Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

dziewczyny ale dużo piszecie nie nadążam z czytaniem. :) Jakbym mogła to bym cały dzień leżała, mam takie mdłości że szok dziewczyny jak sobie z tym radzicie???? ja jestem zrozpaczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esa będę chciała na pewno zrobić usg genetyczne, podobno wystarczy, jesli jego wynik jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tristeza
Ale nas już tu sporo :) chyba zapowiada sie wyż demograficzny we wrześniu 2007 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Witam nowe ciężarówki a wszczególności tofikowa - ❤️ i aga1506 - wielkie gratulacje!!!! Na temat papierosów,alkoholu i kawki nic nie powiem, bo nigdy nie miałam żadnych nałogów, nie palę i nie popijam nawet towarzysko. Wolę dobrą herbatkę lub soczek :) Czytałam gdzieś, że kawa wypłukuje magnez z organizmu. Jeśli nie można się obyć bez kawusi to warto uzupełniać magnez witaminkami. kamyczek-80 - ja mam krótsze cykle - 28 to było maks!!! Za pare dni Ty też zobaczysz serducho :) odnośnie obaw co do ciąży - też się boję jak sobie poradzę z dwójką dzieci. Ale najbardziej boję się o życie i zdrowie mojej Fasolki. Odnośnie objawów ciążowych to nie chcę Was straszyć - w pierwszej ciąży wymiotowałam od 3-go do 9 miesiąca. W początkowych miesiacach były tak wykańczające, że leżałam z tego powodu w szpitalu. W piątym miesiacu ciąży ważyłam 2 kg mniej niż przed zajściem w ciąże!! Potem to było 1-2 razy dziennie. Nie życzę tego zadnej z Was. A na razie nie mam żadnych objawów, ze dwa razy mnie zemdliło. niunia - jeśli bliznę po cesarce masz w poprzek to nie musisz się martwić o pęknięcie. Niebezpieczna jest blizna wzdłuż brzucha. Przy drugiej cesarce tną w tym samym miejscu. monik30 -kochaniutka jesteś :) zmykam na kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dzisiaj mdli.... chyba nie wytrzymam, a muszę siedzieć w pracy, bo przedostatni dzień miesiąca czyli trzeba naliczyć wypłaty bo jutro przelewy trzeba zrobić ludziom. Nikt inny za mnie tego nie zrobi...Może mi się uda szybciej to zrobić i spróbuje się wyrwać do domu wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa bardzo Ci współczuję. Kurcze, ja nie mam żadnych mdłości, tylko słaby apetyt, ale tym się akurat nie martwię. Trzymaj się, polecam wodę z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzis zdecydowanie lepiej niz wczoraj.. Wczoraj mdlilo mnie OKRUTNIE od rana do wieczora. Zrobilo mi sie lepiej, jak zjadlam wieczorem prawdziwy, pyszny żur :) Teściowa mi posłała na wynos ;) Dzis o dziwo czuje sie dobrze. Zero mdlosci i nawet humor dopisuje. Ostatnio walcze ze zmianami nastrojow. Trzymaj się Ewapiano!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolla25
Ale dawno mnie tu nie było. Przez ostatnie 6 dni byłam mocno przeziębiona. Teraz już choroba sobie poszła i co najlepsze mdłości też chyba gdzieś zniknęły razem z nią. Super. Ale mięsa pod każdą postacią nadal nie mogę jeść. W ostatnią środę zrobiłam sobie badania, które lekarz zalecił. Mam przyjść do niego za tydzień więc może za nim zobaczy moje wyniki, to może któraś z was mi powie taką rzcz. Po przeanalizowaniu wyników morfologii wyszło, że mam anemie (poziom HGB = 11,7 NORMA 12-16,5). To mnie akurat nie dziwi bo ja bardzo często mam anemię. Mam za to podwyższony poziom PDW = 14, NORMA 0,1-10. Któraś z was orientuje się czym to może być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakahet
i ja dołączam się do grona szczęśliwych :) to już 6 tyg życia mojej pierwszej kruszynki :) termin, wg gina, to 12.09- zobaczymy czy się sprawdzi :) pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti pocieszyłaś mnie z tą cesarką :D ja też zrobię dzisiaj żurek muszę próbować wzystkiego bo inaczej zwariuję przez te mdłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..kurcze współczuję tych mdłości...ja nie mam żadnych, na razie?:) mam nadzieję, że jeśli będa to tylko delikatne...w poniedziałek idę zrobic morfologie, badanie moczu i glukozę. Wiecie może czy ze skierowaniem od prywatnego gin. trezba płacić za badanie? A poza tym..czuję się dobrze...tylko ta senność, mogłabym ciągle spać:) buziaczki..i wytrwałości przez kolejne tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Odebrałam wczoraj wyniki badań - wszystkie są OK. Jutro wybieram się do ginekologa na drugą wizytę. Świetna stronka :D Sakahet - mamy ten sam termin porodu :) Pepetti {serce] wczoraj zajrzałam na stary topik i niestety chyba nikt tak już nie zagląda ... Dziewczyny - czy też macie straszliwe wahania nastrojów ? Ja płaczę przynajmniej jeden raz dziennie - wystarczy, że zobaczę lub usłyszę coś smutnego i już zaczynam ryczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa - bardzo latwo i szybko sie wzruszam i placze... wiec rozumiem Cie doskonale! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o nastroje, to ja się strasznie wściekam z błahych powodów, zrobiłam się bardzo wybuchowa. Głupie to strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety hormony robią z nami, co chcą ;) i dlatego jedne z nas robią się wybuchowe, inne płaczliwe. Mąż nie może zrozumieć, dlaczego wciąż płaczę, a ja niestety prawie nigdy nie mogę podać racjonalnego powodu łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy też tak macie, ja nie pracuję i ciągle jestem zmeczona odprowadzam synka do szkoły i go odbieram to moje zajecie (oprócz obiadu) chodze max 15 min w jedną stronę więc 30 min jednorazowo ale jak wracam to mam wrażenie że dzieś upadnę. Patrzę tylko na ziemię i idę przed siebie i wiecie co ma któraś z was światłowstręt ????? Mnie normalnie bolą oczy, jak jest jaśniej na dworze (nie słonecznie) to najchętniej włożyłabym okulary przeciwsłoneczne - nie wiem czy to normalne ? w domu też - może to wina ciśnienia??? ciśnienie ma coś do wzroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esa
sisterone, dzieki za odpowiedz, ja robie chyba amniopunkcje... Odnośnie nastrojow-ostatnio ktoś spytał mojego 4latka-co robi mama-a on odpowiedzial, ze placze. To prawda, ciagle i z blahego powodu rycze, a z mi głupio, zupełnie nie moge dogadac sie z mezem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyyny 🖐️ Kurcze mdli mnie tak od południa, a ja powinam się uczyć bo mam egzamin 11 lutego. 8lutego ide do lekarza już sie nie moge doczekać, bo pani doktor zrobi mi usg i zobacze moją kruszynkę to będzie początek 7tc czyli 5 od poczęcia. pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny🖐️ Ostatnie dwa dni nie były dla mnie lekkie. Mdłości na maxa, dziś zresztą też ale jakby trochę mniej mnie mdliło i piersi już nawet dziś mnie tak nie bolą. Poza tym też dużo leżę i śpię - kurczę jeszcze nigdy tak nie miałam. Zmęczenie prawie non top. Tofikowa - jaki masz problem z nerkami? Coś poważnego? Tak się składa, że jestem po nie złych przejściach z jedna nerką i mam małe obawy. Ale na pewno w nie długim czasie skontaktuję się z nefrologiem i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Dziewczyny wypoczywajmy jak najwięcej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana 24 - niestety trzeba płacić za badnia ze skierowania od prywatnego lekarza. Chyba, że wstawił ci pieczątkę z publicznego ZOZu, czyli że gdzieś pracuje na NFZ to w tedy masz za free, ja za wszstykie badania, krew i mocz zapłaciłam 59 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana shanti - niestety mam piasek szczawianowy na nerkach. Niby nie jest to poważna choroba, ale kiedy schodzi mi piasek mam straszliwe ataki bólu (raz mąż z bratem nieśli mnie na pogtowie, bo nie byłam w stanie chodzić). Lekarz powiedział mi, że tak mocny ból może niestety nawet doprowadzić do poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×