Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

czesc dziewczyny! wpadłam sie prztywitac .. dzisiaj mialam okropna noc , a to chyba wszystko dlatego , ze sie objadalam na noc ! jak wstalamna sikanie o 2 ...to usnelam dopiero o 7 ...koszmar ! co do przeziebienia ...to faktycznie naturalne sposoby najlepsze , czosnek , najlepiej na noc ! mleko z maslem i miodem ...mnie to zawsze pomagalao , co niektorzy np. mleko ze smalcem pija ...ale to okropne chyba swinstwo ja bym nie przelknela ..i plukanie gardla woda z sola !mozna tez pic sok z cebuli ..zalewa sie pokrojona cebule odrobina wrzatku i chyba sie dodaje cukru troszke ...ale jaki proporcje nie mam pojecia ! w kazdym razie trzeba probowac ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam spakowałam się już bo jak mi inny lekarz powiedział, że mam źle termin obliczony i daje 1000% że mały uodzi się do 15 sierpnia to mi skóra ścierpła :P :D tak więc jak pisałałm jestem zwarta i gotowa. Wczoraj przez cały dzien miałam smyranie w krzyżu :D a od trzech dni ciagłe bóle w dole brzucha. Małgocha mam identyczny stanik!!!! :D SUPER REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!! Kupiłam tez na allegro tylko od innego sprzedawcy :D POLECAM!!!!!!!! Własnie przyszła mi pościel, którą zamówiłam na Allegro od mamo-tato REWELACJA POLEXCAM!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ziarnko piasku masz rację lepiej kupić stanik w sklepie. Mnie się podoba ten Canpola dlatego się tak uparłam na niego. Może dlatego że wszystkie akcesoria mam dla mojego maleństwa tej firmy. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane 🖐️ ja tylko wpadlam powitac Was wszystkie i uciekam, bo ja dopiero zaczynam pranie itd, wiec mam duuuuuuuuzo pracy iza iza - trzymaj sie Kochana i szybko wracaj do zdrowia 👄 dla Ciebie i Malenstwa dla Wszystkich i kazdzdej z osobna 👄 i milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak dzięki za reklamę tego stanika. Jak przeczytałam że będziesz rodzić to aż mi dreszcze przeszły. Boję się o Ciebie bo będziesz pewnie pierwsza. Będę trzymać kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj sobie trochę pospałam. Mąż wstawał na 6.00 do pracy, to nawet nie wiem, kiedy wyszedł. A ja oczy otworzyłam przed 9.00. Miśka_26 - super ta Twoja relacja ze szkoły rodzenia. I rzeczywiście podobno najtrudniejsza jest sztuka relaksowania się między skurczami. Większość rodzących jest wtedy spiętych i dlatego szybko się męczą. Tylko, że teoria zawsze odbiega trochę od praktyki :) Azazella - ja też dopiero na zdjęciach widzę, jaki ze mnie wielorybek :) Z góry świat wygląda zupełnie inaczej niż z boku :) Anja2525 - Ty uważaj na tych schodach dziewczyno. To jest też wynik tego, że w ostatnim miesiącu ciąży drastycznie zmienia się środek ciężkości, dlatego musimy uważać, bo wbrew pozorom możemy przewrócić się na prostej drodze. Mój Szymon w 30 tc też był ułożony główką do góry (i też był długi na swój wiek), ale mam nadzieję, że się obrócił. Jak nie urodzę do 20.08, to idę na usg sprawdzić :) Ziarnko_piasku - ja słyszałam, żeby kupić stanik o jeden rozmiar większy jak przed ciążą, ale doświadczenia nie mam. Może inne dziewczyny coś więcej wiedzą. Iza iza - wracaj szybko do zdrowia 🌼 Kasiak* - kurcze, to rzeczywiście już niedługo. Ja też kupiłam pościel z mamo-tato i to dwa komplety. Powinna mi przyjść dzisiaj lub jutro. No i znowu wracają upały. Ale przecież jakoś damy radę. To już końcówka. Idę pokrzątać się po domu. Może nawet coś zrobię :) :) :) Miłego dzionka. Wpadnę później 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grako96- witaj kochana !!! ja tez wczoraj sobie zrobiłam szamponetka własy na czekoladowy brąz hihihihihihihihihi. jeżeli chodzi o to rozwiązanie ciąży, to mi ginekolog powiedział, ze jeżeli sama nie zacznę rodzić, to koniecznie ciążę trzeba będzie rozwiazać między 38-40 tyg. nie wolno mi przenosić. jednak mam się nic nie martwić, bo teraz dziecko urosło tylko 100 gram, wiec moze nie bedzie aż tak źle i będzie zsansa na poród naturalny. wiesz teraz o tym nie myslę, nie boje sie porodu (jeżeli chodzi o gól) marzę tylko o tym, by KUBA u rodził sie zdrowy i by nic mu sie nie stało :) pozdrawiam 👄 jesli chodzi o rzeczy dla dzidzi to jeszcze też wszystkiego nie mam, oraz nie mam wszystkiego do spitala, wiec nie martw się nie jesteś sama :) grako ja kupiłam, tzn. mąż kupił 50 szt. tetry, bo była ogromana okazja na allegro, ale połozne mówiły, ze pampers i tetra to finansowo wyjdzie cię to samo, a podobno te odpażenia po pampersie to mit, bo jak bedziesz odpowiednio przewijała, tj. ze dziecko nie przenosi sikutów, to nie bedzie żadnych odpażę. masz też z głowy gotowanie, prasowenie i suszenie. ja nie mam warunków na takie suszenie pieluszek, bo mamy mała łazienkę , wstawiony jest prysznic i nie mam suszarki łazienkowej, tylko uzywam takiej stojącej w pokoju. pieluszki przydadzą mi się do karmienia, kapania, wietrzenia dupska hihihihihihihihihhii jak dzidzia bedzie miała poleżeć z gołą pupuleczką to położę pod niego pieluszkę tetrową. buziaki kochana a tym szalem się nie martw, jakoś szybko wszystko zleci, ja tez nie nawidze szpitali i tez miałam okazję leżeć w tej ciązy na podtrzymaniu była, bo o mały włos w 19 tyg. bym straciła Kubusia. jakoś dałam radę, bo marzyłam tylko by nic sie nie stało. będę tutaj na Ciebie czekała i odezwij się szybko do nas 👄 Miśka_26 wszystko bedzie dobrze kochana, starsi ludzie niech sobie mówią co chcą, a ty rób tak jak Twoje serce Tobie podpowiada 👄 ja do szpitala kaftaniki ze 2 wezmę, bo dzieci dostają uczulenia od ubranek szpitalnych i nawt tak nam radziła połozna, i to sie sprawdziło u moich koleżanek, które urodziły przede mną 👄 a jak chcesz to i jakiegoś pajacyka weż i rożek. aneta76- ja tez tak bedę robiła z ubraniem cieciaczyny, chyba ze bedzie zimno strasznie to i spiszki i rożek 👄 malagocha333- kochana ja kupiłam 2 staniki, bęzowy i biały. miałam wogóle nie kupować tych do karmienia, tylko miałam kupić sobie wiecej takich mocniejszych bawełnianych, ale okazało się w szkole rodzenia, ze dziewczyny mi powiedziały gdzie u nas są tanie staniki! nie mają fiżbin, są z grubej fajniutkiej bawełny i jak się odepnie klapke to widać dobrze całego cycusia. normalnie to taki stanik kosztuje 30 a nawet 40 zł, a u nas na rynku kobiety sprzedają za 8 zł, to dlatego kupiłam 2 do szpitala, i jak okaze się ze mi tak wygodnie z takim staniorkiem to kupie ich wiecej bo za 8 zł to aż chce się kupic. eve81- jej kochana to jestes super już wyszykowana 👄 vanilam- kochana ważne by choć trochę czułosci sobie okazać, przez dotyk, usmiech, przytulenie się by ta więź miedzy kobietą a mężczyzną się utrzymywała. ja nie mogłam, bo miałam zagrożoną ciążę, a potem i teraz to juz jakoś nie potrfaię i mąż też jakoś sie śmieje, ze by się bał. a jak do niego żartuję ze choć itp. to ucieka ze strachu. uważam, ze na ten jego i mój strach to wpłynął szpital i ten stres utraty dzidzi. choć lekarze mówią, ze jesli juz z ciążą jest oki to jak najbardziej można sobie pofiglować hahahahahahahahahahhahahaah. a Ty wczoraj musiałas być strasznie apetyczna po tych zabiegach hahahahahahahhahahahaha:) azazella- jej kochana jak miło cię tu znowu zobaczyć :) życze zdrówka i napisz cos jeszcze, bo TĘSZKNO :) anja2525- mam nadziję, ze dalej dobrze się czujesz po tym upadku ze schodów, a jesli chodzi o dupsko, to ja tez należę do chojnie obdarzonych , tylko cycusie małe hahahahahahhahahh :) ziarnko_piasku- ja kupiłam taki rozmiar jak noszę, chodzi o obwód, bo tu nie urosne, a raczej bedziemy chudły, tylko miseczkę kupiłam pełne C, bo teraz mam małe C i jest on zresztą z bawełny, to jeszcze bedzie się uciągał, a stanik nie moze byc duży, bo musi cycusie utrzymywać w ryzach, by nie dzwoniły hahahhaahah :) iza iza- szybko wracaj do zdrowia 👄 a moim zdaniem to powinnaś koniecznie się zgłosic do lekarza, bo w ciązy nie powinnyśmy sie leczyć na własną reke Kasiak*- to kochana lekkiego porodu i odezwij się ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje mamuleczki!!!!!!!!!!!!!!!! juz tak mało czasu nam zostało i pewnie przez to tak ozywił sie nasz topik, obysmy miały potem choć chwile by tu wpaść i pogadać. podzielic sie naszymi doswiadczeniami. oby nie umarł nasz topik!!!!!!!! POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE SERDECZNIE, ORAZ KAZDĄ Z OSOBA I PRZESYŁAM BUZIAKI 👄 dziś nie mam za wiele do powiedzenia , wiec nie bede Was maltretowała swoimi głupawkami, bo i dziś mi odbija i to równo hahahahahahahhhahahahahahahahahahaha cieszę się, ze jest to forum, bo wiem, ze to co pisze nie idzie gdzieś do \"śmietnika\" a są osoby, które to przeczytają i zawsze albo wsólnie sie pośnmiejemy, lub pomarudzimy lub popłczemy. ogólnie wole posmianie sie hahahhahahahahahahahahahahah dziś mam zamiar zrobic biały barszczyk z baiła kiełbaską, ziemniorkami, jajcunkiem i śmietanka, natka pietruszki. mam zamiar zjeść ogromna misenię i zobaczyć jaki po tym mam cukier!!!!! muszę zacząć jeś takie rz4eczy, bo już tego chudniecia mam dosyć, bo przez to rodzi sie we mnie lęk. więc dziś zjem zupenie, bo po mielonych było wszystko spoko!!!!!!!!!!!!! przesyłam tysiące buziaków czy gdzieś wypatrzyłyscie tanie: 1. śpiworki 2. kaftaniki 3. szukam firanek z Kubusiem Puchatkiem rozmiar 120 maks do odezwania 🌼 👄 ❤️🌼 👄 ❤️🌼 👄 ❤️🌼 👄 ❤️🌼 👄 ❤️🌼 👄 ❤️🌼 👄 ❤️🌼 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia jak tylko zaczne rodzić ;) to dam znać. Na razie wszystko mnie boli :O w krzyżu łupie :P nogi bolą, w dole brzucha boli. Oj chyba się pomęczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam byłam wczoraj oglądać z M porodówkę tam gdzie bee rozicz czyli na Polnej w Poznaniu, i jest tam naprawe bardzo miło, wgóle nie czuć szpitalem sale są żółto niebieskie, z pokoju do porodu rozinnego M moze w każej chwili wyjsc na tlen lub knajpki, łóżko jest sterowane elektronicznie więc można zmieniać pozycje w czasie oczekiwania jak i porodu, jest lamka nocna, podobno przygaszone śwaitło sprawie że wydziela się więcej oksytocyny, jest również łazienka z prysznicem i podgrzewacz dla dzidzi, trochę strasznie zaczeło się dziać jak z łóżka zaczeły wysówać się te wszystkie uchwyty o porodu brrr, ale ogóle wrażanie niezłe, zadnych krzyków:) póznniej po porozie sala poporodowa 3 łózka w której jesteś cały czas z maluszkiem i M. Połózna wyjaśniła mi cały przebieg porodu, jak ona to widzi i tp. co do tych majtek poporoowych to mogą być tylko te z siateczki, jeśli są z fliseliny to powieziała że ona jak widzi takie majtki to karze je wywalać bo nie oddychają i nawet lepsze są duż bawełniane niż takie:) jestem troche spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak*- oby wszystko lekko poszło kochaniutka i oby dzidzia była cała i zdrowa, ja przesyłam tysiace buziaków i bedę o Tobie myślała 👄 pozdrawiam wszystkie mamuski na naszego forum 🌼 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez pomylke otwrlam wasza strone :) ale skoro juz tu jestem :) TO POWODZENIA MAMUSIE :) TRZYMAM KCIUKI I WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🖐️ ja tylko sie przywitać ja dzisiaj pospałam jak zwykle długo, pogoda ładna zaraz nastawię pranie i troszkę posprzątam buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny:) dziś mi sie przysneło i nie zdążyłam na badania:(no ale jutro to musze sie zmobilizować bo nie mam już za wiele czasu.Dziś mam ochote na porządki,czekam tylko na męża bo wybrał sie po zakupy,chce go namówić żeby pomył okna bo patrzeć sie nieda jak słonko zaświeci hihi,a ja nie mam zamiaru sie naciągać.On jedno zajęcie a ja zajełabym sie resztą i sądze,że to jak najbardziej sprawiedliwy podział obowiązków;) vanilam-zgadza sie,nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi,dlatego mam nadzieje,że zanim trafie do szpitala bede już miała tą karte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja dzisij z rana pomknęłam na badania - pogoda nawet znośna. Pozwólcie że tak ogólnie się odniosę bo nie umiem Was jeszcze wszystkich. Bardzo proszę uważać na schodach bo one nie są z gąbki. Co do pieluch tetrowych to ja zamierzam kupić i ich używać w ciągu dnia ale ja mam taki zamiar - który może się zmienć. Co do rzeczy dla maluszka to też mam niewiele - ale po 15 chyba się ruszymy z M. Wtedy ma zamiar zrobić łóżeczko podczas długiego weekendu no i potem to juz pójdzie. Ale ja większość rzeczy do kupienia zostawiam na \"po\". Oczywiście szanuję tych którzy chcą mieć wszystko \"przed\". Ja w torbie mam szlafrok ręcznik i koszulę nocną i nie mogę się wziąć do tego by w końcu spakować resztę - ale chyba się ruszę zaraz i poszperam po allegro. W końcu trza się spiąć bo potem będzie do Ciebie Panie sama sobie będę winna. Pozdrawiam Was wszystkie badzo serdecznie i z racji niezbyt dobrego samopoczucia muszem siem położyc . Ale jeszcze zajrzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Ja osobiście nie cierpię i nie uznaję obiadów na słodko ale dzis naszło mnie świńskie popołudnie zrobiłam ryz z truskawkami zapiekany w smietanie i...wrabałam sama cały półmisek!! Zgrozo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Bokiem juz mi to lezenie wychodzi. Podziwiam dziewczyny ktore od poczatku mialy problemy i musialy lezec, naprawde :) A tu jeszcze znowu goraco sie robi. Dzisiaj co wstane z lozka to mi sie w glowie kreci, ajak prasowalam mezowi spodnie do pracy to mialam nogi jak z waty. Mialam w planach w tym tygodniu pojechac do oswiecimia polazic po sklepach, pare rzeczy kupic a tu mam lezec. Zreszta teraz to juz boje sie sama na zakupy jechac. Jak sie bede dobrze czula to chyba wyciagne w przyszlym tygodniu brata zeby ze mna pojechal (bo przyjezdza w sobote !!!!!!!!!!!! strasznie sie ciesze, przeciez wieki go niewidzialam) Co do tych pieluch tetrowych to jeszcze nie kupilam ale wlasnie mam zamiar kupic tak kolo 15, napewno sie przydadza. W szkole rodzenia polozna radzila zeby napoczatku uzywac pieluszek do osluszania maluszka po kapieli, bo sa ciensze niz reczniki i latwiej nimi dokladniej wytrzec takie malenstwo. A co do jednorazowych pieluszek to wlasnie sie zastanawiam jakie kupic. Myslalam ostatnio o pieluszkach belli happy. Niewiem jak wybrac najlepsze pieluszki, a niechce malego robic za testera. Ale pewnie tak trzeba bedzie, bo przeciez kazde dziecko moze reagowac inaczej. To co dobre dal synka kolezanki niekoniecznie moze sluzyc naszemu synkowi . A tak na marginesie przy okazji pieluszek to jakis czas temu rozmawialam z tesiowa, nie zdazylam jeszcze nic powiedziec jakich pieluszek mam zamiar uzywac (jednorazowe czy tetra) a ona ze napoczatku przeciez bedziemy musieli !!!! kupic tetrowe, na przynajmniej te 2 miesiace a pozniej mozemy !!!! sobie uzywac jednorazowych. I jeszcze musze!!! kupic jakies cieniutkie koszulki z czegos tam, juz nie pamietam, bo przeciez takiego bawelnianego kaftanika czy koszulki nie zaloze dziecku na gola skore!!!!!! I tak sobie mysle ze pewnie najlepiej jakbym dala jej pieniadze i zeby ona zrobila zakupy bo ja pewnie kupie mase niepotrzebnych rzeczy a tego co NAJWAZNIEJSZE nie. Juz to sobie wyobrazam jak sie maly urodzi, jestem przerazona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mam jeszcze spakowanej torby do szpitala, a nawet nie mam w domu wiekszosci rzeczy do tej torby, bo przeciez mam termin na 25 wrzesnia i jeszcze zdaze (wlasnie mialam sie tym pomalu zajac w tym tygodniu) a tu mnie teraz lekarza nastraszyl, kazal lezec, zebym jeszcze wytrzymala 5 tygodni. Powiem wam ze troche sie wystraszylam bo ja jeszcze nie jestem przygotowana i jak mam sie tym wszystkim zajac jak mam z domu nie wychodzic. Moglam to zrobic do tej pory ale wszyscy mi krakali zebym nie kupowala nic bo zawczesnie, bo mam jeszcze duzo czasu. A teraz leze i sie denerwuje :( Jak zwykle sie rozpisalam, ale w weekend nie mialam kiedy bo maz okupowal komupter (puki ma jeszcze na niego czas) Buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia🌻 jak dobrze pójdzie to bedziemy mialy dzieciaczki z tego samego dnia, moja Oliwka też jest z 25 września ;) pozdrawiam was dziewczynki bardzo, nasunęły wam się jakies pytanka?????? sluchajcie ja nie chcę zebyscie mnie uważały za jakąś cwaniarę, poprostu sie dzielę z wami swoimi doświadczeniami, wiadomo ze każda z nas inaczej wszystko przechodzi , odczuwa, odbiera ale uważam ze takie wsparcie nawzajem duzo pomaga, wiem po sobie bo tez trafiłam na forum na 2 miesiące przed porodem i uwazam nawzajem sobie pomagalyśmy, moze niektore rzeczy ktore wam pisze wydają sie dziwne i nie do wykorzystania, ale uwazam ze zawsze sobie znajdziecie odpowiedzi na swoje pytania, nawet dla porównania ze swoim i innych punktem widzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️🖐️🖐️🖐️ Ja włąsnei szie przyglądam jak mamusia myje mi okno, już po malowaniu, zoastał tylko sprzątanie:) Ja dzis tez miałam fatalną noc, wogle nie spałam:( i cały dzień jestem taka rozlazła co chwile sie pokładam i zasypiam na jakieś 10min. iza iza, ja też radziła bym Ci iść do lekarza, nie powinnaś sama sie leczyć. Słyszałąm kiedyś albo gdzies czytałam juz nei pamiętam, ze przeziębienie w 8mieś może przyspieszyc poród. ja narazie kupiłam jeden stanik, miska jest troche za duzo wiec jak b co to mam nadziej, że sie zmieszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJE KOCHANE ZA WASZE CENNE RADY.MLECZKO Z CZOSNKIEM JUŻ ZASTOSOWANE:) CO DO CEBULI TO PRZECHODZĄ MNIE DRESZCZE NA SAMĄ MYŚL O NIEJ,TO CHYBA NAJOKROPNIEJSZA RZECZ SAM ZAPACH POWODUJE U MNIE ODRUCH WYMIOTNY:( WYGRZAŁAM SIE W ŁÓZIU I JUŻ MI TROCHĘ LEPIEJ,ALE JESZCZE CAŁA NOC PRZEDEMNĄ.JEŚLIDO JUTRA NIE BEDZIE POPRAWY TO WIZYTA ULEKARZA NIEUNIKNIONA. JESZCZE RAZ DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE CIEPŁE SŁOWA,KOCHANE JESTEŚCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza iza w ciąży nie można się wygrzewać!! Nawet podczas przeziębienia. Tak mi powiedział mój lekarz jak ja byłam przeziębiona. Podobnie jak nie możn a brać gorącej kąpieli. Jest to niebezpieczne dla maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta76- jej ale zazdroszcze tego ryżu z truskawkami, oj mniam mniam mniam :) 👄 mamalgocha333- kochana z tym cukrem w moczu to nic nie powiem, bo mi w moczu on nie wychodził :( joasia_- trzymaj się kochana 👄, kochana masz talki sam termin jak ja, ja tez nic nie spakował, i jeszcze dużo rzeczy mi brakuje! oliwia06- bardzo sie cieszę , zobacz i joasia_ ma ten sam termin hihihihihihihihihihihi 👄 i pisz ile wlezie, bo im wiecej tu jest napisane , tym milej się tu wchodzi i czyta :) pozdrawiam wszystkie kobitki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co taka cisza kochaniutkie??????? gdzie Wy wszystkie pouciekałyście!!!!! ja mam dziś okropny dzień, bo chce mi się ŻREĆ, hahahahahah, a nie moge się nażreć, bo musze porcjowac te swoje jedzonko , a tak bym chyba z wiadra wpierdzieliła coś hahahahahahhahah i popiła drugim widrem i to najchętniej pepsi twist, no ale moge sobie tylko pomarzyć! niech którać sie za mnie nawpierdziela jakiś super jedzonek i przynajmniej niech mi powie jakie to fajne uczucie hihihihihiihiih jestem puknieta, no ale kochane wszystkie tutaj normalne byc nie mozemy :) pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×