Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Olimpia_

Prezent dla taty.

Polecane posty

Gość ce33wds4
Jeżeli chcesz, żeby tata się ucieszył to kup taką koszulkę: http://www.megakoszulki.pl/Najlepszy,tata,na,swiecie,2,T-shirt-p1026.html Myślę, że taki prezent będzie sto razy lepszy niż jakieś wymyślne, drogie cuda, bo tata poczuje się doceniony i będzie szczęśliwy, że uważacie go za "Najlepszego tatę na świecie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku kupiłam tacie na dzień ojca taką koszulkę http://www.megakoszulki.pl/Mow,mi,ojcze,T-shirt,-p1368.html :) Mam nadzieję, że tacie się spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to chyba wszystko zależy od tego kto jak traktuje tego typu święto - czy kupuje prezenty, które kojarzą się z Dniem Ojca (typu kubek dla taty, koszulka najlepszego taty na świecie itp. itd.) czy, tak jak u nas w rodzinie się przyjęło, nie przykładamy do tego wagi i ustaliliśmy, że na tego typu święta kupujemy sobie takie prezenty jak na urodziny. wcześniej oczywiście pytamy się co kto chciałby dostać. i ja w tym roku kupuję tacie słuchawki, bo ostatnio zgubił, a lubi w podróżach służbowych słuchać muzyki, więc wiem, że z takiego prezentu się ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia547
Mój tato jest urzędnikiem na kierowniczym stanowisku. Codziennie do pracy chodzi w garniturze, ma ich chyba z 10 szt. Więc zwykle daje mu do niego dodatki np krawaty. Ale ostatnio zdecydowałam się na takie spinki do mankietów http://www.mojekrawaty.pl/spinki-do-mankietow-spinki-do-mankietow-srebrne-190-01-o_l_98_791.html Drobny prezent, a z pewnością się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal karczek
Tylko czy te gadżetowe prezenty nie są tandetne? Można raz na 5 lat kupić coś ze zdjęciem, ale kupowanie każdego rok tego samego delikatnie mówiąc mija się z celem. Bo gdzie w tym widzicie większy sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa112233
A ja z siostrą postanowiłyśmy zapytać w prost Tatusia co chce na Dzień Ojca ( nie chciałyśmy kupowac czegoś niepotrzebnego) no i tata wybrał sobie takie urządzonko http://extramarket.pl/narzedzia-mlotowiertarki,-wiertarki-mlotowiertarka-1000w,-sds-plus,-tryton-plus-szlifierka-katowa-115mm-600w-vulcan-o_l_310_180259.html :) jak chce to niech ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal karczek
Nie jest to żadna przesada oczywiście ;-) Kwestia tego, czego się oczekuje - my po prostu chcemy sobie robić prezenty, które będą zadowalały każde z nas, bez kupowania dla kupowania. Rozumiesz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka91
Mój tata ma w lipcu imieniny i planuję mu kupić coś z tego sklepu http://sztukapalenia.pl/ Dodam, że jest okropnym palaczem. Co mi polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetki1i
nie kompromitujcie się już z tymi skarpetkami. Jeżeli ojciec słucha dużo muzyki, jest t.zw. muzykalny to taki prezent na pewno sprawi mu frajdę, mianowicie dobre słychawki, coś w tę mańkę : http://matrixmedia.pl/sluchawki-sony-mdr-xb600n.html Podłączone do kompa dają bardzo fajny efekt i jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż głośniki czy nawet kino. A fakt, że są w klasie exlusive, też powinien tacie przypaść do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clark887
Mulitool jest bardzo wygodny i zajmuje mniej miejsca niż skrzynka z narzedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak i przy tym jest mosiężny więc myślę że jest wytrzymały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewina
Tata mówi, że te lethermany są najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet nie wiedziałam że są jakieś inne - myślałam że tylko lethermany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesita_09
Leatherman nie ma monopolu na mikronarzędzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma jakąś konkurencyjną firmę czy wiedzie prym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinos
Jak tato często jeździ samochodem to może warto kupić alkomat? Zawsze to bezpieczniej człowiek się czuje jak jest pewny, że już nie ma alkoholu w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale alkomat to chyba trzeba autoryzować w specjalistycznych sklepach prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veroonik
alkomaty muszą tylko posiadać certyfikat CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
veroonik alkomaty muszą tylko posiadać certyfikat CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń. ale takie na własny użytek ... chyba nie muszą ale jakąś kalibrację przejść muszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kalibracje musi być w odpowiednim sklepie czy każdy może coś takiego zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerigovesp
a czym się interesuje? może chciałby jak już mowa o koszulkach to taką z nadrukiem historycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkomat już kupujesz raczej skaliborwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×