Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość maupa domowa
o przepraszam :-0 dzień dobry mam nadzieje że mnie taka kara nie spotka z twojej strony? :-0 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maupa domowa
hehe.....swoją drogą przypomniała mi sie reklama Ketopromu oglądając ten filmik :-D:-D:-D niezła z niej Basia :-D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maupa domowa
po co ci bezdomni? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maupa domowa
to może zaaranżuj spotkanie ze mną okole północy na GG? :classic_cool: :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maupa domowa
yyyy...........nie? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maupa domowa
wymskło mi sie? :-0 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maupa domowa
ty mnie o żarciu nie wspominaj :-0 całą noc nic nie robiłem tylko żarłem :-0 powinni mi szkodliwe w robocie płacić :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też powinni takie zapłacić za oglądanie pijaków i słuchanie ich:D pooglądałam z rana \"wszyscy jesteśmy chrystusami\" i normalnie czesem miałam wrażenie jakbym oglądała film z kamery ode mnie z pracy:O straszny jest ten film😭 lecem bo się spóźnie i dostane po łbie że sama musiała walizy tachać:O do wieczora;) PA🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
krowa i małpa , nowa para na forume:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wrócisz to..........pewnie ja będę, bo nadal przegrywam życie na forumie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam umęczona na masę 😭 NIEEEEENAAAAAAWIIIIIDZĘĘĘĘĘ zakupów:O zwlaszcza z moją siostrą😭 czaicie że ona może przez 45 minut bułkę wybierać a w jednym sklepie z ciuchami nawet 2 godz spedzic:O sił juz nie miałam i kimałam na ławce pod palmą - cud że mnie nie okradli gratulacje - podaj maila to napisze ci na jaki adres możesz wysłać wino gratulacyjne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moloko23 🖐️ krowa🖐️ ciągle się mijamy :O Gdzie te czasy gdy wszyscy spotykalismy sie zawsze po północy:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd wrócom predzej czy później:classic_cool: ja ostatnio mam wszystko cholernie poprzestawiane:O albo chodze spac nad ranem albo nad ranem wstaje, nic nie mogę zaplanować bo nawet jak zaplanuje to plany szlag trafia:O ot zje.baność jak nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowa noz o tym mówię :O Zawsze nadawałaś temat :P a ja bylam Twoja ulubioną :P kierowniczką przecież :D:D:D Mąster ,ona... wracajcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz przecie że ja straciłam wene i to dość szybko :O cholera teraz by mi chyba dwa dni zajęło wymyslanie tego co kiedyś bezmyślnie wymyślałam :D chyba jestem krótkodystansowcem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapominaj ,ze jeszcze mialysmy diabla i maupa :D a im nigdy weny raczej nie brakuje :P:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inseminator sów 🖐️ przywitać się proszę :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no owszem :P machnąłeś ,ale tak ogólnie\"P raczej :P:D:D:D dobrze ,ze wiewiórką nie jestem :D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×