Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość dama z muloncym netem
cze giboncjo ;)🖐️)) nie czytaj bo to nie do ciebie:P i PA 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowka to twoj najdluszszy post z pewneoscia opraw i powies na scianie:P to jest wyraz uzaleznienia:P:P ale swoja droga to fajne:D:D:D:D:D witam wszystkich🖐️ chociaz mam watpliwosc czy powinienem wpisac sie na tym topicku w koncu to prezent byl wiec nie che psuc prezentu zwlaszcza wlasnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie są wszyscy??? Najpierw przyzwyczaili a później na odwyk dają :O :P Wracaćććććććććć 😭 A moze Was zasypał snieg, albo na kuligu jesteście, albo na sankach i nartach jeździcie nocną porą, a moze..................... nie mam dla Was więcej wytłumaczeń nieobecności ;) Wy przyjdziecie a ja uderzę w kimono :O Więc może juz teraz Wam pomacham na Dobranoc, tak na zapas ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszujący :D Skromniś z Ciebie :P Ja nie chcę zakopywac topików na których sa same znajome nicki 😭 Dopiero teraz nadrabiam zaległości w czytaniu z ostatniej nocy i dopiero teraz załapałam o co chodziło Ci z tą niełaską:O Sebaa i nd znów wpadli w trans :O :O :O Ale dobrze ze Krówka sprowadziła ich na ziemię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krówka napisała ,że tak powiem posłowie do tego co się działo:D ocipiec można z ta ludzką natura do podejrzeń i ciekawości:P sam święty nie jestem:classic_cool: moloko widzisz, sama miałaś sobie odpowiedziec na to jaki jestem:P jelsi mówisz ,że jestem skromny:P tzn.że raczej nie jest ze Mną tak źle:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszujący co do Twojej skromności to zapewne nie jest z Tobą źle :D A teraz Kochane dzieci moloko mówi Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam krowka licza sie Twoje dobre intencje poza tym ja sie nawet zgadzam z czescia;) co tak cicho tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekław dma bez fajek
kaco moratla kosmiczne kaco mortale gdzi sa moj epapoeroch 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedziałąm że wróciłam z nimi
i gdzieś muszą być i w końcu je znalazłamcool][dzień dobry]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedziałąm że wróciłam z nimi
a takw ogóle dzieńdobry:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedziałąm że wróciłam z nimi
sebaa ten filmik wklejaałam dobrych kilka stron wczesniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedziałąm że wróciłam z nimi
znowu gadam do siebie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoł :D nikt nie śpi :P moloko🖐️ diabciu wziełam się za pachnidło, nawet mało przewijałam ale tylko pół obejrzałam::O giboncjo nie wiem bo od wczoraj od 18 nie trzeźwieje:P styczeń jest straszny:O przedwczoraj urodziny, wczoraj imieniny dziś rocznica ślubu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×