Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

AK NIC JESTEŚ W CIĄZY na każdy zadany temat>>>>ale masz dluuugoi jezor wydales krowke:D:D:D:D krowka>>>>juz nie musisz nie odpowiadac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejrzałam wszystkie i nie znalazłam ,chyba go skasowalam:O A myslalam ,że to był prezent:P Poza tym poczytałam trochę i taki prezent to ja mam w 1 miejscu:P:P:P Przywlokłeś tu prawie wszystkie swoje fanki:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaaa sorry chłopie ale jeśli już to Ty dałeś plamę bo ja nawet nie miałem o tym pojęcia:P gdyby powstał dział pudelek to może miałbym świadomość tego co mówię a tak...n cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto jest w ciązy:O ,bo dopiero wróciłam:D:D:D Diabel Nobla dostaniesz :P aaaa zapomniałam ,że pozamaciczna:O to operacja Cię czeka:O :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd>>>>kto przyprowadzil to przyprowadzil jak zawsze odwaracasz kota..... za mna to tylkko wrogowie przyszli:D:D:D:D:D:D i jeszcze od Twoich fanow mi sie obrywa:P:P i na kamerce mnie podgladaja:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buszujący >> a nie mogłeś od razu ćwiczyć na zianę:O Teraz masz jedną grubszą:O:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam intuicje az sam dla siebei jestem pelen podziwu odnosnie tego zalicznia:D:D:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabaa> jakbyś nie latał po wszystkich topicach to byś ich tu nie ściągnął :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze CI na pomaranczowym jutro cos albo na tym na ktorym czekalas:) bo widze ze cos kiepsko u Ciebei z postrzeganiem rzeczywistosci:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×