Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZEBY

ZEBY - IMPLANTY

Polecane posty

Gość gość
Cała proteza opiera się na kilku implantach, zwykle to 2 lub 4 implanty. Sam implant z łącznikiem i koroną kosztował mnie 5 tys. zł, ale jeśli cała proteza to myślę że pewnie jakoś inaczej to liczą. Najlepiej poszukaj lekarza i idź na konsultację do niego. Ja robiłam implant w Dentica Bieleccy u dr Bieleckiego, u niego takie konsultacje są darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkkk
A czemu tak drogo :O? Ktoś kilka stron wcześniej pisał, że u Dra Bieleckiego robił za ok. 3 tysiące... zmienił się cennik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiechnieta123
Ja za implanty płaciłam około 4000 zł za całośc ile kosztuje proteza na implantach to nie mam pojęcia ale tak jak pisali wyżej idz na konsultacje do dobrego specjalisty- powinien dokładnie omówić z Toba koszty oraz przedstawić plan leczenia. Patrz też na doświadczenie takich lekarzy mój stomatolog jest lekarzem implantologiem i jestem z niego zadowolona nazywa się Marek Milcarz przyjmuję w Łukowie na pewno znajdziesz jego strone na której jest dużo informacji na temat implantów. Jak byś chciała wiecej informacji to mozesz pisać na katarzyn.kam@wp.pl z checia odpowiem na pytania bo wiem jak wiele pytań jest przed zabiegiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam droższe implanty i lepszą koronę Lava. Dlatego cena 5 tysi, a nie te 3 tys u Bieleckiego. Bo masz do wyboru różne warianty. No i to już koszt całościowy, z wszystkimi badaniami, zabiegami, komponentami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkkk
A duża jest różnica w takich koronach? U mnie jest do wstawienia szóstka, więc jej nawet nie widać. Dlatego też nie zależy mi tak bardzo na wzgledach estetycznych, a przede wszystkim zdrowotnych... Ale ta cena mnie nieco przeraża :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkkk
Aha, jeszcze jedno pytanko. Po jakim czasie od ekstrakcji zeba robił Ci doktor implanty? Musiał odbudowywać kość? Na pewno się umowie po nowym roku, szczególnie, że darmowa konsultacja nie zaszkodzi, a chce zrobic właśnie tam, bo słyszałam same dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ella677
Polecam z ręką na sercu Medens! Pan doktor sprawił, że znowu mam piękny uśmiech i chce mi się uśmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Centrum Stomatologiczne Demed . Wspaniali specjaliści i do tego rewelacyjna atmosfera (to dla tych co bardzo się boją) Kilka dogodnych lokalizacji i świetna jakość usług w rozsądnych cenach. Pełna oferta na ich stronie http://centrumdemed.pl/ POLECAM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dr Bieleckiego, to ja miałam tą koronę Lava, poszukaj sobie w internecie o nich, na stronie doktora też to ma opisane. Jakie są ceny innych koron, to nie wiem. Wszystko wypytaj doktora na konsultacji, na pewno wszystko Ci wyjaśni. A jeśli chodzi o czas, to u mnie nie trzeba było odbudowywać kości, bo zęba straciłam jakieś pół roku wcześniej, więc jeszcze nie zaszły zmiany takie. Po zabiegu nie chodzisz bezzębna:) zakładana jest taka korona tymczasowa, a po 6 tygodniach miałam już montowaną tą właściwą. Gojenie to tak 5-7 tygodni trzeba liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam u Borczyka i wycena (cala gora to bezzebie u mnie,nosze zwykla proteze akrylowa ponad 10 lat),wiec trzeba oddbudowac dno i takie tam rozne i wycena powalila mnie na nogi,choc nie ukrywam ze pieniadzy mi nie brakuje,ale scielo mnie z nog... 70 tys!!!! przeciez to mieszkanie moge kupic za to!!! niby w tym jeszcze jest usuniecie 3 korzeni (6 tys-bo mikroskopowe usuniecie).No coz zrezygnowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przyznam ze klinika robi wrazenie.No coz szukam tez dobrej kliniki na wysokim poziomie ale nie za taki majatek jak u Borczyka.I tak zaplacilam tam juz ok.2000 tys,za wizyty dwie,za zdjecia rozne,tomografie .Nie podobalo mi sie tylko to ze jak bylam tylko poltora tygodnia w Polsce to myslalam ze uda sie wiecej zrobic.Ale nie,najpierw oczyscic z kamienia,potem usuniecie korzeni i takie roznosci i czas minal i musialam wyjezdzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze starajcie się porównywać wiele ofert, a nie dwie czy trzy. Można trafić na promocje. Bardzo duże znaczenie ma renoma danej osoby, czyli jak dla mnie nie warto ładować się w byle jakiej jakości produkty - same problemy to przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś już wspomniał o klinice www.medens.pl Przyjmuje tam Dr Sundman i rzeczywiście warto skorzysać jego usług. Pełen profesjonalizm i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdajemy sobie sprawę, jak istotne są dla pacjentów ich zęby, ich zdrowie i wygląd. A także poczucie bezpieczeństwa w gabinecie i kompetencje stomatologów. Dlatego polecamy siebie ;) Zabieg wstawiania implantów jest ważnym zabiegiem. Każdy przeprowadzamy z ogromną dokładnością i zachowaniem zasad higieny. Wszczepiony implant zębowy zostaje solidnie i stabilnie umiejscowiony. Nie różni się wyglądem od naturalnych zębów pacjenta i jest tak samo funkcjonalny jak one. Na przestrzeni lat chirurgia stomatologiczna bardzo się rozwinęła. Jak najefektywniej korzystamy z jej postępu, zapewniając swoim pacjentom najnowocześniejsze leczenie implantologiczne. Pozdrawiamy z Krakowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja zmuszona byłam zrobić sobie implanty, ponieważ w wyniku wypadku straciłam zęba - trójkę. Implanty zrobiłam sobie w tym gabinecie - http://www.dentalpark-krakow.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Dopasowana jest naprawdę świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, polecę Ci swoich, wrocławski www.omnident.pl co prawda jeszcze mi nie wsadzono koron tylko wkręcili śruby i jeszcze się goją ale opieka jest naprawdę fachowa. Parę dni po zabiegu jak mija znieczulenie boli jak cholera ale potem nic nie czujesz, same śruby są potem bardzo wygodne i wcale nie czuć obcego ciała, w każdym razie zanim wybierzesz swojego implantologa warto trochę poszukać. Ja sam latałem za tematem prawie rok zanim znalazłem kogoś odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz G
Ja polecam Dr Dariusz Pitucha, jest z Lublina ale przyjmuje też w Warszawie w klinice Dental Service. Z tego co orientowałem przed wybraniem implantologa to naprawdę dużo szperałem po sieci i wygląda na to że jest liderem w polsce jeżeli chodzi do wstawianie implantów :) Ja jestem zadowolony z nowych zębów, cena może nieco wyższa niż u konkurencji ale warto było wydać każda złotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, to warto też poszperać w ogóle za informacjami na temat implantów. Wtedy też będzie może łatwiej zdecydować o tym, kto tak naprawdę oferuje konkretne rzeczy w dobrej cenie :) Dużo przydatnych informacji możecie znaleźć na przykład na tej stronie https://www.facebook.com/pages/Panoramica-3D-Dbamy-o-z%C4%99by/450630065076247

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalsowa
Implanty to bardzo dobre rozwiązanie. Można naprawdę sporo zyskać. Implantologia stomatologiczna w ostatnim czasie sporo się rozwinęła. Całkiem mnie to cieszy :) Nawet ostatnio wpadłam na stronę http://www.psi-icoi.pl i widziałam, że jeśli się nie może znaleźć odpowiedniego fachowca, to można ich poprosić o pomoc i poradę. W końcu to stowarzyszenie takich specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guitar
Ja osobiście zaopatrzyłem się w kosmetyczne implanty zębów za pośrednictwem www.odzyskajusmiech.pl , no i muszę powiedzieć, że nie widać, że nie mam zęba. Polecam serdecznie, zwłaszcza że to tanie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam klinikę na ursynowie Dental Service, miałam robione praktycznie wszystkie zęby, ale jestem bardzo zadowolona z efektu. Jeżeli chodzi o lekarza proszę pytać o Dariusza Pitucha, czytałam o nim sporo, jest jednym z czolowych polski implantologów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka_RZ
Implanty są kosztowne, ale warto znaleźć najlepszego specjalistę, ponieważ komplikacje, które mogą powstać po źle wstawionym zębie są bardzo bolesne. Wstawiałam implant w Dental Design u Pana Rybickiego i polecam, to dobry fachowiec, który ma ogromną wiedzę, dzięki licznym wyjazdom zagranicznym, a przy tym jest bardzo miły i na każdym etapie wizyty tłumaczy, na czym będzie polegał cały zabieg. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja implant zęba miałam robiony w http://www.medicaspace.pl/ w Pszczynie, efekt jest bardzo dobry, ząb wygląda jak moje naturalne, więc jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robione 3 implanty w gabinecie Indexmedica i mogę Ci polecić. Na miejscu robią tomografię szczęki, masz konsultację z chirurgiem z dużym doświadczeniem w zawodzie, który powie Ci co i jak i cierpliwie odpowie na pytania. Nie ma się czego bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemlepsza
Jako implantologa mogę polecic wam Wojciecha Kołosowskiego z kliniki Unident Union. Moje implanty wyglądają pieknie, w ohóle nie rzucaja sie w oczy, bardzo dużo zawdzięczam Panu doktorowi, czuję się swietnie. Mój nowy uśmiech dodał mi dużo pewnoścu siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będziecie szukać kogoś, kto Wam dobrze implanty zrobi to polecam się wybrać do doktora Tomasza Rozwadowskiego. Moim zdaniem lepszego specjalisty w tej dziedzinie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam i polecam Doktora Bieleckiego z Dentica Bieleckiego z Raciborza. Miesiąc temu miałem zabieg wszczepienia implantu dolnej czwórki, jestem w trakcie leczenia, ale już teraz oceniam bardzo wysoko Pana Doktora i jego gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×