Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Olimpia_

Prezent dla taty.

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem warto tutaj postawić na coś praktycznego jak np dobrej jakości,markowe perfumy nie sądzisz? Ja zawsze zamawiam je w drogerii internetowej Kokai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zadzwonić i zarezerwować dla taty rejs na kilka dni na morzu bałtyckim podczas którego będzie łowił dorsze, moim zdaniem to ciekawy i stosunkowo tani prezent a frajdy co nie miara. Kontakt znajdziesz na www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EkoManiaczka
Ja bym poleciła dobre kosmetyki naturalne. Polecam stronkę: http://kosmetyki-naturalne.webs.com/ Istnieje wiele produktów specjalnie dedykowanych dla dojrzałych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aja polecam dla mamy pokrzywy a dla taty prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula211
W moim przypadku nie mam problemu z zakupem prezentu dla taty. Zawsze kupuje mu jakiś gadżet wędkarski raz jest to wędka innym razem kołowrotek albo sztuczna przynęta. Nawet już wiem jakiej firmy sprzęt kupować (Okuma, Dragon, Mikado). Wszystko kupuje przez internet www.wedkarski.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki alkomat to rewelacyjny pomysł. Sama z niego skorzystam przy najbliższej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz na perfumy jako prezent dla swojego taty? Nie muszą być przecież drogie,ładne i oryginalne zapachy znajdziesz na PsikPsik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Twój tata jest miłośnikiem ryb i wędkarstwa to wspaniałym prezentem, moim zdaniem, będzie kupno rejsu po morzu bałtyckim, osobiście bardzo polecam, miałem okazję kilkukrotnie wybrać się na taki - dzięki www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl i złowić wspaniałe sztuki dorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też dostałem alkomat. Super sie przydaje. mam Al9000, podobno dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość192837
Ewentualnie tutaj www.expertmarket.pl Jest opisane wszystko o alkomatach i wrazie co można zadzwonić i porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość372819
Zna się ktoś trochę na alkomatach? coś na prezent dla 40 latka? myślałem o alkomacie. Jaki gdzie najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemu tacie niedawno kupiłem fotoksiążkę. Pomyślałem że fajnie aby miał pamiątkę na kilka lat i zawsze mógł do niej wrócić. Wszystkie zdjęcia wywołałem przez internet http://www.cewe.pl/zdjecia.html . Wybrałem fotografie z mamą i synami. Tato był bardzo zadowolony i uważam że prezent był trafiony w dziesiątkę. Starsi ludzie lubią wracać do starych wydarzeń więc taki prezent wydaje mi się odpowiedni jeśli kogoś nie stać na SPA, wycieczki czy inne atrakcje dla rodziców. Mam nadzieję że pomogłem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl o eleganckich perfumach,tacie na pewno się przydadzą i wiesz jakie zapachy mniej więcej lubi. Akurat szeroki wybór perfum znajdziesz na PsikPsik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry alkohol w ładnym opakowaniu i po problemie :) taki kosz świąteczny dla dorosłych z upominkowykosz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy co lubi twój tata, najczęściej faceci lubią gadżety i w tym kierunku zaczęła bym szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaania
Też stawiałabym na gadżety. Rok temu złożyłyśmy się z siostrą na alkomat x50, bardzo fajny sprzęt i tata zadowolony, bo zawsze chciał coś takiego mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli jezdzi rowerem to super rozwiazaniem i prezentem oryginalnym bedzie lusterko rearviz.... można je znaleźć na rearviz.pl oraz na allegro. polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może znajdziesz jakiś fajny zegarek lub pasek na www.odkupuj.pl tam mają tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rychu1928
Odświeżę temat. Macie jakiś pomysł na fajny alkomat dla Taty tak do około 400zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domza
kubek z twoim zdjęciem i na tym taki tekst;,,Kocham Cię, Tato za to, że pokazałeś mi, że być ojcem to nie znaczy dać wszystko dla swojego dziecka, lecz należy ukazać drogę dobra, wiary, honoru – tak, abym była prawdziwym zwycięzcą w życiu i dzieckiem Boga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impala66
mój tata miał 12 stycznia imieniny, ja mu na avans.pl zamawiałam gps do samochodu. Bardzo fajny sklep znalazłam go na portalu społecznościowym, mają taniej gps niż w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r3s
Na prezent dla taty polecam stronkę z męskimi dodatkami http://r3s.com.pl/ mają świetne produkty , super jakość i oczywiście doskonałe ceny. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezentów jest naprawdę wiele. Pytanie tylko na ile znasz swojego tatę i na ile chcesz, żeby to był wyjątkowy dla niego prezent. U mnie w tym roku, mimo zimy, zdecydowaliśmy się na coś szalonego i kupiliśmy wspólnie z siostrą rejs po morzu bałtyckim podczas którego ojciec miał okazję nauczyć się łowić dorsza. To zdecydowanie lepszy pomysł i dający więcej frajdy niż kolejne krawaty czy skarpetki. Sam rejs można bardzo szybko załatwić na przykład na www.kolobrzeg.wedkarstwo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zerknij na kosmetyki 4nano. Jestem pewna, że sprawdzą się w przypadku fana motoryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×