Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Des * :O jestem ostatnią osobą ,która by Cię nie doceniła . Poza tym nie nadążam za Tobą :P .Za szybko się zregenerowałeś :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd:P z tym komplementem to piłem do swojego tekstu a nie do tego co odpisałaś...jkaoś tak się zrefleksiłem po czasie:D łoj....wiem ,że nic nie wiem:classic_cool: krówka pamiętaj cokolwiek nie napisałem dzięki dzięki jest wyrazem żalu do całego świata:D i jelsi jeszcze ktoś mnie nie skrzywdził to pod ta postacią zakładam że tak zrobi:P ale pieprzyć yo już nie będzie wpisów pod tamtym...wymyślę depresję po prozacu...to powienna być dawka czarnego humoru z brakiem popędu płciowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, mówiłam,ze nie zawsze moje pólkule zaskakują .czasem do mnie trzeba dużymi literami :D:D:D:D Twoje teksty są tak wieloznaczne,że nie powinno Cię to dziwić :P Mnie stać tylko czasami na dwuznaczne ,niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd ja jestem wieloznaczyny tylko wtedy gdy nie pisze gramatycznie i popełniam literówki, wtedy to naprawdę trzeba 2 razy przeczytać a tak w ogóle to jestm prostszy od budowy cepa.....a dwuznacznośc jest tylko wtedy gdy w woalu gadam o seksie:D to był skrót mojego profilu psychologicznego...więcej nie umiem, na więcej mnie nie stac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kto tu kokietuje :P Idę do lodówki ;masz na coś ochotę ? O kurcze :D dwuznacznie zabrzmiało :O ....chyba :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry :O mam tylko kefir ,bo mleka słodkiego nie lubię ,ale mogę śmignąć do sklepu ,mam parę kroków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twoje zdrowie tym kefirem :P Nie zapomnę Ci tego szampana , który mieliśmy wczoraj wypić :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobiłam sobie omleta z serem i do tego kefir . Teraz wpylam czekoladę :P To co z tym szampanem ;) ? Tak łatwo nie odpuszczę :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Des* :P nie dżażnij mnie :P:D Dawaj tego szampana 😭 Dam Ci czekoladę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba🌻 nd:P a podźaźnię trochę:D co się będę.........:classic_cool: niestety z szampanem czekamy albo do następnej okazji albo za rok, w sumie już niecały:classic_cool:przynajmniej z tej okazji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ;) 🖐️ mam nadzieję,że tym razem nie przemkniesz jak meteoryt:P Des* :P :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba może Tobie się uda wpłynąć na tego sknerusa :O :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka ;) on miał 2 dni temu imieniny i nie postawił nic :O a ja mu życzenia ładnie złożyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dzięki:D 🌻🌻:D:D🌻🌻 🌻🌻:D:D🌻🌻 🌻🌻:D:D🌻🌻 🌻:D:D:D:D🌻 :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:classic_cool::classic_cool::D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj a ja nawet nie wiedzialam:( Wstyd:( Buszujacy:)wszystkiego naj najlepszego🌼 A teraz stawiaj szampana:) tylko nie mow ze nie😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow !!! :D Jestem pod wrażeniem ;) Wiedziałam,że tylko się droczysz :P:D Pewnie go specjalie mrozileś;) Polewaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie tak....pojawienie się żaby diametralnie zmieniło sytuację:P POLEWAM .............\\../ ..............\\/ ...............I .............===

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buszujacy:p dzieki za szampana...............mniam pycha:):) jaki dobry...........:) palce lizac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieważne :P i tak dzięki dzięki :D *Kiss*.......*Kiss* *Kiss*.....*Kiss* *Kiss*...*Kiss* *Kiss**Kiss* *Kiss*...*Kiss *Kiss*.......*Kiss* *Kiss*.........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*......*Kiss* ......*Kiss* ...........*Kiss* *Kiss*......*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .........*Kiss* .........*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*......*Kiss* ......*Kiss* ...........*Kiss* *Kiss*......*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .........*Kiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×