Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sługa_dla_kobiety

rozkazywanie, tresura, zabawy bdsm etc

Polecane posty

Gość Sługa_dla_kobiety

witam, mam pytanie do kobiet odnosnie zabaw w ktorych mogą/mogłyby rozkazywac chłopakom. czy macie takie fantazje albo czy to robilyscie w praktyce?mam na mysli rozne formy takiej zabawy, ponizanie go, kiedy np kazecie mu klęczec przed sobą, albo np nie pozwalacie mu miec orgazmu kiedy bylby blisko musialby przerywac i tak przez dłuuugi czas, albo np kazać mu byc na czworaka a wy usiadłybyście na nim i musialby was wozić po mieszkaniu, albo kopanie w krocze(to juz hardcore;]) macie takie fantazje?nawet jesli sa to łagodne formy dominacji;)co drogie kobiety o tym sądzą?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkamietka
mi sie takie zabawy nie podobaja.. wole inne atrakcje lozkowe:) a ponizania nie cierpie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
ale wiesz nie mam na mysli ponizania chamskiego..tylko takiego wlasnie w formie dominacji..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkamietka
ja tam i tak wiem, ze dominuje:P juz mu nie bede tego wytykac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
hehe w sumie pare razy czytalem opinie kobiet ze inteligentnie dominują nad facetami bo oni myslą ze to oni mają władze a ze tak naprawde jedzą swoim kobietom z ręki..i nawet o tym nie wiedzą...a tak sie zastanawiam czy te kobiety myslaly kiedys o tym ze to moze jest na odwrot..ze dokladnie w ten sam sposob myslą ich faceci..mam na mysli prawdziwych facetow a nie jakies panienki w wersji męskiej ktore faktycznie na codzien sa zdominowani przez kobiete..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
hehe widze ze jak narazie jedyna jestes ktora pisze w tym temacie:P a co dziewczyny powiecie na taka forme dominacji w ktorej hm...siadacie facetowi cipką na twarzy i musi on was zaspokoić, mozecie jego dotykac a mozecie tego nie robic i nawet jemu zabronic, niech sie pomęczy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
hmmm widze ze taki temat nikogo nie kreci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka.......
dlacezgo? moze o sobie najpeirw napiszesz a nie kazesz sie innym zwierzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka.......
to chya lepiej o nich swadczy. chyba nie chodzi o to, zeby pokazywac w lozku przwage.. hmm? ile ty masz lat wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
ale to nie ma byc zmuszanie do takich zabaw tylko przyjemnosc z tego dla obu stron;] 20 lat mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka.....
to mlody jestes jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fille de noel
tacy ludzie z bdsm są biedni i okaleczeni duchowo w ponizaniu widziec przyjemnosc? ponadto bsmd to upodobanie przychodzi wtedy gdy maja czesto za soba nieułozone zycie, są sami, maja mnostwo czasu i wlasnie nie wiedza juz co z zyciem zrobic i co z sexem zrobic. Nie mieli ciagat do bdsm jak mieli 20 czy 31 lat ale potem.. a wynika to z tego, ze to co czytasz czy patrzysz nasiaksz tym. A zatem to cie zmienia ponadto człowiek przypomina troche niedziwexzia. Jak poczuje on smak kriw to trzeba go zabic bo bedzie jadł ludzi... to samo z bdsm.. widział ogląda cały czas to i chce tego sprobowac ale okalecza, tym ogladaniem samego siebie to w jaki sposob rozumiem sex, i te wzjamenosc we dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO FACET POWINIEN
DOMINOWAC nad KOBIETA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
Fille hehe a moze juz probowalem?;> skad masz pewnosc ze dopiero chcialbym?ja to traktuje jako urozmaicenie seksu a nie jako jego zastępstwo i traktuje to jako zabawe a nie jako codziennosc bo na codzien jestem typem dominujacym..po prostu mam fantazje a nie ograniczam sie tylko do wlozenia go do cipki, orgazmu tylko dla siebie i ogolnie sexu trwajacego 5 minut podczas ktorego kobieta nawet nie poczuje jakiejkolwiek przyjemnosci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniii
ja wolę jak facet dominuje.. Czasem przejmę 'ster', ale tylko dla urozmaicenia, żeby go zaskoczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu takich nie szukaj
kobiety z kafe to stare panny z kółka różańcowego, one tylko po ciemku i po Bożemu, ale to jak znajdą mężów, bo póki co są dziewicami :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniii
Na pewno nie wszystkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka...
nie wszystkie sa dziewicami moj drogi. nie ma sie ani czym chwalic ani zalic. po prostu nie wszstkie i juz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaa6666
Ja mam fantazje ale bycia zdominowaną oczywiście bez jakiś wyrywań żywcem paznokci czy zciskaniu sutków ale taka lekka uległość chłosta i dominujący parner oky,nawet byłam w takim zwiazku kiedyś i tak się z facetem bawiłam ale jakja bym miała tak dominować nad mezczyzna to fuuuuj jakoś w ogole meni to nie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominujacy
facet powinien być dominujacy kobieta uległa na odwrót to tez mi jakoś nie lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam dominacje
ale też jak to facet dominuje.....................taki ostry sesksik ciągniecie za włosy mocne pchnięcia lubie jak mną rzadzi rozkazuje ale po takim ostrym seksie uwielbiam jak delikatnie pieści i całuje tak na przemian naszczescie ja i moj facet jestemsmy dopasoani nie wyobrazam sobie co by było gdyby on miał skłonności do uległosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh...........ik
ja uwielbiam dominacje mam bardzo podobne fantazje ale gdzie szukac takiego faceta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukam dominukącego
faceta ale na stałe nie tylko do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiaaaaaaa
tez szukam dominujacego kto sie zgłosiii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
Dominujacych facetów jest jak na peczki, gorzej z uległymi psami ;) Ja tez czasami lubie byc uległa ale wole jednak dominować, nie ma jak to porozkazywac facetowi, a jak cos zrobi zle to go ukarac chlosta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uległa22
na pęczki?Hm może ...i jest tylko ja kurde trafiam na same cioty które wymagają odemnie bym toja dominowala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciekawe
bo ja jestem dominujący i trudno mi znaleść uległą kobiete.Może wy poprostu kobietki ne wiecie na czym polega prawdziwa uległóść i dominacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na a ja mam problem bo jestem
uległy a wszystkie laski chcą bycuległe i mieć dominającego same problemyz ta moją dewiacją są nigdy nie jestem zaspokojony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
hehe mnie w ogole kreci bdsm ale jest pare elementow ktorych za nic bym nie chcial...czyli pissing, scat(to juz w ogole totalna paranoja jak dla mnie) i w sumie jakos nie mialbym przyjemnosci z calowania stóp kobiecych...ale fakt faktem ze dominowac tez lubie podczas zabaw, to zalezy od nastroju..no i w sumie do dominacji mialem malo okazji niestety..ale przynajmniej nie przechwalam sie ile to ja lasek nie mialem;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
Dziewczyny! ze swojego faceta nawet idzie zrobic dominujacego (no chyba ze jest: metroseksualny lub nadzbyt wrażliwy), w kazdym (prawie) facecie tkwi dominacja trzeba ja tylko umiec ja odkryć. Gorzej własnie z uległymi bo nie kazdemu podoba sie jak kobieta mu rozkazuje i poniża. Wiecie wystarczy szepnąc na uszko: weź mnie dzis tak ostro jak nigdy tego nie robiles, albo tekst typu wiesz bardzo mnie podnieca jak szarpiesz mnie za wlosy czy dajesz klapsy itp. jak to nie zadziala to raczej kiepski bedzie z niego dominator. P.s. Kazdy dobry sługa musi wielbic stopy Lady :p to jest wlasnie przejaw tej dominacji, tak jak kiedys niewolnicy myli swoim panom nogi tak samo jest w realacjach pani i jej sluga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×