Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

trele---> ten Pan kazał ci powiedzieć żebyś mocnieej jego usta ściskała i językiem go połechtała po podniebnieniu :classic_cool: małpa--> trele kazała ci powiedzieć że fajnie kisasz ale jak jeszcze raz ją w język ugryziesz to ci zrobi taaaaką malinkę na środku nosa że przez miesiąc dzieci nie będziesz mógł straszyć bo grozić to będzie ich śmiercią ze śmiechu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
krowa powiedz temu panu do ktorego sie nie odzywam ze wirtualnego buziaka bylo mi ciezko wyciagnac od niego a co to dopiero ;) przed trzydziestka to by mnie za reke zlapal;) Ok ja ide spac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gupi jesteś :O masz być jak Rysiu z Klanu :classic_cool: wiem... ciężko naśladować taki ideał :O ewentualnie możesz zacząć od tego amerykańca, syncia bijącej oszałamiającym blaskiem paragry aktorskiej izki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
😡ide spac😡 juz sie klade........wylanczam komputer i ..........spie😴.......................spie.......spie... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpa---> trele mówi że jak chcesz to ona się jednak zastanowiła i ponieważ ostatnio jakoś nie miała propozycji to z braku laku wyjdzie za ciebie za mąż i przyjmuje oświadczyny i podoba jej się wizja domku przy lesie, nad strumykiem, ona przy pługu, razem pole obrabiacie a ośmioro dzieci w sadzzie pożeczki obrywa na kompoty i konfitury na zime :classic_cool: trele--->Pan kazał ci powiedzieć że szkoda że na hodowanie kaczek się zgodzić nie chciałaś (wie, że nie lubisz polityki ale moglibyście mówić na nie np taśki i by się nie kojarzyły:O) - pierzyny z tych piór sa cieplejsze a pod pierzynką jest tak miło przecież... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
😡cholera jasna................spie😡spie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
i na dobranoc jeszcze prezent:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde małpa twoja przyszła żona niezła jest :D nie dość że lunatykuje to jeszcze waląc bez sensu w klawiature nawet z sensem pisze :classic_cool: szkoda tylko że kłamie przy tym :O ciekawe co jeszcze potrafi robić z sensem lunatykując :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
Dobra o 7 ide spac😡 Krowa to bylo dobre:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
Ja mam trojke dzieci i siedze z takim jednym alkoholikiem na kocia lape;)Spytaj sie tego pana co sie do niego nie odzywam czy taka mnie przygarnir:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie ide...chyba :O musze znowu jakieś bilety na samolot zarezerwować i o 8 mam dzwonić po info jakie i na kiedy :O no i chyba nie moge iść spać bo jak się położę to nic mnie nie obudzi conajmniej do 16 ... a potem to na pewno zasnę na wieki bo ktoś mi fielotową głowę utnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
Ach ja tez lubie wypic i nie mam zadnych dochodow:p A im wiecej dzieci to lepiej ja lubie dzieci i zawsze to wiecej z pomocy spolecznej pieniedzy sie dostanie,na papierosy jak znalazl:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
ok dobrnoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trele--> ten Pan pyta czy umiesz gotować jajka na miękko, czy znasz ścieg krzyżykowy i czy wyszyjesz wszystkim serduszka na ręcznikach:classic_cool: małpa -->trele pyta czy potrafisz czesać dziewczynkom warkocze francuskie a jeśli nie to musisz się nauczyć bo bez tego nie wkupisz się w łaski żeńskiej części potomków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×