Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

krowka jak pytalem na gg to nie chcialas powiedziec wiec sie nie dziw ze teraz publicznie obnazam:P:P pewne rzeczy:P:P bylo powiedziec prawde i po sprawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buszujący > nie ściemniaj :P Nie taki facet jak TY:P:D Dobrze wiesz,że wszystkie na Ciebie lecą:P Teraz dadzą mi popalić za te bużki:D:D:D,ale co mi tam niech się pownerwiają:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sebaa ,krówka ma rację straszna papla z Ciebie:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w piekle w takim razie:P aha to już było:D nd-> prawda jest taka,że.........nie współ..........ba ja nawet w ogóle nie zyję:D jestem jedynie materią organiczną:P dobra koniec żalów podawac numery atrakcyjnych kolezanek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwlaszcza faceci ktorzy mi wysylaja niby przypadkiem mordki:) a tak powaznie to przestan sie nabijac juz ze mnie:O:O:O dzisiaj pod Twoja nieobecnosc bylem mily dla kazdego:P:P co wszyscy potwierdza:P:P a zwlaszcza dla Ciebie;) :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sebaa ,krówka ma rację straszna papla z Ciebie>>>>>no wiesz co:O:O podaj przyklad z ostatnich dwoch dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buszujący > :P musiałabym Ci podać swój ale przecież znasz więc.....:P:D:D:D:d Myślisz,że nikt się nie zorientował,że masz mnie na podglądzie na gg i dlatego wchodzisz tu zaraz po mnie:O ? :D:D:D:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buszujący w zbożu>>>>ja rozumeim:) tylko wytlumacz jeszcze nd ze nie przyszedles tutaj za mna a bede bardzo wdzieczny i CI wysle 10 super szczexliwych mordek:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa> jak to przyszedł za Tobą:O ? Przeciez mówiłam Ci,że on jest hetero!!!!:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krówka>> też to zauważyłam (tzn. tez mi siada gg) On mi ciągle grzebie w kompie:O więc uważaj na niego. 1 włam mi zrobił 2 miesiące temu:O Wszystki e zdjęcia mi ukradł i nie tylko 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️co sie dzieje:o A ja wlasnie wypilam piwko i narazie jakos nie moge sie skoncentrowac na moich sprawach:o ps mam jeszcze jedno kumpel mi przyniosl:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebuś> no co Ty ,chyba nie poszedles spać,bo gg mi jeszcze nie siada:D:D:D:D:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×