Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

a może nie trudno :P tylko na moje szczęście :D Pewnie znowu coś \"miłego\" mnie ominęło:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesli tak sadzisz to tym bardziej nie jest mi zal ze nie dotarlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja strata :D? Ty to masz tupet :D:D:P No ,ale to nawet zabawne jest :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powkrecalas mnie dzisiaj dalem sie jak dziecko:O no coz trudno na razie🖐️ za kare pomacham jedna lapka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma to ma :P od Ciebie wiekszego zarozumialca to nie znam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O zaraz się rozpłaczę i do rana nie zmrużę oka 😭 p.s. za co ta kara :O:O:O ? [chlip, chlip,chlip]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ze zarty sobie z emnie robilas:P a dom rana i tak nie zsniesz jak Cie znam:P bedizesz gadac sama ze soba bo mnie tylko zloscisz dzisiaj pa🖐️ no al ekartka byla swietna wiec musze Ci wybaczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ,Ty ! niczego nie musisz mi wybaczać :P a sama ze sobą nie gadam :P i wypraszam sobie takie insynuacje :P każdy sądzi wg siebie:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umenczona
cześć 🖐️)) macie jakiś młotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd nie wiem o co Ci chodzi ale przestan byc CHAMSKA ok?? jeszcze jedno takie a NAPRAWDE przestane CIe lubic. jestmilo i jak zawsze psujesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chamem to Ty jesteś i to do potęgi entej {zly] własnie przeczytałam Twoje insynuacje pod moim adresem na topicki Pawlinki* > Niech Cię diabli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon damy umenczonej
no to sama sobie odpowiem:O cześć krówka :classic_cool:🖐️ biedactwo, zmęczyłaś się dziś strasznie w pracy:( ale nie martw się, jeszcze tylko 24 godziny i będziesz mieć 48 godzin wolnego:D🖐️)) ide sie chyba leczyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć krówka biedactwo, zmęczyłaś się dziś strasznie w pracy ale nie martw się, jeszcze tylko 24 godziny i będziesz mieć 48 godzin wolnego krówka widzem ciem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Toba nie mozna zyc w symbiozie bo CI sie wtedy nudzi. nd ja Cie prosze zachowuj sie jak normalna,inteligentna dziewczyna ok??chamem moze byc kazdy to zadna sztuka. krowa🖐️ musz niestety spadac wiec nei pogadamy. p.s. nd w tych dniach ma niekorzystny biomet wiec uwazaj aby Ci sie nie oberwalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon damy umenczonej
ach, młotka nie mam😭 ale wałkiem do ciasta gwoździa tez się da przybić...niektórzy nawet czołem dją radę, ale to w stół a w ścianę może być ciężko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon damy umenczonej
ach, młotka nie mam😭 ale wałkiem do ciasta gwoździa tez się da przybić...niektórzy nawet czołem dją radę, ale to w stół a w ścianę może być ciężko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd tam nie bylo nic na twoj temat za wyjatkiem ostatniego postu gdybym byl Toba to wiesz co bys napisala?? chyba wiesz:P naprawde przemysl swoje zachowanei bardzo Cie prosze.wpisujesz sie i mnie bluzgasz bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chyba ze chodzi Ci o to czesniej zapomnialem.p prostu denerwuje mnie juz to Twoje ciagle poprawianie.alkohol byl smieszny no ale ile mozna.tez mam CI poprawiac kazde zdanie?? wyluzuj:P:P:P nalej sobei mettaxy czy anyzowki i bedzie dobrz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok . powiedz jeszcze,ze to nie było pod moim adresem : \" Sebaa to pewnie Ty marudo sie czpeiasz \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z muloncym netem
net mie muli i wiesza nd 🖐️)) spokojnie;) sebaa🖐️)) ja biometeorytów sie nie boje, mam piorunochron:P dowiedziałam się o fajnym lodowisku:classic_cool: diabeł jak mnie widzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pod Twoim przeoczylem i wyzej wyjasnilem wystarczylo sie zapytac a nie od razu fochy. zepsulas topic ktory mial mi przypominac o moim braku inteligencji.wkurzylem sie na Ciebie i tyle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buszujacy teraz bedziesz wcielal w zycie film:P dobranoc Wam wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tym się się chamie róznimy ,ze ja nikogo nie oskarżam bez dowodów , ale to Twoja domena ,cóż nie powinno mnie to dziwić i jeszcze glupie odwracanie kota ogonem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz znam Cie dobrze i potrafie poznac twoje wpisy zwlaszcza takie ale jesli sie pomylilem to PRZEPRASZAM aczkowleik powiem szczeze ze watpie abym sie pomylil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówno mnie znasz,ale mam to w 1 miejscu . Twoje przeprosiny ,które de facto nimi nie są też mam gdzies .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty już mi nie takie rzeczy imputowałes pod hasłem : \"jesteś taka charakterystyczna \" :P Od jutra nie zamierzam tu pisać ani na czarno,ani tym bardziej na pomarańczowo !!!!! I tak wiem ,że będę mimo to posądzana o całe zło tego świata ,ale mam to w nosie :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z muloncym netem
:O:O:O chciałabym tylko dyskretnie stwierdzić że chyba przesadzacie, czepiacie się siebie nawzajem o to samo i widzicie co chcecie widzieć i aż ciśnie się stwierdzenie: trafił swój na swego:classic_cool: sebaa przestań być taki podejrzliwy, już ci kiedyś mówiłam: nie rzucaj nikami na forum jak nie masz pewności, nd zamiast obrażać się to wytnij porządnie jak ci się coś nie podoba - co to za pomysł: nie będę pisać..? dla seby tu tylko jesteś czy co..:O czasem jak dzieci się zachowujecie, szukacie dziury w całym i balansujecie na granicy swoich cierpliwości a potem pretensje macie do siebie jak ktoś tą granicę przekroczy, cholera nie szkoda wam nerwów i czasu na wypominanie sobie słów, zdań, czepianie się i złośliwe uwagi:O przeciez potraficie normalnie ze soba rozmawiać więc może lepiej zmienić w końcu taktykę:O a może najwyższy czas prywatnie sobie pogadać a nie wywlekac akurat w tej kolebce dyskretności:classic_cool: różne takie tam i niech mi nikt nie śmie pisac że to nie mój biznes i niepotrzebnie się wtrącam - tu sie wymienia myśli i opinie więc:P pewnie to ironicznie zabrzmi ale mimo wszystko i bez ironi miłego dnia 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×