Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blogosek

owulacja a plec dziecka jak wyznaczyc?

Polecane posty

Gość blogosek

mam cykle co 28dnii dzisiaj dostalam miesiaczke to kiedy bede miec owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blogosku na podstawie samej dlugosci cykli to ciezko wyznaczyc warto by bylo sie poobserwowac, np mierzenie temperatury, obserwacja sluzu czy szyjki macicy. na codzienie nie popieram metod naturalnych ale przy planowaniu dziecka bardzo sie to przydaje polecam serwis www.28dni.pl - miesiac obserwacji masz gratisem wystarczy sie zarejestrowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdy miałam takie cykle to przeważnie miałam owulacvję w 13-14 dnia,ale ja dodatkowo obserwowałam śluz i bóle jajnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _d_
Druga faza trwa ok 14 dni wiec jak masz cykle 28 - dniowe to owu masz ok 14 dnia cyklu :) 1 dzien cyklu = 1 dzien miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo planowania płci dzidziusia to czytałam , że plemniki Y są szybsze ale krócej żyją, natomiasty plemniki X są wolniejsze ale potrafią znacznie dłużej przetrwać w macicy. Zatem jeśli będziesz współżyła w dzień owulacji kiedy dojrzała komórka zagnieżdziła sie w macicy to masz większą szansę na chłopca dlatego że Y dotrą tam wcześniej, współzycie w innym czasie daje szanse na dziewczynkę. A liczba plemników X I Y zależy od tego jakie prace wykonuje dany mężczyzna. T.j. faceci pracujący w gorszych warunkach w nasłonecznionych miejsacy, wykonujący prace fizyczne, lub też pracujący na wibrujących maszynach urządzeniach, mają więcej X- bo są mocniejsze. Choć znam przypadki osób pracujących ciężko fizycznie co mają pięciu chłopców, a inny znajmujący się tym samym ma 5 dziewczynek. Także pewnie ma wpływ jeszcze na to uwarunkowanie genetyczne albo Bóg wie co jeszcze...może sama kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×