Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Gość Monia80
Chciałam sie dopisać doWas. NICK...........IMIE........MIEJSCOWOSĆ.....OST,@....TERM IN.. ..WIEK Miśka_26 ....Marta.......lubuskie.............17.12......23.09......2 6 NIUNIA....DOROTA....WOLVERHAMPTON...5.12........13.09... ....30 Tofikowa ... Gosia ........ Bielsko-B. Kaja 72.....Kaja............Praga..............8.12........14.09. ......34 destiny.......Ania.........Siemianowice Śl....11.12.......(?)...........28 monia12......Monika......Ciechanów..........09.12......18.09........28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia12
sory za przekręcenie nicku - Poprawne będzie Monia12. A tak wogóle jak sieczujecie? ja mam sie dobrze. Siedze sobie na zwolnieniu. Moja fasolka ma 9 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........IMIE........MIEJSCOWOSĆ.....OST,@....TERM IN.. ..WIEK Miśka_26 ....Marta.......lubuskie.............17.12......23.09......2 6 NIUNIA.......DOROTA....WOLVERHAMPTON...5.12........13.09... ....30 Tofikowa ... Gosia ........ Bielsko-B. Kaja 72.......Kaja............Praga..............8.12........14.09. ......34 destiny........Ania.........Siemianowice Śl....11.12.......(?)...........28 monia12......Monika......Ciechanów..........09.12......1 8.09........28 Diana 24......Diana.........Olsztyn............06.12........14.09.......24 Pozwoliłam się dopisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia12 - ale Ci zazroszczę tego siedzenia w domu ;) Ja niestety muszę chodzić do pracy. Na ogół jest ok, ale wstawanie o godz. 5.30 jest koszmarne. Przez ostatnie 2,5 tygodnia byłam na L4 z powodu przeziębienia. Teraz muszę nadrobić wszystkie zaległości. Ogólnie czuję się dobrze - mdłości i wstręt do jedzenia minęły, mam tylko lekkie zawroty głowy, podwyższoną temperaturę i czasem pobolewa mnie podbrzusze - tak jak przed okresem. Wczoraj bolała mnie głowa. I jeszcze okrutnie bolą mnie piersi ;) Poza tym płaczę z byle powodu. Kurcze - uzbierało mi się tych objawów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........IMIE........MIEJSCOWOSĆ.....OST,@....TERM IN.. ..WIEK Miśka_26 ....Marta.......lubuskie.............17.12......23.09......2 6 Tofikowa ... Gosia ........ Bielsko-B. Kaja 72.......Kaja............Praga..............8.12........14.0 9. ......34 destiny........Ania.........Siemianowice Śl....11.12.......(?)...........28 monia12......Monika......Ciechanów..........09.12......1 8.09........28 Diana 24......Diana.........Olsztyn............06.12........14.09. ......24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie dopisuje:) monia, widze, ze mamy ten sam termin!:) i chyba destiny tez powinna miec taki sam:) ja juz po wizycie u pani gin, widzialam jak bije serduszko!:) mama nadzieje, ze wszytko bedzie dobrze:) natomiast za 2 tyg. planuje isc na L4, strasznie jestem padnieta caly czas i tez mi sie chce plakac z byle powodu :P a moje Slonko musi mnie znosic!:) NICK....................IMIE........MIEJSCOWOSĆ.....OST,@....TERM IN.. ..WIEK Miśka_26 .............Marta.......lubuskie................17.12......23.09........26 Tofikowa ........... Gosia .......Bielsko-B. Kaja 72................Kaja..........Praga.....................8.12........14.0 9. ....34 destiny................Ania.........Siemianowice Śl....11.12.......(?)...........28 monia12..............Monika.....Ciechanów.............09.12......18.09........28 Diana 24..............Diana........Olsztyn..................06.12......14.09. .....24 zielony_talerzyk...Ola.......... małopolska.............11.12......18.09.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamuśki.Od 24 grudnia i ja się do nich zaliczam bo właśnie wtedy miałam 2 kreski na teście. Przez to to były najcudowniejsze święta, bo od pół roku staraliśmy się z mężem o dzidziusia. I wreszcie udało się!!!!!!!!! Dziś nasze bobo ma 9 tygodni i nie możemy się doczekać kiedy wreszcie będzie z nami na tym świecie. Pozdrowienia dla wszystkich wrześniówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! obserwuję was od początku, a teraz postanowiłam dołączyć. Także mam termin na wrzesień około 17. Pozdrawiam was wszystkie i dołączam się do dykusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie.ale od poczatku. u mnie rozpoczął się 8 tydzien od ost miesiączki byłam dzisiaj u gin a ona swierdziła ciąża owszem że jest ale na badania i usg mam przyjść do niej za 2 tyg kiedy bedzie 10 tydzień. dodam ze to lekarz na państwówce. Zła jestem bo jak czytam wiele z was widziało juz swoje maluszki a ja po prostu muszę wziąć sprawy w swoje ręce i iść prywatnie. A tak chciałam oskubac państwo i za nic nie płacić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszłam do wniosku, że i ja się dopiszę do tabelki NICK...........IMIE........MIEJSCOWOSĆ.....OST,@....TERM IN.. ..WIEK Miśka_26 ....Marta.......lubuskie.............17.12......23.09......2 6 NIUNIA.......DOROTA....WOLVERHAMPTON...5.12........13.09 ... ....30 Tofikowa ... Gosia ........ Bielsko-B. Kaja 72.......Kaja............Praga..............8.12........14.0 9. ......34 destiny........Ania.........Siemianowice Śl....11.12.......(?)...........28 monia12......Monika......Ciechanów..........09.12......1 8.09........28 Diana 24......Diana.........Olsztyn............06.12........14.09. ......24 aniołekjg....Julia ........Skierniewice.........26.11 A wyznaczenia terminu spodziewam się 5.02 bo wtedy idę do lekarza. Sama na własną rekę się wyliczałam ale termin wychodził mi za każdym razem inny w zależności od tego z którego kalkulatora korzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................IMIE........MIEJSCOWOSĆ.....OST,@. ...TERM IN.. ..WIEK Miśka_26 .............Marta.......lubuskie................17.12...... 23.09........26 Tofikowa ........... Gosia .......Bielsko-B. Kaja 72................Kaja..........Praga.....................8. 12........14.0 9. ....34 destiny................Ania.........Siemianowice Śl....11.12.......(?)...........28 monia12..............Monika.....Ciechanów.............09 .12......18.09........28 Diana 24..............Diana........Olsztyn..................06.12. .....14.09. .....24 zielony_talerzyk...Ola.......... małopolska.............11.12......18.09.......25 *slonko*.........Hania...........Sopot............11.12.........17.09.......24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*slonko* - niestety tak to czasem bywa z państwową służbą zdrowia. Bratowa chodziła do państwowego lekarza i miała już USG na 1 wizycie w 6 tc, a koleżanka dopiero w 10 tc. Wszystko zależy od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do *slonko* Witam! Nie martw się tym badaniem. Ja też poszłam do lekarza i na pierwszym badaniu obejrzał mnie tak jak zawsze i kazał się zgłosić za 2 tygodnie na usg. Dopiero wtedy wyszło, że dzidzi ma 7,5 tyg. Ale sreduszko już biło! Następna wizyta dopiero 5.02 ale i tak już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko, nie czekaj tak długo już u Ciebie będzie wszystko widać na Usg i serduszko jak bije :) Tofikowa - ja też miałam kiedyś obumarła ciąże , dlatego teraz tak się boje i przezywam miejmy nadzieje, ze historia się nie powtórzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*slonko* a Ty skąd wiesz, że termin masz właśnie taki?Albo ja jestem trąba albo wyliczenia są do chrzanu. Jak mogą terminy się róznić o 3 tyg?! Teraz czekam na wyliczenie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka 26 trzymam kciuki! Wszystko będzie dobrze! Najgorsze jak kobiety w ciąży zamartwiają się czy wszystko u nich ok. Trzeba myśleć pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka_26 - przykro mi, że Ciebie również spotkało to nieszczęście ... Ja też się bardzo boję, żeby sytuacja się nie powtórzyła. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Dawno nic nie pisałam, ale czytam na bieżąco. Podoba mi się pomysł z tabelką więc i ja się dopisuję: NICK....................IMIE........MIEJSCOWOSĆ.....OST,@. ...TERM IN.. ..WIEK Miśka_26 .............Marta.......lubuskie................17.12...... 23.09........26 Tofikowa ........... Gosia .......Bielsko-B. Kaja 72................Kaja..........Praga.....................8. 12........14.0 9. ....34 destiny................Ania.........Siemianowice Śl....11.12.......(?)...........28 monia12..............Monika.....Ciechanów.............09 .12......18.09........28 Diana 24..............Diana........Olsztyn..................06.12. .....14.09. .....24 zielony_talerzyk...Ola.......... małopolska.............11.12......18.09.......25 syliak..............Sylwia.....pomorskie.............26.11......09.09........27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka,a Ty na kiedy masz termin? Właśnie skorzystałam z kilku kalkulatorów i wyszł o mi , że ja mam miedzy 28.08 a 5.09.U Ciebie termin też zależy od uzytego kalkulatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa a dawno to się u Ciebie stało? u mnie minął ponad rok..i tak się denerwuje, a wiem że nerwy nic nie pomogą - staram się wogóle nie myśleć, ale to nie zawsze wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dołącze dopiero do tabelki po wizycie u lekarza tak ok 8 lutego. Dziewczyny nie martwcie sie późnym terminem USG, to nawet lepiej bo napewno bedzie wtedy widac serduszko i nie będziecie nie potrzebnie się denerwować. Ja na wizycie u lekarza będe miała poczatek 7tc(od ostatniej@), i mam nadzieje że wszystko będzie ok. Życzę wam wszystkiego dobrego i nie stersowac sie bo to nie jest dobre dla FASOLEK ❤️ Przesyłam buziaki , trzymajcie się 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie termin pokazuje od 23-25.09 ale u Ciebie straszna różnica :) wpisałaś dobrze dni co ile masz miesiączke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×