Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

dzień dobry z rana:)) miśka_26 dobrze ze masz blisko do mamy- ja jestem skazana na samotność, jak M wyjeżdża w delegacje, albo jest w pracy... do jednych i drugich rodziców mam ponad 100km:(( niezłe z tą czkwaką w szpitalu:)) vanilam ja przed lekarzem zrobilam golonko, ale bez lusterka (a nawet nie mialam czasu spojrzec) wiec efekty były średniozadowalające:)) ***Dee mnie kłuje jak wstaje ( z pozycji siedzącej lub leżącej). Ale obawiam się że gdzieś mnie moja mała ugniata na jakiś nerw, bo jak kucam albo wstaję to łapie mnie skurcz w prawej nodze- to już tak od tygodnia. Oczywiście jak byłam u ginka to zapomniałam o to spytac:( grako96 w pełni podzielam Twoje zdanie odnośnie tych \"bulwarowych sensacji\". Na mnie podziałało negatywnie, bo obudziłam się ok 3 rano i okazało się ze leżę \"na wznak\"- dotykam brzucha- zimny- szok!!! 1/2 godziny masowałam zanim Amelcia zaczęła się ruszać... Juz myślałam ze ją gdzieś tam poddusiłam:(( malagocha333 to jak na twarzy się zmieniłaś to 2-3 dni i... :)) Z tego co wiem, to dziecko pije wody płodowe, ale żeby wszystkie?? To pierwsze słyszę... Ja przy każdej wizycie mam USG i lekarz bada mnie wziernikiem, a nie \"ręcznie\", więc podgładamy sobie, czy są wody, gdzie główka, itp. wrześniówka2007 opis Twoich porządków był tak realistyczny, że miałam wrażenie jak czytałam, że byłam tam z Tobą:)) daria123 wiedziałam:)) ❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E❤️!!!!!!! dla Mamy Taty i Synka:)) vanilam my już mamy podpisaną kartę do porodu rodzinnego...:) jeszcze tylko opłata \"cegiełka\" zeby mieć pojedynczą salę do porodu... Ania1978 te same objawy- ja aż jęczę w nocy jak się przewalam z boku na bok:)) eve81 zazdroszczę Ci z tym weselem- my mamy zaproszenie na ostatni weekend września, ale obawiam się że nie będę już w dwupaku:)) Dziewczyny ja nadal czekam na rozpakowanie, ale chyba też dołączę do grudniówek:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Brzuchatki i Mamusie :) ja dzisiaj też miałam dziwne sny związane z porodem :) byłam w kościele i ktos mi zrobił cesarkę - przeciął brzuch i wyciągnął Mateuszkq, nic nie bolało..hehe a on odrazu był duży - nie wiem skąd takie sny,..:) DARIA - GRATULACJE DLA WASZEJ TRÓJKI czekamy na relacje, bo do tej pory same były cc, a interesuje nas bardzo jak to wszystkow wyglądało przy sn jutro zaczyna sie wrzesień -a wiec z dnia na dzień bedzie coraz wiecej kruszynek z nami ❤️ znowu jakas pomarańczowa próbuje wtargnąć i zakłócić nam spokój - a kto z nas pije w ciąży???? poszukaj sobie gdzie indziej sensacji ide robić sobie śniadanko,bo mąż kupił pyszną chrupiącą bagietke..mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha...przypomniałam sobie jeszcze a propos mojego snu że mnie wnim połóżna opieprzyła za źle ogoleone nogii wiecie co sprzatam włąsnie w domu i cały czas się zastanawiam dlaczego czepiła się moich nóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! Przede wszystkim ogromne gratulacje dla Darii ,jej meza i malenstwa ! Jednak wczoraj pochwalilam dzien przed zachodem ... w nocy to myslalam ze zwariuje jak mnie zlapalo okolo 2 to dopiero o 5 usnelam tak sie drapalam , na koniec wzielam szczotke do wlosow i ta szczotka , cos okropnego mowie wam , ide dzisisaaj prywatnie do dermatologa bo to na nic coraz gorzej ! pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria123 i jej Mężuś- GRATULACJE!!!!! teraz tylko dbajcie o siebie i dzidziaulkę 👄 Vanilam, Fabia- ciesze się, ze podoba Wam się nasze łóżeczko. tak zdecydowanie jasne tez mi tak bardziej pasowało do dzidzi 👄 Anja2525- kochana Ty nie przeginaj z tym sprzataniem na kolanach, bo sie o Ciebie martwię, bo to się tak robi robi robi, a dopiero po czasie wychodzą jakies akcje bólowo- skutkowe :) troszkę się oszczedzaj dla Maksiulka 👄 bbbbbbbbbaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrddddddddddzzzzzzzzzzzoooooo sie ciesze z Waszego szczęścia, bo bedziecie mieli w końcu normalne warunki małżeńskie zwłaszcza :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wcięłam śniadanko i leżę, bo coś mi dzisiaj jakoś źle. Aneta76 - mi dzisiaj też coś się śniło,ale nie pamiętam co :) Pola40 - mam to samo dzisiaj 🌼 Fabia22 - u nas są dwie sale pojedyncze, ale zanim tam się trafi, to czeka się w sali przedporodowej, w której jest chyba 5 łóżek i dopóki nie ma rozwarcia min. 5 cm, to przebywasz tam. Peppetti - odezwij się po wizycie 🌼 Miśka_26 - ciekawe, czy wytrzymamy do jutra, czy któraś się wykruszy :) Mysza3 - mnie wczoraj bardzo swędział brzuszek i o dziwo pomogła dopiero oliwka bambino. Koniecznie idź do lekarza, bo po co się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane Kobietki!!!!!!!!!!!!! ja dzis jestem w lepszej formie, bo wstałam w nocy tylko 3 razy, ale po wstaniu robiłam siki maryki a potem zowu się kładłam i zasypiałam, bez żadnych dłuzszych przerw. teraz jesteśmy po śniadanku tj. ja i M. mam zamiar przejść się do sklepu kupic jakies papku na obiada i zająć sobie czymś głowę :). w nocy nie znalazłam żadnego intruza po wysprzątaniu przez mojego M i po tych pułpkach które narobił ze specjalnego specyfiku, wiec i to mi pomogło w zmianie nastawienia. kochane ta pogoda jest taka do dupki, bo jak było słoneczko to człowiek sam z siebie sie uśmiechał, a teraz juz taka jesień idzie!!!!!!! pozdrawiam Was serdecznie i czekam na następne Mamulki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde bele ksemma ja cały czas mysle o tym serniczku! daj znać jak smakuje hihihihhihhihi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśka_26- kochana ja muszę brać nospę fortę 2 razy dziennie. tj rano i wieczorem👄 mysza3- kochana trzymam kciuki by wszystko ci przeszło 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria123 i dla Meza i dla Synka OGROMNE GRATULACJE 👄 ❤️ pieknie ze wszystko poszlo sprawnie i Maluszek razem z mamusia sa cali i zdrowi a i duuuuuze gratulacje dla Taty za odwage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma - miło, że wpadłaś 🌻 Wrześniówka2007 - ale z tym kupowaniem ziemniaków to się uśmiałam. :) :) A może zrobiłabyś się na czarno????? Odnośnie tarczycy to obawiam się, że ciąża mogła Ci jeszcze bardziej rozregulować pracę tego narządu. Ja też jestem tarczycowa. :( Właśnie czekam, aż mój mąż przywiezie mi wyniki badań. katusia , ksemma - mam dokładnie takie samo łóżeczko jak Wy. Tylko, że moje jest w kolorze buku. A przy okazji mam identyczną pościel, jak na zdjęciu. :) polcia - u mnie też niebo pochmurne. Jestem zła, bo miałam mnóstwo planów na dziś, a przez pogodę nic mi się nie chce.... I pewnie nic nie zrobię... A wieczorkiem jadę do gina. :) To moja ostatnia wizyta w ciąży u niego. Boję się, że nie wytrzymam do poniedziałku. Dziś od rana odczuwam dość często skurcze macicy. ufff.... ale by się narobiło... Ale wieści z wizyty przekażę dopiero jutro. Wizytę mam na 20,15. mysza - wyobraziłam sobie Ciebie z tą szczotką. :) :) :) anja - nie urodzisz bo nie masz czasu!! ha hahahhahahah miska - jak wyniki posiewu??? małagocha - cwany ten Twój lekarz. Zabierając Ci wyniki wszystkich badań zabezbiecza się przed ewentualną zmianą lekarza przez Ciebie. :) A mój mąż dziś przywiózł całą reklamówkę śliwek i poprosił mnie o ciasto ze śliwkami :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepetti- no kochana łózeczko bomba, ja posciel mam inna, ale ta na zdjęciu podoba mi się bardzo. nasze dzidzie bedą miały wygodne i ładne spanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jade do szpitala z duszą na ramieniu, po te wstrętne wyniki - oby było wszystko ok, odezwe się jak wróce Miłego dzionka Babiszonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Melduję się nadal w dwupaku :) daria123 G R A T U L A C J E !!!!!! 🌼🌼🌼 A co do snów o porodzie, to cóż... mi się dzisiaj śniło, ze mój lekarz przyjechał robić mi cesarkę w domu. Najpierw się napił z moim mężem, zaniemógł i zabierał się za cięcie dopiero na drugi dzień (na kacu) rano. A w ramach znieczulenia do cesarki dostałam tabletkę przciwbólową..... Nieźle, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sumie to mnie strach dopadł, że będą chcieli mnie w szpitalu zatrzymac- i nie jade, zadzwoniłam do męża i on odbierze wyniki :) kurcze bierze mnie przeziebienie- co mam brać żeby się nie rozkręciło na dobre?- proszę o rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wczoraj dostałam smski od Iryska \".. ja najprawdopodobniej będę miała cc w środę, na razie waga dzidzi ok 2500 trochę mało\" drugi sms \" .. u mnie decyzje zmieniają się ciągle. Ostatnia jest taka, że w niedziele będzie ostateczna decyzja czy środa czy poczekają jeszcze tydzień. tak więc to cc na 100% choć już niczego nie jestem pewna, ale termin na 50 % . Pozdrów dziewczyny ode mnie..\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka - głowa do góry 🌼 Wyniki muszą być o.k. - trzymam kciuki :) Co do przeziębienia, to chyba naturalne sposoby jednak, np. czosnek, cebula, miód, cytryna, itd. od siebie polecam inhalacje z olejkiem eukaliptusowym - pomaga 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czść dziewczyny. Coś ostatnio brakuje mi czasu żeby usiąść i nadrobić zaległości...a tyle nadrukowałyście, że hohohoho.... Melduję tylko zatem, że ja dalej w dwuapku i nic się na razie nie zapowiada. Szkoda bo już marzę o Filipku i chiałabym go już przytulać... :) Wyczytałam tylko nowiny o Darii - GRATULACJE KOCHANA DLA CIEBIE I MĘŻA!!!! MALEŃSTWO - WITAJ PO DRUGIEJ STRONIE BRZUSZKA!!! ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie z rana. Właśnie wysłałam męża po zakupy więc mam chwilkę dla was i mojego ciążowego towarzysza czyli laptopa. U mnie bez zmian. To jest aż dziwne, nic mnie nie boli, nie chodzę często do wc, nic mi się ni chce. Czasami twardnieje mi brzuch i tyle. Żadnych innych oznak. Viki szaleje w brzuszku po każdym posiłku, więc chyba na mnie jeszcze nie czas. Acha , właśnie odkryłam, że zrobiło mi się \"zimno\" na ustach (nie mylić z wargami na dole).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia serniczek jeszcze nie gotowy. Jak się zrobi to poczęstuje. Czekam az mi sklep z rajtuzami otworza, bo na wieczór jak M. wróci musze ładnie wyglądać.Kupie pończochy samonośne i ciekawe jak wygląda kobieta z wielkim brzuchem i w takich pończochach. Chyba śmiechu nie będzie:) I dopiero zacznę piec, bo rodzynek wczoraj zapomniałam kupić. A dwa razy nie bede chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuśki🌼 daria123-g👄r👄a👄t👄u👄l👄u👄j👄e👄 dziewczyny ale teraz to nas wzieło,normalnie nie wiadomo czy kłaść sie spać tak szybko do nas trafiają dobre nowiny o narodzinach naszych wrześniowych skrabów,aż chce sie żyć jak sie wstanie,włączy komputer i odrazu takie wieści,buzia odrazu z rana sie sama śmieje:)pozrawiam was ciepło🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja popołudniu jak bedzie wszystko ok - to pieke krówkę, dostałam przepis od koleżanki, mam nadzieje, że wyjdzie :) jadłam to ciasto u niej - pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppetti - juz jestem czarna... z ta tarczycą to ja sie własnie obawiam ale moja endokrynolog mówiła mi ze ciaza i ta cała burza hormonalna moga mi ta niewielką zmianę zahamowac na bardzo długo lub nawet całkowicie zlikwidowc... wiec mam nadzieje... nie chciałabym znów czegos brac bo mi waga szalała... ja nawet nie wiem czy miałam nadczynnośc czy niedoczynność czy cos jeszcze innego... jakies ognisko zmian i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska_26 podaj może ten przepis na krówkę- bo mój mąż narzeka że ciągle te same ciasta piekę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×