Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

puk puk kto tam a katusia a co chcesz a pogadać to sobie gadaj hahaahhahahahahaha to gadam i to sama do siebie :) trala la la la, sma jestem tu i nikoga nie ma to soebie pośpiewam, tra la la lala cała Polska śpiewa ze mna tra la la la la hahahhah :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia jesteś urocza ❤️ Mnie też tak czasem odwala ale to podobno potrzebne. Przynajmniej mnie służy raz na jakiś czas. Człowiek wtedy jakby odreagowywuje. Ja właśnie zamówiłam sobie majtory i podkłady poporodowe i wkładki laktacyjne a mój Mąż stwierdził żebym jeszcze machnęła pieluchy - to machnęłam. Tylk o z tego konta tak szybko ubywa. Tak się zastanawiałam ostatnio na co jest to becikowe, bo my z M wydaliśmy już którąś stówę a i tak nie ma wszystkiego a ile przed nami... Sam wózek czy fotelik do samochodu. Jakby ludzie czekali na kasę od państwa na dzieci to Polska by wymarła jak nic. Ponarzekałam na system, a co... teraz idę coś schrumkać bo Mała się dopomina. Ale może jeszcze zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło rety ale składna ta ma wypowiedź i pomyśleć że ja mam wykształcenie pedagogiczne. Jakby mnie tak dzieci słuchały to.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście cisza tu dzisiaj :) Katusia, Ty to jesteś debeściak 🌻 ja zaglądałam dziś tu kilka razy, ale jakoś nie miałam natchnienia,żeby pisać..miałam dziś spięcie z mamą i nie mam dziś dobrego humoru :( Ale jak mąż wrócił z pracy to jakoś humorek powrócił :) Dotex- tych stówek idzie i idzie...już nie pamietam kiedy ostatni raz sobie coś kupiłam, jak jest tylko jakaś \"nadwyzka\" w portfelu to odrazu kupuje coś dla maleństwa :) więc te becikowe będzie chyba tylko i wyłacznie dla mnie (albo we wrześniu się okaze,ze jeszcze brakuje full drobiazgów...hehe). To nasze pierwsze dziecko i najdrobniejszy szczególik trzeba kupić, ci którzy mają kolejne dziecko, albo rzeczy od kogoś bliskiego mają o wiele łatwiej.. Dziś kupiłam dwa kaftaniki do szpitala - a niech lepiej będą, jak rzeczywiście nie będą nakładać body, no i zrobiłam przelew za foelik i rozek - wiec pozostałA już tylko drogeria :) Dostałam dzisiaj wanienke- taką nakładaną na wannę + foczka, posciel nadal nie doszła - czyli jutro będzie - wiec jutro dzień przymierzania i fote k :) ok esej napisałam..hehe a teraz idę jeść - mój Skarbek zrobił jajacznice - mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie tu poczytac o dobrych humorakach. Myśle, ze wygrzewanie w łóżku to nie powinno zaszkodzić, jednak co do kąpieli w wannie to sie zgadzam tam z gorącą wodą to raczej ostrożnie:):):) Ja juz po malowaniu, posprzatane, czekam tylko na męża aby zawiesił firankę. A ja dzis jestem tak śpiąca, że szok chyba padne jak kawka. Wogóle mam jeden punkt widzenia. Spać spać spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) śmieję sie bo wąłśnei przeczytałąm że u sierpniówek zastuj, dziewczyny kombinuja co tu zrobić aby dalej sie rozdwajać a tu cisza. no ciekawe kiedy u nas sie zacznie, myśle, ze jeszcze z 1,5 tyg to bedzie spokój, ale później to sie zacznie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie sprzatam, to znaczy przekladam z jednego miejsca na drugie i sprawdzam gdzie lepiej pasuje... :O ech, w tym naszym malutkim mieszkanku to naprawde trudno wszystko poupychac... a maz juz skrecil nowa komode :) jak pojedzie do pracy, tzn za pol godz to wloze wszystkie malenkie rzeczy do prania i jutro jak on bedzie spal to ja je poprasuje i poukladam :) tylko zebym na tych reszte naszych \"smieci\" znalazla miejsce... :O jeszcze mnie czeka w takim razie przekladanie z kata za drzwiami do garderoby... bleee :O pewnie i tak stwierdze ze zle... pozdrawiam Was wrzesniowe brzuchatki, moze jeszcze dzis sie odezwe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie Kochane Brzuchatki 🖐️ katusia ten Twoj dobry humor wszystkim sie udziela, fajnie poczytac te Twoje glupawki niech Cie trzyma ja mam dzisiaj takiego lenia, ze szok, nigdy wczesniej tak nie mialam, a dzisiaj to moglabym tylko spac i spac pozdrawiam i przesylam buziaki dla Was Wszystkich 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się w końcu zmobilizowałam i się prawie już spakowałam do szpitala. Praktycznie brakuje mi tylko pieluch. Zaczynam coraz bardziej myśleć o tym czy dam radę urodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 no nie mamy innego wyjscia hi hi hi :D :D :D :D jeszcze troche i zapomnimy jak to bylo z brzuchem :) ja moge powiedziec, ze moje dziecko przyjdzie na swiat dzieki lekarzowi, ale moze drugie sama bede mogla urodzic ( moze sie uda ? ) zawsze chcialam rodzic naturalnie, a tu du...a bo nietety cc buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam! wlasnie robilam pomiary brzuszka i ze 100 zrobilo sie 106 :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotex82- a dziekuję kochana 👄 wiesz ja uważam, ze takie minimum to powinno być 2000 zł, a ten 1000 zł, to jest mało. zresztą poza tym już nie masz żadnych preferencji. kiedyś były dotowane ciuszki dziecięce, produkty mleczne, żłobki, przedszkola, w szkole ksiązki kupiło sie od starszych klas a sprzedało młodszym. czynsz był smieszny itp. my mamy wszystko na pułkach, ale tylko to mozemy sobie poogladać, bo nie ma na nic kasy. kazde czasy są trudne na swój sposób, ale w naszych czasach jest koszmar :) oby nasze dzieciaczki maiły lepiej 👄 kochana a piszesz super i nie ma co patrzeć na składnie, bo w pracy teraz nie jesteś i czsem trzeba sobie popisać jak tylko klawiaturaka nas pokieruje, bez myslenia o błedach itp 👄 spokojnej nocy Miśka_26- dzieki kochaniutka 👄 hihhiihihihihihihihhhihihihh spokojnej nocy. a i moja dzidzia jest pierwsza. ja mam tylko w rodzinie siostrzenice lat 12, więc kochana rozumiesz, ja tez musze kupic wszystko od A-Z. jednak nie bede potem tych rzeczy rozdawała, potrzymam na druga dzidzię , moze Bóg da :) buziaki 👄 a jesli chodzi o jajecznice to smacznego mniam mniam, ja kochac jajka i wszystko z jajek :) to-tylko-ja- spokojnej nocy i odpoczywaj po cięzkiej pracy 👄 ziarnko_piasku- ja juz olałam sobie moje małe mieszkanko i nerwy, gdzie to czy tamto zmieszczę, jakoś bedzie . spokojnej nocy 👄 anja2525- dzieki kochana👄 obysmy jak najczęściej się usmiechały. spokojnej nocy 👄 malagocha333- kochana wszystko nam się uda, wszystki porodzimy fajne i zdrowe dzieciaczki. spokojnej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ko0chane moje kobietki 👄 wszystkim wam przesyłam 👄 i życze spokojnej nocy 👄 ja teraz idę sobie troszke poleżeć, bo plecy i dupsko mnie strasznie boli :) czuje sie jak weteranka mąż idzie na 6.00 do roboty to i przed piata pewnie wastanę, ale to nic nie szkodzi , bo i tak wstaje około 6 lub wczesniej na te moje seksowne pomiary acetonyu, potem badanie glukometrem, potem sniadanie, i godzina po znowu glukometr :) a dzis się strasznie nachodziłam i plecy mam jak emerytka :) a i tak WAS WSZYSTKIE BARDZO LUBIE I PROSZE O USMIECH I ŻYCZE SŁODKICH SNÓW buziaki spokojnej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 czy ty bierzesz ten fenoterol bardzo regularnie? bo ja ostatnio to tak jak mi sie chce masz jeszcze jakies objawy? mi ostatnio przez pare dni robilo sie slabo, bo bralam cala w poludnie a nie pol o 12 i pol o 18 i to byla dla mnie zbyt duza dawka jak na jeden raz a teraz to wezme ok 22.30/23.00 bo nie chce mi sie czekac na 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero znalazłam trochę czasu. Niemal cały dzień na nogach. Ale to był bardzo fajny i wyjątkowy dzień. A na jego uwieńczenie dostaliśmy dzisiaj od teściowej pieniążki na wózek. Lukrecja* - pytałam o tą adopcję, ale ona ma trzech synów, więc już ma kto z niej ciągnąć :) Peppetti 🌼 Katusia - jesteś niesamowicie pozytywnie zakręcona :) Tylko pozazdrościć 🌼 Dotex82 - becikowe się przyda, ale gdybym miała się zdecydować na dziecko ze względu na tą ich politykę prorodzinną, to by mnie starość zastała :) To-tylko-ja - pewno dzisiaj się nie oszczędzałaś i stąd to zmęczenie. Uciekam spać. Kolorowych snów 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja 2525 ja na początku tak przestrzegałam co do minuty żeby wziąć co 8 godz. Teraz sobie przestawiłam o jakąś godzinkę. Biorę ok.7 ,15 i 23. jak mi się przypomni czasem o 9,17,22. w każdym bądź razie 3 razy dziennie po całej i jak na razie nie mam żadnych objawów wzgędem tych tabletek ale zaczął mnie boleć brzuch i w nocy robi się twardy. Pójdę chyba jutro do lekarza, może będzie mi kazał zwiększyć dawkę i dowiem się do kiedy mam je brać. A Ciebie nie boli brzuszek? Mnie cały dół jak chodzę i twardy się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze przed chwilka bylam w tesco, bo mi sie zachcialo jakis owocow i pepsi i cos slodkiego :) :) :) i wiecie co - taka bieda na polkach, az szok, a z kosmetykow NIVEA to tylko jeden rodzaj kremu, kasa tylko jedna czynna i ogolnie to dziwnie jakos Zycze Wam wszystkim Kochane spokojnej, przespanej nocy 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauwazylam ze mnie czasem brzuch boli po zazyciu tabletki, a teraz to tez mnie boli jak dlugo nie ide siku, to pozniej z bolu nie moge zasnac, bo czasem nie chce mi sie wstac w nocy i przetrzymuje, az naprawde wytrzymac nie moge, ale ogolnie to czesto mnie nie boli tak ze do zniesienia dzieki za ten link o porodzie - wrzucilam go sobie na pulpit jak mocno i czesto Cie boli to idz do lekarza dla uspokojenia siebie, ale na bank jest wszystko dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane brzuchatki u mnie juz po spaniu od 4.00! aceton w moczu się pojawił, a cukier wysoki i jak tu sobie normalnie ułozyć dzień :) aceton głodowy, czyli powinnam coś zjeść, ale cukier na czczo jeszcze za wysoko by wcinać:) mżulka odprawiał do pracy i teraz sobie tv pooglądam pozdrawiam i buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525- jej ale bym sobie z toba podiadła tedo słodkiego hihhhihhihhihihihihihihihihi :) vanilam- taka jestem na codzień, chyba, ze mam jakis poważny problem, wtedy jest dół na 10000....%. ale życie zmienia człowieka i zawsze już mniej jest entuzjazmu jak ktoś stale podcina skrzydełaka, teraz wracam do formy, bo nie chodze do pracy :) pozdrawiam i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia ja też już nie śpie, mój M też poszedł na dnióweczke i wstałam z nim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eve81- witaj kochana, ja własnie teraz zjadałm śniadanie, czekałam, aż troche opadnie cukier i przed jedzenie miałam teraz 5,2 wiec krańcową wielkość :( teraz czekam 1 h po śniadanku by sobie zmierzyć znowu cukier, a potem sobie polezę, bo w głowie mi dudni :) mam nadzieje, że Twoje samopoczucie jest lepsze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestm ile dziś mamulek bedzie niewyspanych na naszym forum :) zoraz gorzej z tym snem jak czytam posty :) ja to juz nie pamietam kiedy dobrze spałam, chyba zanim wykryli u mnie tą cukrzycę :) a jak sie mały pierdzioszek urodzi, to u........... juz długo nie dowiem sie co to sen :) i znowu piszę sama do siebie, cos czuję, ze wpadnie mi to w nawyk hahahahahahahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę poleżeć, bo sama tu nic nie zdziałm!!!! za 20 mim zmierze cukier i postaram się odpocząć!!!!! życze miłego dnia :) dziś idę w odwiedziny do kolezanki, która ma miesięczną córeczke :) ciekawa jestem jak mała się zmieniła, bo widziałm ja w szpitalu 1 dzień po urodzeniu :) jeszcze i tak do was tu wpadne trochę was pomeczyć🌼 buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia ja też już jem, poszłam się położyć ale wstałam bo stwierdziłam że maluszek może być głodny, wczoraj na wieczór zjadłam spagetti więc ciekawe czy te ketony dziś rano mam:o teraz zjem sobie kaszke bananową (taką dla dzieci..hihi) z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam wizyte u diabetologa, ciekawe co powie i czy każe mi jeszcze przychodzić. Dzisiaj kończe 35tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i podobnie jak koleżanki obudziłam się, jak mąż wstawałdo pracy :) Do tego mały wsadził mi jakąś część ciała pod prawe żebro i w ogóle nie mogłam znaleźć sobie w nocy miejsca, bo jak bym się nie ułożyła, to wszystko mnie ciągnęło w brzuchu. Do tego całą koszulkę mam w plamy po siarze. Już kilka dni nic nie leciało, a dzisiaj to szok. Mam nadzieję, że dzisiaj przyjdzie pościel, bo już nie mogę się doczekać. Katusia - kurcze przerąbane z tymi acetonami i cukrem. Ja na początku ciąży, tzn. do końca 4 m-ca schudłam 7 kg i pamiętam, że moja gin co wizytę sprawdzała, czy nie mam ciał ketonowych w moczu. Na szczęście nic się nie pojawiło - chyba miałam niezłe magazyny :) A ja od tygodnia nie mam ochoty na nic słodkiego. Wcześniej potrafiłam zjeść opakowanie ciastek w czekoladzie albo ptasiego mleczka, tak teraz w ogóle mam problem z apetytem. Oj, powiem Ci, że ja też odkąd nie pracuję, to jestem bardziej znośna. Niestety stres robi swoje. Eve81 🌼 Miłego dzionka, u nas już świeci słoneczko - jak miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Eve81
chyba nie konczysz a zaczynasz 35 tydzien, po co sobie dodawac???!!! 35tyg+1 dzien to ciagle 35tyg a nie 36... kurde, baby w ciazy a liczyc nie potrafia... :O zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×