Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

drugiego nie podam no tak baranku:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale powiedz w tajemnicy Ty czy On? bo juz nei wiem kto z Was ma dostep do poyfnych danych. to ze nd to juz wszyscy wiedza od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz krówka :D jakie on ma urojenia w stosunku do mnie :D i wiem ,ze zaprzeczanie nic nie daje ,a wręcz przeciwnie wiec odpuscilam sobie :D:D:D:D:D:P:P:P:P W dodatku okazje sie ,że sam ma co ma :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos czuje ze gdybym mial to juz moglbym z Wami nei gadac gdybyum sie dowiedzial jakie z Was gagadki pewnei po 5 nickow macie:D:D:D no i wreszcie wiedzialbym kto jest stanczykiem bo on jest zbyt oryginalny aby byc soba:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się okaże ,ze tu sami moderatorzy :P:D szczegolnie na nocnej zmianie :D:D:P:P:P Sebaa Ty też na pewno masz panel :D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w erze to tylko moderatorstwo podobno ma:D:D:D:D mnei na ere nie stac uciekaj stamtad tam zawsze bylo najdrozej:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okarze* ,bo zaraz taki jeden z panelem mnie zbanuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd>>>oddam siebie za dostep do panelu przez jedna noc:P:P:P mozesz to potraktowac jak propozycje i przemyslec:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastianku :O a ja nie rozumiem o czym Ty \"do mnie rozmawiasz\" :O A chociaż warto :P ? To może ktoś się zlituje i mi pozyczy :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam w erze mam w plusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robicie sobie znowu ze mnie jaja:O:O:O powiedzice mi na gg w koncu kto jest kto:O:O bo mnei zlosci to i KONIECZNIE kto mnie zbanowal!!!!!!zemszcze sie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę przyznać ,że to intrygujące jest :P sebaa od 2 dni chce się oddawać ,a zawsze takie niewiniątko zgrywał :P no ,no,no!!!! Powiedz sebuś po co Ci ten panel na tę 1 noc:O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd ja tez mam w plusie wiec mozeemy pogadac o tym co wiodzisz w panelu a potem jestem do dyspozycji:P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok . przyznaje się be bicia : JA!!! Byłeś chamski i nalezała Ci się nauczka :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu dowiem sie kto o mnie wypisywal bzdury oraz kto mi topicki zakaldal. no i dowiem sie z jkim gadam a jak trafi sie w tym gronie jakis schizofrenik albo schizofreniczka to przestane sie do takich osob odzywac no i do chamow tez. gdybym mial na noc panel to od nastepnego dnia chyba z wiekszoscia bym nie gadal:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebuś ,ale Ty przecież kończysz po 2 min :O więc (bez urazy to twoje slowa}....o co ...:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nei wiem czy CI wierzyc ale opd dawna Cie podjerzewalem o to ze masz juz ten poprzedni nick dawal do myslenia.no i zawsze wiesz kto pisze na pomaranczowo pare razy sie nie przyznawalem ze ja pisze i zawsze wiedzialas ze ten pomarancz to ja:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazla sie dlugodystansowa:D:D:D ale wiesz ja oddaje sie na caly dzien nie tylko na 2min:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebuś :D:D:D Ty nie zapominaj ,ze dużo ludzi ma ruchome IP i wiedział byś tyle co zjesz :D:D:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×