Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Olimpia_

Prezent dla taty.

Polecane posty

Gość gość
a co jaki czas trzeba kalibrować taki sprzęt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sławka77
"Tatusiowie lubią eleganckie prezenty, ale z fantazją." To może zamiast kupować Tatusiowi kolejny gadżet (nie wiadomo nigdy do końca, czy się trafi w gust Tatusia, przynajmniej ja tak mam), to może lepiej zaprosić go na degustację whisky, piwa albo wina? A jeśli można przeznaczyć większą kwotę na ten cel, to może zafundować mu przejażdżkę ferrari? Teraz wykupywanie przeżyć na prezenty jest dosyć modne, sama wykupuje moim bliskim przeżycia na różne okazje przez stronkę www.superprezenty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mertin
Alkomatu się nie kalibruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apoloni43
taki alkomat może być już niedługo niezbędny. Np. we Francji już w każdym samochodzie jest wymagany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapsus_słowny
no i mozna mieć 0,5 promila ;) Posiadanie alkomatu to przede wszystkim oznaka odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lal90
taki z targu za 40- 50 zł się sprawdzi? nie będzie wystarczający? Bo w końcu wystarczy, żeby powiedział mi czy mam te 0,2 czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boromirek
Takie z targu są zazwyczaj źle skalibrowane i wyniki nie są prawdziwe. Ja bym im nie ufał. Po za tym bardzo ważne czy masz 0,2 czy 0,3. A jak masz słaby sprzęt to granica błędu jest duża i może ci powiedzieć, że możesz jechać a tak naprawdę będziesz miał więcej niż dozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>>Takie z targu są zazwyczaj źle skalibrowane i wyniki nie są prawdziwe. Ja bym im nie ufał. Po za tym bardzo ważne czy masz 0,2 czy 0,3. A jak masz słaby sprzęt to granica błędu jest duża i może ci powiedzieć, że możesz jechać a tak naprawdę będziesz miał więcej niż dozwolone. >>> wg mnie to kwestia wlasciwych atestow, jesli sprzet posiada atest, to i jest odpowiednio skalibrowany zgodnie z normami wniosek to szukac i kupowac sprzet z wiadomego pochodzenia , z dobrych sklepow, i dobrych marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vattale
nie za drogi trochę ten alkomat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apoloni43 my żyjemy w Polsce tu alkomaty w samochodach będą obowiązkowe za 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mertin
Duża precyzyjność, długa gwarancja jak dla mnie cena ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chciałabym żeby mój tato miał jakąś taką koszulkę. dla młodego chłopaka to spoko ale dla ojca (starszego pana) to nie wypada już wolę mikro narzędzie, piersiówkę, zapalniczkę itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makenmonroe
dużo dobrych propozycji juz padło, trudno coś dodać- wybieraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesiaa
Scyzoryk Victorinox, powinien zadowolić każdego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w wojsku nie był to może wizyta na strzelnicy jesli takowa jest w okolicy. Za 50PLN już trochę postrzela z broni krótkiej. Za 100PLN to już spory wypas będzie. W moim mieście za stówkę jest 6 jednostek broni. 5 x 10 strzałów z pistoletów różnych typów i 3 strzały ze strzelby kaliber 12. Nawet jak tata w wojsku był to i tak wrażenia niesamowite. Zwłaszcza jak nie będzie sam a ktoś dotrzyma Mu towarzystwa.Można robić fotki i filmować a tarcze zabrać na pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piunia
Ja dziś na dzień chłopaka razem z mamą dałyśmy tacie piersiówkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anito
Kup mu szlafrok skoro lubi skarpetki, to ciepły szlafrok tez mu do gustu przypadnie;0 zamawiałam dla Babci na www.eprezenty.pl od razu możesz tam haft zamówić, więc jakiś tekst typu super tata pewnie by się sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Twój tata interesuje się elektroniką,to może coś z elektroniki przypadnie mu do gustu,co o tym sądzisz? Szeroki wybór masz na http://www.wszystkozameryki.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raszar
Jeżeli szukasz jakiegoś fajnego prezentu dla taty to polecam sklep lepsze-zgrzewanie.pl znajdziesz tam na pewno coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w ogole nie wiem jak to mozliwe ale no stalo sie mozliwe no na serio :) www.youtube.com/watch?v=GcQLwI_5Z4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Tata interesuje się samochodami, może złóż się z Mamą albo z rodzeństwem na przejażdżkę luksusowym samochodem. Jest kilka fajnych stron z tego typu prezentami, moja ulubiona to superprezenty.pl, z tego względu, że można przez Internet zamówić przeżycia w różnych lokalizacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonikkoss
tonik po goleniu dla mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie proponuję te klimaty, które pokazujecie w ramach Prezentu Marzeń. Tata też zasługuje na coś ciekawego, a nie kolejną koszulę, kosmetyki czy też inne bzdury. Zadbajcie o to, żeby prezenty były dopracowane - wtedy będzie to miało sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×