Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Gość Ania 1978
Ale mnie wkurzyl dziewczyny.ufffffffffffffffffffff Witaj AniA 26 - mnie tez wydaje się ze to czop, który wypada w kawałkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 1978 ale mnie ubawiłas tym kawałem, ale mężowi go nie opowiem bo już napewno go nie namówie na realizacje \"s\" A pomarańczowemu też pojechała dobrze mu tak, ale szkoda ner. lepiej to olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gggg
Oj obchodzi obchodzi, bo przez takie jak wy nieogolone, niedomyte, smierdzące, facetów odrzuca od seksu i od kobiet. Ile to ja się nasłuchałem od mężczyzn którzy mieli dzieci i którzy będą mieli, że nie dośc, że kochac się nie chce to jescze nawet nóg nie ogoli, nie mówiąc o tym że cipka i dupa całe zarośnięte. Spoko, rozumiem, że czasem jest ciężko, ale włosy długości 3 sm to już przesada. Kumpel opowiadał, że jednak ma sposób, po prostu kazał sie swojej ciążowej cizi golic, bo jak nie to spał oddzielnie, a potem powiedział, że odejdzie. Poskutkowało, babeczka codzinnie ponoc była gładziutka i pachnąca. Aż chciało sie puknąc. Wiadomo, że jeśli będziecie nieogolone to prędzej czy później was zostawimy. A jak nie wierzycie zapytajcie się swoich chłopów czy lubią nieogolone włochate cipki. Sorry ale odpowiedź brzmi NIE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc gggg wypierdalaj stąd !!!!!!!!!!!!!!! Jakim prawem oceniasz i generalizujesz ??? A swoją drogą to napewno masz małego i dlatego czujesz się źle, obrażając kobiety, bo zapewne jakaś w końcu Ci to powiedziała. Spadaj stąd chamie !!!!!!!!!! Ania 1978 - więc chyba to czop, tylko że on ma niby wypadac najdłużej 2 tyg. przed porodem a mi te kawałeczki wychodzą od właśnie około 2 tygodni :( to-tylko-ja - życzę powodzenia w realizacji \"s\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1978
to -tylko- ja moja kumpela mi to opowiadała, i opowiedzial to tez męzowi,jak zaczynali się kochac to był śmiech:):):)zmykam ,koleżanka idzie, będę póżniej a z gosciem ggg się jeszcze rozprawie, w swoim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam ...mnie tez nic nie bierze , a termin mam z usg na 6.09 a z OM na 14 tak jak Fabia i Kaja :)podobno dobrze pranie sobie w rekach zrobic , tak mi ktos mowil ale czy faktycznie to cos pomga to ja nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Dawno nie pisalam ale staram sie zagladac czasem, chociaz tyle ostatnio tworzycie ze ciezko nadrobic zaleglości :) :) :) Najpierw GRATULACJE dla Magdy, Wiśniowej i Darii :) Ja nadal 2 w 1, czujemy sie swietnie, chociaz coraz ciezej sie ruszac i wchodzenie na to moje 4 pieto to tragedia. Sluchajcie mam takie pytanie, od lipca jestem na zwolnieniu, od sierpnia placi zus, dzisiaj mialam kontrole :) i jeszcze dostalam wezwanie na badania na 5 wrzesnia. Czy ktoras z was byla na takich badaniach bo niewiem czego sie spodziewac? A musze sie pochwalic ze wkoncu zrobilismy z mezusiem zakupy dla malego, a dzisiaj skrecil mi lozeczko, wypralam sobie posciel i zaraz ide poprasowac, zeby zobaczyc calosc. zajrze jeszcze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gościa gggg a kobiety nie lubią jak faceci mają brudne gacie- a ty pewnie masz z przodu żółte, a z tyłu brązowe- nie masz babeczki i zaczepiasz forumowiczki bo cię to jara zwyrodnialcu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana 28 - nie naleze do doswiadczonych mam, ale wlasnie ostatnio czytalam poradniki o karmieniu i tam wyczytalam ze powinno sie uwazac wlasnie na smazone dania, bo sa ciezkostrawne, na nierozcienczane soki owocowe, zwlaszcza cytrusowe i napoje gazowane, slodycze w nadmiaze, zwl;aszcza czekolade, na kakao, pomidory ryby i krowie mleko bo moga powodowac kolki i alergie u dzieci. Ale to nie znaczy ze nasze dzieci musza zle tolerowac wszystkie te produkty, niektore mamy moga jesc wszysko i u dzieci nie ma zadnych problemow. Podobno najlepiej pojedynczo sprawdzac jak po tych ,,zakazanych ,, produktach reaguje nasze dziecko. Tyle teorii z poradnikow :) a jak jest w praktyce to moze powiedza doswiadczone mamy albo same sie za jakis czas przekonamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu GGGGG - zalisz sie nam tutaj ??? A moze chwalisz ? Na podstawie swojego doswiadczenia opisujesz jakze plastyczne obrazy owlosionych cipek czy w piaskownicy jakis kumpel ci na ucho powiedzial i kazal dalej nie rozpowiadac ??? Jezeli jest to jednak doswiadczenie, to przykro nam wiedziec, ze trafiales na bardzo naturalistyczne kobiety ze - korzystajac z Twojego slownika - smierdzacym buszem ponizej pasa. Pragne Ci jednak obwiescic i sprostowas, ze to nie jedyny typ femme spotykany na tym globie. A moze w Twoich kontaktach z kobietami zadzialala stara prawda ludowa \" Kto z kim przystaje, takim sie staje \" ???? Dodajac, ze na poczatku te kobitki byly zadbanymi czyscioszkami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
** Dee ale masz tych suwaczków:) A po co wy czytacie takie bzdury od pomarańczowych. Hihihi a może ktoś chce nam pomóc szybciej urodzić? Nerwy- szybszy poród. Miłego wieczoru. Ja zaczynam sie na randke z męzem szykować. Juz niedługo przyjeżdza. Hurra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🌼 Niestety nie nadrobię narazie z czytaniem, chcialam się tylko odmeldować, że już jestem w domu z Pati. W sz[pitalu wylądowałam w niedzielę, tak koło 14-tej odeszły mi wody i heja do szpitala. Zalałam mężowi całe siedzenie w samochodzie :D . Oczywiście ten kręgosłup mnie nadal bolał i bół był nie do wytrzymania, nawet nie moglam na izbie przyjęć wejść na fotel, i tak aż do wczoraj. No ale mniejsza z tym. Pati ❤️ urodziła sie przez cc o 20.40 (musiłayśmy odczekać 6 godzin, bo przed wyjazdem do szpitala najadłam się marchewki z jabłkiem, a trzeba być naczczo. Mała dostała 10 pkt., ważyła 3100 i miała 52cm. Niestety dziś przy wypisie miała już tylko 2850g. Normalnie padam na pysk, Pati tylko śpi, płacze i je, więc jak ona śpi to ja cały czas ściagam pokarm bo sama się nie najada i strasznie się denerwuje. Bardzo Was pozdrawiam i gratuluję tym, które już urodziły, niestety nie wiem komu dokładnie bo nic nie czytałam, pa pa lecę do swojego nowego przyjaciela \"laktatora\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara bardzo mocno GRATULUJE!!!!!!! Coś mi sie zdaje, ze juz coraz cześciej bedziemy dostawać takei superancki wiadomości.!!!! A mnie strasznei boli żołądek 😭 ide napić sie ciepłej herbatki moze troche przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szcześciara gratulacje Zajrzyj do tabelki to szybciutko będziesz wiedziała kto już się rozpakował Zmykam do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara28 GRATULACJE 🌼🌼🌼 Ale masz się fajnie, wszystkie chciałybyśmy już tulić swoje maleństwa!! Swoją drogą na chwilę spuściłyśmy Szczęściarę z oka i już nam się rozpakowała:) Musimy bacznie zwracać uwagę która z nas znika na jakiś czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zastosowała pierwsze \"s\", tzn. supermarket :) Kupiłam sobie dwie gazetki \"Mam dziecko\" i \"Mamo to ja\". Muszę przejrzeć, bo chciałam jakąs zaprenumerować, ale chcę porównać. Myślałyście też już o tym? Ania26 - ja mam termin na 5/6 wrzesień. Ania1978 - ja też nie przytoczę tego kawału mojemu M, bo wtedy to już w ogóle :) :) Mysza3 - ja wg usg mam na dzisiaj :) No w sumie pomyłam podłogi, okna, to jak coś to można jeszcze wsypróbować to :) Joasia_ - współczuję tego czwartego piętra. Ja nie daję rady wejść. Mam koleżankę, która mieszka na 4p i od miesiąca to tylko ona do mnie przychodzi, bo ja dostawałam puls 140 jak weszłam doniej. Poza tym bardzo stawiał mi sie brzuszek. A u siebie mam windę :) Ja jestem na zwolnieniu od stycznie i nie miałam żadnej kontroli ani wezwań. Jakiś nadgorliwy ten zus u Was. Peppetti - 🌼 powodzenia Szczęściara28 - 🌼 gratuluję 🌼 właśnie moja gin mi przypominała we wtorek, że jak mnie złapie, to żebym nic nie jadła w domu ze względu na to, że mam mieć cc. Napisz jak zabieg i ogólne samopoczucie po. A spadkiem wagi się nie przejmuj. Na szkole rodzenia mówili nam, że dziecko od porodu do wypisu traci zazwyczaj 10% swojej pierwotnej wagi urodzeniowej. Idę poczytać gazetki :) Zajrzę do Was wieczorkiem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołekjg co u Ciebie?? Kasiak* daj znak co z Tobą??? iza iza a może Ty juz sie rozpakowałas??? Ninka78 Ciebie też tu dawno nie było???? balbi77 a ty gdzie sie podziewasz???? niunia też prosimy o pojawienei sie ??? kaja72 ty chyba też dawno nic nie pisałaś???? lea76 halo halo co u Ciebie?? zielony-talerzyk a Ty co porabiasz??? Jolla 25 prosze nas nie opuszczać!!! Rinka84 prosimy o kontakt!!!! I cała reszta, która była i się zmyła. dajcie chociaż znak co u Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam u mnie w szpitalu jest tak, że dostaje sie po urodzeniu dziecka takie dwie tekturowe walizeczki i w jednej są czasopisma i różne ulotki a w drugiej różnego rodzaju próbki i bajery. I w szpitalu wypelniasz takie ankiety a oni później gratisowo przysyłają gazetki do domku. Oczewiście niektóre sa gratisowo, bo są też takie za pieniażki. Np. moja sąsiadka zaprenumerowała sobie taką disney serie i co misiąc dostawała ksiazeczke disney i dodatek jakiś gadżet(miseczka, łyżeczkaitp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorowo Brzuchatki:) Na poczatek Szczesciara28 GRATULUJĘ!!!!!! Peppetti, trzymam kciuki za wizytę:)) Popołudnie przedrzemałam na fotelu;) I ciekawe co ja bedę robiła dzisiaj w nocy;)? M jak Mama kupuje od poczatku, bardzo podoba mi sie to czaspismo. Wszystkie numery do sierpniowego zaniosłam ostatnio na poczekalnie do gabinetu gina. Niech przyszłe mamusie czytaja. A, zostawiłam sobie ostatni wrzesniowy, bo akurat tam same tematy na czasie:) własnie chciałam po kapieli poprawic sobie depilacje na pipce ale niestety sama nie dam rady:( musze poprosić M. zeby mi pomógł. Ja, nie wiem jak u Was ale moja jest strasznie spuchnieta i czuje taki nacisk, że siusiam tylko takimi kropelkami. Mam nadzieje, że to normalne. Kurcze juz nie pamietam jak to bylo przy najmłodszym synu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara GRATULACJE :) :) :) :) vanilam - no nadgorliwy, ,,zaatakowali,, mnie w jeden dzien :) ale tesciowa dowiedziala sie od znajomej ze u nas podobno to norma jak chorujesz powyzej 30 dni to kazdego wzywaja Dziewczyny czy wy tez na koniec macie taki apetyt? Do tej pory jadlam noramlnie, tyle samo co przed ciaza i sie najadalam. No czasem zdarzylo sie ze musialam wstac w nocy cos przegrysc ;) ale od tygodnia to normalnie niemoge sie najesc, zjem i za chwile jestem znowu glodna. Ostatni to lepiej mnie ubierac niz karmic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia, ja mam apetyt taki normalny jak miałam. moze i bym cos więcej wciagneła ale pisałam, że po jedzonku mam mdłosci :( wiec dlatego boję sie, że jak zjem wiecej to wyladuję w toalecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia ja też mam teraz większy apetyt. Wstaję w nocy siusiu i muszę koniecznie coś przegryźć, a w ciągu dnia ciągle jestem głodna i muszę coś mielić w buzi. SZCZESCIARA28 gratulacje!!! Nie widzę od jakiegoś czasu kamyczka80? Czyżby się rozdwoiła po tym Fenoterolu? Odezwij się jak jesteś w domku!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ostatnio ciagle bym jadła, non stop czuje głód, oczywiście staram się nie przeginać, ale to ssanie jest takie męczące... Gratuluję Darii, pozostałym dziewczynkom i ich maluszkom 🌻 Ciekawe, czy mój M wpisze się tu za mnie, kiedy będę w szpitalu :) W sumie nasz topik jest jedynym, który M uważa za sensowny na Kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×