Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Olimpia_

Prezent dla taty.

Polecane posty

Gość gość
Jazda czołgiem, albo Ferrari? Albo może awionetka? Coś w takich klimatach - zakładając, że to podchodzi pod Waszego ojca. Prezent Marzeń przeglądajcie, tam jest w zasadzie wszystko, kwestia taka, na jaki typ rozwiązania chcecie postawić i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój tatat już taki starszy ale lubi bardzo dużo filmów oglądać wiec wybiorę się do matrasie i tam coś dla niego zakupie. To najbardziej optymalny, trafny i tani prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent Marzeń - kwestia oczekiwań i oceny budżetu. A można kupić lot awionetką, coś w klimatach Ferrari, innych wypasionych pojazdów, aby tylko to było coś atrakcyjnego. Nie kupujecie prezentów byle jakich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś praktycznego. Fajna maszynka do golenia z zapasem nożyków. Kupiłem ostatnio na allegro, niemiecka marka nie znana mi wcześniej SHAVE-LAB. Widzę że mają również sklep internetowy na shave-lab.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myslę, że portfel lub pasek to zawsze dobry prezent. skarpetki sa oklepane. zalezy też czy ma jakies pasje, mój tata wedkuje i dostał ode mnie raz na gwiazdke świetny nowy kołowrotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wyżej wypad z tą reklamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Fronc
Kupić ? A dlaczego nie wypożyczyć ? Tato dostał w prezencie urodzinowym, kluczyki do BMW 318i, którym mógł szaleć cały weekend ! To był strzał w dziesiątkę ! Nasz pomysł plus wypożyczalnia PANEK S.A. w Kaliszu okazały się bardzo trafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszka13
A ja stwierdziłam, że dla mojego zapracowanego i zestresowanego taty cudownym prezentem będzie troszkę relaksu. Mieszkamy w Warszawie, a ja często korzystam z usług Samui Spa w Novotelu. Pomyślałam, że co mi szkodzi, może mają także pakiety dla mężczyzn? Bo przecież zazwyczaj w takich miejscach uwielbiają spędzać czas kobiety. Jak się okazało, nie tylko one ;) Kupiłam dla mojego taty pakiet Ambasador, który bardzo sobie chwalił. Polecam wszystkim zastanawiającym się, jak okazać tacie miłość i wsparcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
Mi ostatnio wpadły w oko bransolety męskie z http://www.galante.pl/bransolety-meskie i zastanawiam się nad zamówieniem jakiejś dla mojego taty. Może ty tez zamów? Jeśli nie bransoletę to myślę, że sprawdzi się tez portfel, krawat albo torba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy prezent dla faceta to praktyczny prezent. Jeżeli znasz zainteresowania swojego taty to sprawa jest prosta. Jeżeli jednak nie masz pojęcia polecamy postawić na coś co na pewno mu się przyda. Pasek, portfel, ubranie - to chyba najbardziej praktyczne rzeczy, a kupując je w necie zawsze masz możliwość bezproblemowego zwrotu jakby tacie się jednak coś nie spodobało. To bardzo ułatwia prezentowe zakupy :) I jakbyś szukała ubrań to się polecamy. Wpadnij na rozeznanie terenu, a nóż wpadnie Ci coś w oko, a że ceny mamy rozsądne na pewno każdy się u nas odnajdzie :) A jesteśmy tutaj --> http://j.mp/Ombre__PL <--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślę, że prezenty związane z hobby to najlepszy pomysł. :) mój tata kocha łowić ryby, więc na urodziny kupiłam mu rejs wędkarski w http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/ . Bardzo się ucieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka11
Mój tata jest fanem gier komputerowych toteż nie miałam problemu z zakupem dla niego prezentu. Kupiłam Carmageddon (coś tam o tym słyszałam i zdecydowałam się właśnie na to) i tata był zadowolony ale teraz nie odrywa się od komputera. Jakby ktoś był zainteresowany to tutaj można kupić w dobrej cenie http://www.3kropki.pl/p/carmageddon-max-damage-ps4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sprawdzić modele do składania, zwłaszcza metalowe ! (seria metal earth), najlepiej się prezentują i sa bardzo solidne, nawet kleju nie trzeba. Koszt to chyba 30 zł i więcej, więc naprawdę tanio, frajdy z tego duzo a element do salonu będzie na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×