Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość mapka_85
hej:) chyba nikogo juz nie ma, a ja spac nie moge;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą rozmawiałam z obozową krową na GG i wyznała mi że całuje zdjęcie monkey braina na monitorze :-0 o fuuujjjjj!!!!!!!!!!!!!! :-0 jestem zdegustowana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kit z higieną, ale monkeya?:-0:-0:-0.......jestem naprawde oburzona i zdegustowana :-0:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczyk we włosach maupy
gupia kobieto:O dałaś sie wrobić:P razem z krową mielismy niezłą szopkę jak w sekrecie zdradzałaś że z puciem na randce byłaś w parku, z myrevinem w kinie a walduuś to ponoć oświadczył ci się :O:P idź debylko przez bagna może cię to wciągnie :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciiiiiii bo zaraz sie tu zjawi pod jakims nickiem i bedzie sie bronil :o :P chociaz ja swego zdania nie wyraze na ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale sie nie zjawie
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale sie nie zjawie
post z 8:37 nie jest maupy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczyk we włosach maupy
i gOOpia nie opowiadaj przynajmniej na forumie bajek:O żegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale sie nie zjawie
idźcie w cholere :-P a zwłaszcza obozowa złośliwa, liściasta :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co chcesz od magdusi
???? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama ze mleczykiem
klaptusiu droga, nie dość że ci się słowa mylą to jeszcze widze nowa przypadłość ci doszła:O na drugi raz czytaj UWAŻNIE conajmniej 7 razy, potem napisz co zrozumiałaś i wtedy klapaj ozorkiem :O:P pisałam ci przecież że katar miałam i ukradkiem wycierałam nos w koszule gibona, a że on nerwowy to poruszył się i dostało mu się tym nosem w małpi policzek:O a ty gupia musiałaś jakies bravo przedawkować i ci się pomieszało wszystko:O jednak maupa miał racje - debylka z ciebie :classic_cool: teraz będzie mu przykro 😭 przeciez nie mogłam mu powiedziec że to nos osmarkany zamiast kisa:( a przez twoje kłapanie wszystko się wydało:O giboncjo ten nos był już w sumie suchy 😭 słowo zucha :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama ze mleczykiem
montewka cicho bo jak zobaczy ze tu o niej to przyjdzie:P nie mam nic do listków laurowych ale firankę to można wykorzystac w lepszy sposób, np pociąć w kawałki i jakies łądne obrazki wyhaftować :classic_cool: gibon to twój topik o kościele:P :D a nie mówiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×