja mam dwóch chłopców 6 i 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są takie fajne reniferki ze swiatełek tylko że dzieci mają różne pomysły...jak sobie upierdzielą że będą same włączać to może coś się stać...chyba najbardziej bezpieczne są albo szablony z Mikołajem albo sztuczny śnieg tak jak ja kupiłam i dostałąm szablony gwiazdek, choinek, Mikołaja i inne różne i tak przyozdobię im okna...oprócz tego światełka na okno i łańcuch nad drzwiami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majja
tylko u mnie będzie problem , bo moje cholerne onka parują i boje się żę wszystko spłynie .A swiatełka to super sprawa tylko że młodszy syn ma zawsze dużo dziwnych pomysłów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majja
parują w nocy w ciągu dnia jest ok. Juz sama nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niech sami zrobia
jakies zabawki choinkowe (z kolorowego papieru, to kolor nie splynie) i powiescei to na oknach. dzieci to lubia, dorosli czasem mniej - bo im sie nie podoba, ze brzegi nierowne, ze klejem usmarowane, ale w koncu chodzi chyba o radosc dzieci... co roku robie ze znajomymi dzieciakami (bo swoich jeszcze nie mam) tony lancuchow choinkowy (ktore cechyje absolutny brak prostych krawedzi :D ), pawie oka i inne rzeczy i dzieci sa zachwycone. a w tym roku nauczylam robic takie zabawki dzieci w angielskiej szkole. ale mialy radoche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da nuta
nie jestem entuzjastką sztucznych choinek... do tego sztuczny snieg, sztuczna wigilia i sztuczny mikołaj- amerykański krasnal... z drugiej strony- nie każdy może sobie pozwolic na żywą choinkę... nie mam w domu dywanów, bo ich nie cierpię, więc zywa choinka nie jest problemem, żadnego sztucznego śniegu nie sypnę, bo wg mnie to wygląda nieco tandetnie. ale nie czepiam się i nie potępiam, każdy ma swój gust i upodobania pozdrawiam wszystkich, zwąłszcza tych, którzy choinkę ubierają 24.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ubralam juz choinke i czuje atmosfere swiat :) ciesze sie, ze wczesniej ubralam, bo to mnie napedza do dalszej pracy wokol wigilijnego stolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm-m-m-m
A ja zawsze ubieram zywa choinke i wcale nie dlatego,ze mam cos przeciwko sztucznym....ale tylko zywa powstrzymuje moje kocury od wdrapywania sie na nia :-) Ze sztucznej zrezygnowalam jak ktoregos roku 4 razy zlapalam te bestie na samych wierzcholku. Zywa tez ubieram do polowy,zeby nie miec bombek turlajacych sie po podlodze... Wlasciciele kotow - jak sobie radzicie z problemem kot-choinka ? Czy moze tylko moje kocury sa takie nie wychowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój kot jest po prostu stary
więc obecnie olewa choinkę, ale za młodu kilka razy wdrapał się na nią, wywalił i potłukł wszystkie bombki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kocury choinki
nie ruszają. Czasem zmrużą oczęta,rozmarzą się jakby jak włączę lampki, ale generalnie w ogóle jej nie ruszają.Takze problem mam z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko chcialam
powiedziec zeby uwazac z tym sztucznym sniegiem ladnie wyglada ale cholerstwo jest ciezkie do usuniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×