Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

to samo przyszlo mi do głowy :O Cholera :O co ja narobiłam :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Des* O_O ? Ty rzeczywiście masz kłopoty ,chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Des* mów mi tu co z tym nickiem :D, bo wczoraj ktoś się podszywał :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra stwory to ja na chwilę tez spadam🖐️ 1) idę poszukac jakiejś płyty bo chce mi się coś nowego 2) podejście nr 6 do pachnidła...1/2 filmu mam za sobą i boje się że juz początku nie bedę pamiętać jak do końc dojdę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czytałaś ? ja zawsze wolę najpierw przeczytać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd wczoraj zakończyłem z Tobą jakże nierówną walkę i po jakiejś godzinie robolenia postanowiłem pobawić się komórką w pozycji horyzintalnej...i w tym stanie przywitałem dzisiejszy poranek...bo jak tylko się położyłem to zasnąłem....a bez obwijania w bawełnę..mnie tu później w ogóle nie było. Z resztą po co ja t piszę, chyba byście się poznały kto jest kto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Des* Wypluj już !!!!! :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o jakiej walce mówisz :O Podszyw był jak byłeś :P własnie na tym \"walczacym \" topicku :D Chodzi mi o nick : Des Zahasłowaleś go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd czytałam juz dawno:P ale to bardziej chodzi o to że wszystkie filmy ostatnio mnie nudzą ten obiecałam sobie ze nie będę oglądać na podglądzie tylko normalnie ale nie daje rady po 15 minutach:O wieje mi tu czymś w stylu nadpobiwości:O diabeł znasz Lizz Wright? chyba mmnie głos rozwala, lecem szukać płyty:P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak takie rzeczy zaczęły Cię cieszyć to znaczy ,że wracasz do żywych :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałem dodać kretyńskich \"\" gdy pisałem o wlace... Z tego co wiem to ktoś ma nick DES już od dłuższego czasu w posiadaniu i to nie jestem ja....znacie chyba moje wszystkie czarnuchy oprócz jednego:P ale to dawno temu i nieprawda.... ja ciągle jestem wśród żywych:D jakoś muł trzeba zassać,,,a po martwemu to niebardzo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam,że tego z * zahasłowałeś ; krowa widocznie widziała tamtego :D Hhhmmmm a Tobie tylko jedno w glowie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no, wczoraj to myślałam,że Cię zamuliło na amen :P:D:D:D Nawet nie miałam możliwości reanimacji Ci zrobić :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczam w sumie to dziś tylko tyle ,że jestem bardziej wyspany...a może mulasta natura udzieli mi się na dłużeji będzie \"dzięki dzięki\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś Ty :P ? Moja głowa nie jest aż tak pojemna :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli \" dzięki dzieki\" będą wdzięczne to kto wie :P:D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzięki w sumie miało mieć wydźwięk depresyjny no ale się nie udało bo ja się żalić nie umiem:o wbrew obiegowej opinii to zajebiście trudne wymyślać nowe żale bez powtarzania się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Des* :O ja nawet nie wiem co to słowo znaczy :O chyba brata będę musiała spytać :D Gdyby nie Twoje wspomaganie to ja nie wiem jak by te moje półkule funkcjonowały :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był komplement z kategorii pwoedź xoś dziwnego byle do przodu:P starasz się uzyskać efekt litości czy co?? po dłuższym czasie obcowanai z Tobą raczej trudno ,żebym dalej był naiwny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowa :D nie wiedziałaś :P:D To co Ty z tym panelem wyprawiasz:P:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×