Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

a tak na serio to lubie faceta na forum wysylac te mordke:) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D p.s. nich ktos kurwa powie ze nie jestem zabawny to go palne:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawiacz..
"a tak na serio to lubie faceta na forum wysylac te mordke" zdanie nielogiczne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa uważasz że ten buszują>>>>>nie - uwazam ze ten buszujacy to podroznik:P:P poza tym ni kazdy jest biologiem:P p.s. niedawno nei wiedzialem co to PMS wiec tez jestem tepak ale nie mowcie nikomu:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee podałem przykład dobry, zakładjac ,że typowy wiatrak kojarzy się z czymś z drewna a jako definicji materii organicznej użyjemy np takiej: Materia zawarta w organizmach żywych, w ich szczątkach oraz pochodząca z ich rozkładu, w przeważającej części składa się ze związków chemicznych wytworzonych przez te organizmy. zęś się czepił niepotrzebnie:P ja jestem spokojny i akurat należę do tych o bardziej artystycznym nastawieniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiacz..>>>>>>dziwi Cie to bo mnie nie:D:D:D znajdz lepiej jakies moje ktore jest logiczne i bezbledne to bedzie wyczyn:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
no proszę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,że typowy wiatrak kojarzy się z czymś z drewna>>>>znowu powiesz ze sie czepiam ale ja w ZYCIU takiego wiatraka nie widzialem:P:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D same nieorganiczne widuje:P:P no ale znowu tak duzo to nie podrozowalem wiec moze gdzies sa drewniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
mi się wiatrak kojarzy z papierowym odpustowym wiatraczkiem, albo plastykowym do rozwiania wiatraków tych od sinych kwiatków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa wierz mi pisząc to wiedziałem że skazuję się na wytykanie ale już dość na prawdę.....w moich stronach jest i sporo...tzn widziałem 2 na żywo:P amen krowa dzięki za dobicie, niech sebaa poda Ci widły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no krowka pamietam takie ktore malym dzicia sie na rower przyczepialo ale tez nie byly drewniane(papierowe) tylk syntetyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
a gdzie ja cię niby dobijam 😭 😭 ja niew wiem nawet o czym wy piszecie :O zrozumiałam jeno słowo "wiatrak" i "kojarzy" 😭😭😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.w moich stronach jest i sporo>>>>napisz jakie to strony z checia pozwiedzam:P kiedys w szkole sredneij robilismy taki wiatrak z agregatem(co za kretyn nam to kazal zrobic:O) ale tez jakos nikt nie wpadl aby zrobic z drewna - bylby lzejszy - i ze stali kurcze go zmontowalismy:P i ile sie nameczylismy aby go poskrecac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widziales krowe z widlami:D:D:D:D to raczej atrybut diabla:P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatrak zawsze może się spierniczyć>>>>>no widzisz jak Ci ktos zagra na ambicji to sie mobilizujesz i potrafisz cos wydedukowac:P:P p.s. pewnei to info ktorej polkuli uzyc Ci pomoglo:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam🖐️ teraz czuje ze jakas pomarancza bedzie mogla wyladowac swoje frustracje na mnie:P:P prosze moderatorki o nie kasowanie abym mogl choc raz przeczytac:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i podaj te strony ja powaznie bym zobaczyl i ta moja wycieczka nie ma nic wspolnego z ta mordka:) aby nie bylo:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D krowka pamietaj o machaniu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
a co ty tak ostatnio wcześnie zaczynasz za łóżkiem biegać :P diabołku łap cole, nabierz sił i wytnij chamowi z liścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez wieje jak cho....ra a jestem na poludniu i w sumei to zawsze myslalem ze im wyzej tym bardziej wieje ale znowu bedzie ze sie czepiam wiec napisze ze nie wiem jak jest z tymi wiatrami:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
he he :D :D oj moloko :D cham ci stanął na drodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moloko mowilem Ci ze trzeba miec intuicje i temperament a nie liczyc:P:P:P zaliczanie nie ma nic wspolnego z matematyka:D:D:D:D:D musisz druga polkule wyslilic buszujacy Ci powie ktora bo on teraz przeszedl na druga ta tamta ktorej uzywa zawsze ma wolna:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee no krówka.....co by to było, jeśli to kobieta to reki nie podniosę a jeśli i facet to co byłby ze mnie za facet żeby swoje argumenty pięścią przedstawiać...echhhh dzięki za colę, obśliniona tak jak lubię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mna sie ciezko dyskutuje bo jak ktos zmienia rodzaj argumentow to ma jeszcze trudniej:P:P:P:P:P:P mam wybuchowy temperament:D:D:D:D:D dobra spadam niech moloko sobie wreszcxie cos zaliczy;) moloko>>>uwazaj aby podczas tego zaliczania ktos Ciebie nie......:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×