Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZEBY

ZEBY - IMPLANTY

Polecane posty

Gość gość
Polecam sprawdzić gabinet Medens- jak dla mnie sprawdzony gabinet, wszystko tam przebiega sprawnie, zabiegi robione dokładnie, mają cierpliwość do strachliwych pacjentów (np. moja dziewczyna jest doskonałym przykładem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniszon34
Wstawiałam implant w Eurodental w Warszawie i muszę powiedzieć, że w końcu usmiecham się bez skrępowania, bo bez 4 to tak kiepsko. Trzeba zainwestować pare złotych, ale jednak zęby to ważna sprawa, nie tylko wizualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przechodziłam przez podobną procedurę w centrum stomatologicznym Margo i przed takim zabiegiem będziesz musiała zrobić tomografię komputerową 2d żeby zobaczyć jak to w przekroju wszystko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namiary na miejscówkę w Poznaniu, też długo poszukiwaną, ale naprawdę na poziomie - http://www.newdentclinic.pl/ Mam na myśli to, że znają się na rzeczy - też miałem ich z polecenia. Mają tam zatrudnionego lekarza, który siedzi w temacie od dawna - nie podam nazwiska z pamięci, to obcokrajowiec, a sprawdźcie sobie na stronie. kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implanty to najbardziej naturalne rozwiązanie na lata i nie uszkadzają sąsiednich zębów. Ja wszczepiałam je w klinice implantologicznej Dental Service w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona z tej decyzji,bo dzięki niej mogę pochwalić się kompletnym uśmiechem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implanty to najbardziej naturalne i solidne rozwiązanie,no i nie uszkadzają sąsiednich zębów. Ważne jest też,żeby dobrze dobrać system implantologiczny dla pacjenta. Ja miałam zabieg wszczepienia w gabinecie http://laserdentbroniecki.pl/ Jestem zadowolona z tej decyzji,bo dzięki niej żyje mi się wygodniej i znowu mam ładny i kompletny uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetta33
Ja podtrzymuję opinię na temat gabinetu Medens- bardzo miły dentysta, strasznie cierpliwy i wyrozumiały. Robiłam tam 2 implanty i wszystko super, jestem baardzo zadowolona. cenowo też jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam robiony implant czwórki i nie widać praktycznie żadnej różnicy więc jestem bardzo zadowolona. Implant miałam robiony w gabinecie www.rojekdental.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka159
Ja póki co zastanawiam się nad implantami. Dzisiaj trafiłam na artykuł na temat implantów - http://www.zdronet.pl/rodzaje-implantow-zebowych---wady-i-zalety-rodzaje-implantow-zebowych---wady-i-zalety,1878,news.html Myślę, że mają one więcej zalet niż wad. Chciałabym zrobić implanty w ciągu jednego dnia, podobno to możliwe. Czy ktoś z was był na takim zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Elizka8909
Jeśli chodzi o Racibórz to zdecydowanie polecam gabinet stomatologiczny Dentica Bieleccy. W czwartki mają bezpłatne konsultacje implantologiczne, więc można się wybrać i poradzić specjalisty. U siebie na miejscu dokonują pełnej diagnostyki, więc nie trzeba dodatkowo nigdzie biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi Ci o implanty czy licówki? Ja miałam zakładane licówki z tym, że np. próchnica zębów itp. wykluczają taki zabieg. Najpierw trzeba wyleczyć ząbki. Robiłam w Krakowie w pro-orto-dent i jestem bardzo zadowolona z efektu. Tyle lat miałam kompleks na punkcie zębów... szkoda gadać! Żałuję tylko, że tak późno się na to zdecydowałam. Możesz sobie zajrzeć na ich stronkę: http://www.pro-orto-dent.pl/stomatologia-estetyczna.html A założenie implantów to już są dużo większe koszty. Koszt jednego to ponad 2000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jeśli chodzi o implanty zębowe, to ja polecam pana dra Jakubowskiego z Kliniki Dent-SM, http://dentsm.pl. Ja u niego robiłam implanty 3 zębów i moim zdaniem świetnie zna się na rzeczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam sobie zęby w gabinecie Medens w Warszawie (pozbyłam się 2 zębów w wypadku, niestety) i jestem baaardzo zadowolona! Wyglądają świetnie, nie mam z nimi żadnych problemów. Ceny też nie powalają, zwłaszcza jak na Warszawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek67
W klinice Impladent z Warszawy robią teraz takie fajne zabiegi, za jednym razem zakładają wszystkie implanty osobom nawet całkowicie bezzębnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam implanty w Gdyni w centrum stomatologicznym cadent: http://cadent.pl/zakres-leczenia/protetyka/ . Jestem z nich zadowolona, bo są dobrej jakości i są dopasowane do mojego uzębienia. Nie widać żadnej różnicy między zębami, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdig
Znam Pabianice (dojeżdżałam tam z okolic Łodzi). Naprawdę bardzo dobry ortodonta, a w dodatku wyniosło mnie to mniej niż przypuszczałam. Ładnie prowadził wszystkie wizyty, zawsze mnie informował co robi, dlaczego tak się dzieje i czym skutkuje dany zabieg. Bardzo mi się to podobało, mniej się bałam. Ogólnie nie lubię dentystów, zawsze wizyty sprawiały mi problem. Tą klinikę poleciła mi rodzina. Zajrzyj i zobacz ich ofertę http://www.hollywoodsmile.com.pl/, może też Ci się przyda, ja mogę polecić z czystym sumieniem, jestem zadowolona, robią implantację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia mogę polecić gabinet Doktor Świątkowskiej https://stomatologiaswiatkowska.pl/ . Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Jakość usług związanych z leczeniem na poziomie najwyższym. Jestem w stanie polecić wizytę u Pani Dr każdemu, kto liczy na delikatność i bezbolesny zabieg związany z wypełnianiem ubytków oraz zakładaniem implantów. Gabinet znajduje się na Podgórzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabinka32
Zdecydowanie gabinet Medens przy Chocimskiej! Bardzo dobry stomatolog, od dawna chodzę tylko tam, miałam też wstawiane implanty i wszystko gra, także polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinjojo
Polecam klinikę Impladent z Warszawy :) Świetni dentyści - z ogromną wiedzą i doświadczeniem. PRacują tylko na najlepszych systemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Implantek
Czy ktos robil implanty w Lodzi i moze polecic dobra klinike? I nie chodzi mi o reklame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lublin klinka Dental http://przychodniadental.pl/uslugi/implanty-2/ bardzo dobre podejście do pacjenta i jego potrzeb. Takie zamontowane implanty są trwałe i estetyczne. Po prostu można mieć problemy ze ścieraniem się zębów jeśli nie ma. A tak to jest zamonowany implant i nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli poszukujesz kogoś kto zrobi implanty w Warszawie, to polecam klinikę Anam w śródmieściu. Może nie najtaniej w mieście ale na pewno bardzo sumienna i profesjonalna robota. Widać, że Panie mają duże doświadczenie i im również bardzo zależy żeby końcowy efekt był jak najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem, że ja to całymi latami odkładałam temat implantu...ale w końcu się zdecydowałam i nie żałuję. Mi takiego zęba odbudowywali w Nowadent ( www.nowadent.pl ). Profesjonalna obsługa, implant jest tytanowy i ładnie się przyjął, nie było jakiś odrzutów, a wiem, że się potrafią zdarzać. Dużo tutaj zależy od jakości implantu, jeśli słyszę że gdzieniegdzie wszczepiają implanty po kosztach, to ja bym takie miejsca omijała, bo to najpewniej oznacza, że sam implant jest kiepskiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim tym, któzy szukają dobrych implantów w Gdyni mogę polecić klinikę Cadent: cadent.pl/zakres-leczenia/protetyka/ . Implanty z których korzystają są naprawdę fenomenalnej jakości - mają gwarancję na długie lata, a sama obsług i proces zakładania implantów jest bardzo przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem implanty powinien wszczepiać chirurg a nie zwykły stomatolog po kursach. Najlepiej poszukać wśród znajomych, ja znalazłam implantologa, człowieka z doświadczeniem i pełnego empatii, to drogie leczenie, więc lepiej znaleźć kogoś, do kogo zdobędzie się zaufanie. Stomatologia to przedziwna gałąź medycyny, większość z nas boi się dentystów. Mi został polecony dr Mateńko, przyjmuje w 2 miejscach w Warszawie. Ja wybrałam to w śródmieściu bo było mi najłatwiej z dojazdem. Fantastyczny lekarz i człowiek, po zabiegu miałam pełen komfort zarówno psychiczny jak i fizyczny. Nic mnie nie bolało a następnego dnia czułam się jak gdyby nigdy nic. Polecam doktora serdecznie z pełną odpowiedzialnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×