Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

a ja jestem dziewicą ( mówie teraz serio ) i 1 dzień to dla mnie stanowczo za mało :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos bym zobaczyl wiesz zani sie rozlacza i polacza to cos pisza pewnie mozna sie domyslic kto jest kto poza tym maja zmienne ip ale w okreslonym zakresie wiesz nei ma ip raz z gdanaska a raz z zakopanego tylko zawsze podobne.dwie pierwsze sa praktycznie zawsze takie same zmieniaja sie dwie ostatnie a w wiekszosci wypadkow tylko ostatnia,a jak ktos ma router to juz w ogole prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie mozna poznać be wzgledu na ubranko :P:D Chociaż muszę stwierdzić,ze są dobre podszywy :P Pode mnie też :P jak sam wiesz,tylko nie zawsze chcesz wto wierzyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D tos mnie rozbawila no ale to tlumaczy twoja wczorajsza ucieczke:P:P:P:P ok juz nie bede nigdy takich propozycji skaladal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pode mnie ciezko sie podszyc bo kto tak literki przestawia i z bykami pisze?? tegpo sie nie da podrobicD:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, i Ty niby informatykiem jesteś :D ? Wystarczy wejść przez bramkę i ma IP z chin etc.:D:D:D:P:P:P Albo ściągnie ktoś anonymazera :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowa :P:D witaj w klubie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widze ze z Cioebei to zaden:P:P:P a niech sciaga dam sobei rade:P:P:P niewiele jest tak naprawde anonimowych serwerow a przez chinski serwer to posta by 3h pisal:D:D:D:D probowalas kiedys przez jakies proxy pisac??jak sprobujesz przez anonimowe to pogadamy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty lepiej powiedz co masz takiego do zaoferowana :P O to oddawanie mi chodzi :D ;jakiś zarozumialec straszny zCiebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bedziesz zadowolona:P:P:P ale musisz mi dac dostep do panelu na noc:P:P w sumei to moze zrobimy w odwrotnej kolejnosci bo jak dostane panel to potem moge juz nie miec ochoty sie oddac jak doweim sie np. ze to Ty sobie zarty z emnie robilas:P:P:P to oczywiscie hipoteza aby nie bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Sebuś :P:D właśnie piszę :D, i tylko dlatego,ze jest szybciej trochę .Serio !!! :D :D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowa !!!! jesteś jeszcze ?????:P:P:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ja leże normalnie !!!!!!!!!!!!! nie dość ,że zarozumialec to wdodatku matołek:D:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gdybym byl matolkiem to bym sie obrazil:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze masz blade pojecie o dzialaniu takich programow:D:D:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. zgodzę się co do programu,ale bramka jest szybka i duzo lepsza :D:P naprawdę :P W sumie to ne powinnam tutaj o tym mówic ,ale mam nadzieę,że o tej porze wszyscy spią :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos czuje ze te dwie minuty to tez jak dla Ciebei bedzie za duzo:D:D:D Ty tylko sie tak reklamujesz a umiejectnosci to penwie niewielkie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, przeciez mówiłam,ze umiejetnosci zerowe :P wiec dlaczego wg Ciebie 2 min za duzo :O ? Dla mnie to 2 dni za mało :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty byś chciał dziewicę w 2min :O ? I wg Ciebie to za dużo ? jestem w szoku :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy za malo:P:P ok to bedziesz mnie miala tyle ile ja panel:D:D ok?? a tak a pro po to dlaczego to sie panel nazywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Sebuś o niczym onnym nie marzę ;) To kiedy ta wymiana :P i co ja z tego bedę miała :D:D:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innym * ,bo się gówniarz zaraz przyczepi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co chcesz:P:P co zapragniesz to Twoje:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewica :O pojęcia nie mam :O żłóż ofertę :P Przemyślę :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i zasiegnę języka u doswiadczonych przyjaciółek więc nie myśl sobie,że się dam wykpić :P:P:P:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zasiegaj ty;lko bez zapraszania mi tu:P:P:P juz wczoraj mnie chcialas w jakies trojkaty,czworokaty wciagnac:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Cie milo sie gada ale musze sie chwile przespac bo o 7 wstaje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc i kosmatych 🖐️🖐️🖐️ p.s. czekam na ten prezent imieninowy;) mam nadzije,ze bedzien chociaz w polowie tak interesujacy jak ta kartka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ciebie :P 😠 jak smiesz :P Poczytaj sobie jeszcze raz :P To Ty miałeś ochotę na trojkąt tylko :dwie + jeden :P:D:D:D Dlatego zwialam :O::P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imieniny już miałeś :P Pytałam o zaległe urodziny,ale nie odpowiedziałes ,wiec prezentu może nie być :P:P:P:P:P:P:D {czesc]))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×