Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Olimpia_

Prezent dla taty.

Polecane posty

Gość hieronim1977
Odpowiednim prezentem dla ojca byłby zegarek, jakiś porządny, wysokiej klasy. Można zamawiać przez neta, przynajmniej ja tak zrobiłem, bo zaplanowałem sobie zakup na tyle wcześnie, że zegarek zamówiony przez stronkę http://www.demus-zegarki.pl/ - dotarł bezpiecznie na czas. Zegarki to dość uniwersalny prezent i myślę, ze jeśli znasz gust bliskiej osoby to z wyborem problemu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata 69
zrób mu laurke napewno sie ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś akcesoria samochodowe powinny go zainteresować? Ich duży wybór można znaleźć u http://www.stopol.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata z kategorii mało aktywnych. Raczej typ mola książkowego. Dostanie coś z tej strony: http://galeriapior.pl/pl/c/Piora-Kulkowe/38 Dużo tu do wyboru ciekawych modeli piór. Jako wiecznie coś notujący na pewno doceni mój pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenska
Okazje są, kwestia budżetu. Np. jazda czołgiem z Prezent Marzeń jest dostępna za stówkę. Jaki prezent można znaleźć lepszy dla ojca? Oczywiście to wszystko jest bezpośrednio kwestią zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł faktycznie super, ale to wiele zależy od tego, ile macie kasy do wydania, bo generalnie zakup estetycznego prezentu nie musi od razu kosztować bardzo dużo, zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie największe wrażenie od dawna robią zegarki od Aerowatch -www.aerowatch.pl. Tutaj czas się jakby zatrzymał – oczywiście w przenośni! ;) Chodzi mi o styl – klasyczny, czerpiący garściami z tradycji marki, która sięga jeszcze czasów przed pierwszą wojną światową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może dobrej jakości,trwałe i markowe perfumy jako prezent dla taty? Bo mogę polecić drogerię Kokai.pl znajdziesz tam naprawdę szeroki wybór perfum,zawsze możesz liczyć na pomoc i porady z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze koszulka ulubionego klubu piłkarskiego? Szeroki wybór masz na ExclusivSport.pl właśnie u nich zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luksusowe zegarki idealne na prezent ma w ofercie Aerowatch na swojej stronie www.aerowatch.pl. Chcę kupić żonie, ale chyba jeszcze muszę trochę odłożyć na ten prezent, bo nie są to tanie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luksusowe zegarki idealne na prezent ma w ofercie Aerowatch na swojej stronie www.aerowatch.pl. Chcę kupić żonie, ale chyba jeszcze muszę trochę odłożyć na ten prezent, bo nie są to tanie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o zestawie kibica ? Czyli jakiś na głowę kapelusz plus jeszcze dodatkowo jakiś tam kubek do piwa :) któraś z was już dawała tego typu rzeczy na prezent na dzień ojca..Jak wrażenia ? Normalnie wasi ojcowie byli z tego zadowoleni czy raczej się z tego nie cieszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hataszek
Prezent marzeń ma świetne pakiety np. jazdę czołgiem czy Ferriari przy czym jednak wszystko zależy od tego, jaki macie budżet do wykorzystania. Jeśli kupować prezent to chyba taki, który robi wrażenie, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę pomyśleć nad dobrym alkomatem elektrochemicznym. Zapraszam na expertmarket.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemu ojcu kupiłam ostatnio zegarek z lacoste i z miejsca się w nim zakochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę zwrócić uwagę na alkomat AL8000, ja kupiłem ostatnio już drugi. niestety alkomat to urządzenie, które się zużywa. Ale kilka ładnych lat mi służył. regularna kalibracja to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszniks
Prezent Marzeń ma świetne pakiety, choćby jazdę czołgiem. Po prostu postawcie na takie prezenty, które spełniają marzenia, robią wrażenie. Tutaj nie chodzi przecież o to, aby cokolwiek kupować na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×