Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

nie zlosc mnie na dobranoc;) prezent imieninowy a o urodzinach pisalemm juz raz i czytalas to:P ale jak bede mial to postawie \"cos\" wiec bediesz wiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kiedy miałeś urodziny i nie mam zamiaru czytac tamtego topicku o ile tam na ten temat wspominałeś :p Imieninową przecież dostałeś :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra :P wyskamlałeś:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pamietaj,ze to będzie ta która nie dotarła i nieaktualna juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krówka :D właśnie się zamierzam połozyc :P PA! 🖐️)) Miłych .. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka pyta czy chodziło ci o cole czy o cOOle, bo to bardzo istotne dla sprawy? :classic_cool: :-P Janeczka mówi też żeby ten idiota sie nie kompromitował :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umenczona
🖐️ poszłam sama:O nie wytrzymałam i o 6 poszłam:O w żóltych pasiastych spodniach od pidżamy, czarnych kozakach na obcasie, płaszczu i wełnianej czapce - stwierdziłam że jest ciemno i nikt mnie nie zobaczy. Naiwnam:O Nakupiłam płynów kilka butelek bo mi się wszystkiego chciało z półki no i wracam...i oczywiście bezdomni znów mnie dopadli w windzie😭 nie dość że się śmiali z mojego kaca bo mnie zobaczyli przyssana do butelki z tonikiem, z mojego karnawałowego stroju to jeszcze sępili bo "powinnam wiedzieć jak oni sie czują i poratować butelką wody" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D kiedyś naiwnie sadziłam , ze na ostrym kacu DA SIĘ wyjść z psem i odczekać , aż zrobi to i owo.Otóż nie da się , trzeba usiąść na trawniku, zeby przezyć.Chciałam nawet przykładać głowę do wyziebionej Matki Ziemi, ale się opamiętałam:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umenczona
cze potworki ;)🖐️ arava mi już po raz któryś się zdaża że czekam aż tylko jakiś sklep otworzą:D smaki na colę są mocniejsze i silniejsze od największych mrozów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umenczona
diabołkuj poczta ci doszłaj? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, całodobowego nie masz w okolicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama umenczona
ano nie mam :O tzn jest jakaś bp ale za daleko:P aż tak to mi sie pić nie chciało :D wolałabym kranówe już chyba:D i tak w sumie nie spałam więc kwestia odczekania do 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Des* 👄 Chyba w czoraj usnąłeś na klawiaturze:P Co z nogą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krówka 🖐️ Wiesz,że nie mogę :O :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o borie nie możesz:O jak się twój podtopił w upały to ja ci pożyczyłam 😭 nie wspomne juz iile razy giboncjo cię ratował swoim :O a ty wredoto nie chcesz raz mi pozyczyć😭 zalałam go w misce cilitem kamień i rdza, kapkę potrwa niczym odejdzie a jakiego bana bym komuś przysadziła bo nudzi mi sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowa :P oj, no nie dlatego :D Za 2 dni dopiero będę mogła ;) Nie pamiętasz komu dałam :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Diabeł ostatnio coś nie ten tego :P:D POdobno przymulony :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzruszyłam się tym faktem :P Des* żyjesz :O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×