Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Gość anka 32
witam dziewczyny, dzisiaj szukając informacji o porodzie na necie trafiłam na wasz topik. Mam nadzieję że mi pomożecie. też mam termin na wrzesień, dokładnie na 22, od kilku dni mam ból jak na miesiączkę, dzisiaj w nocy prawie nie spałam, drętwiały mi nogi.niedawno zauważyłam brunatne plamienie. czy to może byc oznaką zbliżającego się porodu. dodam, że pierwszy poród był wywoływany, bo byłam po terminie i było to ładnych kilka lat temu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE dla mamuś i ich pociech :D ja dopiero wstałam, zjadłam i zastanawiam się co robic CISZA PRZED BURZĄ ??? nic mi nie jest oprócz bóli krocza. Poszłam spać o chyba 2,30 i przespałam bez przebudzania. Liczyłam wczoraj skurcze wieczorem - równo co 30 min a teraz nic :( Nie wiem co myśleć o tym :) chyba fałszywy alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 32
dziękuję za szybkie odpowiedzi. Na razie to było jednorazowe plamienie. Zobaczę co będzie dalej się działo.Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim wrześniówkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusme- ggggggggggggggggrrrrrrrrrrrrraaaaaaatttttttttuuulllacjjjjjjjjjjjje!👄 aneta76- kochana ja o tym zwapnieniu to wiedziałam ze szkoły rodzenia, bo miałąm tam taka dziewczynę, która właśnie coś takiego miała i nam o tym opowiadały położne. opowiadały tez o ty , ze czasem tak sie dzieje po jakiejś infekcji są różne przyczyny. ja sama nie wiem od czego to moze być ciebie, czy to wina nie brania wit, nie wiem- raczej watpie. najlepiej podpytac sie lekarza. trzeba tez byc dobej mysli 👄 wszystko musi byc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTEME- (muszę się poprawić) ggggggggggggggrrrrrrrrrrraaaaattttulacccccccccjjjjjjjjjjjjjjjje!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuśki:) no ładnie nam sie tabelka zaczyna tworzyć:)mnie to nic nie bierze,termin wg OM mam na jutro ale raczej nic z tego bo żadnych przepowiaających oznak nie mam a termin wg USG też już dawno minoł więc cisza....nadal w nocy nie sypiam,a jednym słowem noc to dla mnie katorga,budze sie co chwile patrząc na zegarek i modląc sie żeby już była choć 6rano:(moja mama to już sie śmieje,że niunia leci w kulki ja M&M;)a mi wcale do smiechu,męczy mnie już dosłownie wszystko a dziś to juz całkowitego doła złapałam...zazdroszcze dziewczynom,które już urodziły i GRATULUJE z całego serca,mam nadzieje że wkońcu i ja sie rozpakuje bo chyba w depresje popadne hehe.Miłego dnia mamuśki👄[to sie napłakałam;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie poprawić, przepraszma 1. Magda7184.....chłopiec.....22.08.....SN.....Michałek 2. Wiśniowa.......dziewczynka.....24.08....CC.....Zuzia 3. Szczęściara28.....dziewczynka.....26.08.....CC....Patrycja 4. Daria123....chłopiec....30.08....SN.....Marcel 5. Justme.....chłopiec....1.09.....CC.....Konrad A co tu dzis tak pusto??? Halo halo halo halo dziewczyny gdzie jesteście?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze dzis ja bede pisac sama do siebie. tylko ja tak nie umiem rozbawiać jak anja czy katusia. WYBACZCIE:) Dwóch pięcioletnich chłopców sika w toalecie. Jeden mówi: - Twój nie ma skórki na końcu! - Byłem obrzezany. - Co to znaczy? - To znaczy, że obcięli mi skórkę na jego końcu. - Ile miałeś lat, jak to zrobili? - Moja mam mówi, że miałem dwa dni. - Bolało? - Czy bolało?! Nie mogłem chodzić przez rok! Myśliwy zabija niedźwiedzia i przywozi go do domu. Postanawia oporządzić zdobycz i ugotować kolację. Wie, że jego dzieci są niejadkami, i nie jadłyby, gdyby wiedziały, co to jest - więc decyduje, że im nie powie. Mały synek pyta: - Co będzie na kolację? - Zobaczysz. Zaczyna się kolacja i jego córka pyta, co jedzą. - No dobra - mówi ojciec - dam wam podpowiedź: tak czasem nazywa mnie wasza mama. - Jemy dupka!!! - wykrzyknęła córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobra jeszcze jeden: Młode małżenstwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkos pyta: - Panie doktorze a jak z \"tymi\" sprawami w czasie ciąży można czy nie? Lekarz: - W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka. - A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka? - Leżysz pan koło nory i wyjesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziekuje za odp.i za linki (bardzo fajnie jest napisane tam gdzie mama po porodzie rozmawia z połozną ;-) )joasi_ i peppetti mam jeszcze jedno pyt. co do smazonego-czy dlatego nieradza jesc smazonego gdy sie karmi, bo jest ciazkostrawne.Za to mozna jesc pieczone mieso.czym sie rózni smazone od pieczonego?Wiem moze głupie pytania ,ale mnie nurtuja :-p A jak jadłyscie rybke np. to jak se ja przygotowywałyscie? Uff ja termin mam na 25.09 z USG ale juz mam obnizony brzuszek i jak byłam u lek. to powiedział ze zaczyna sie rozwarcie i zakazał praktycznie cokolwiek ciezszego robic i gdybym nie urodziła to mam przyjsc za 2 tyg (teraz to za tydz.)Ile tak mozna chodzic z tym rozwarciem? Juz mi ciezko odwracac sie z boku na bok :-p bo boli podbrzusze. Pozdrowionka dla brzuchatek i tych co juz maleństwa maja w domu. aaaa jak mój M wróci z pracy to mu opowiem kawał o tym na wilka buhahahah,ciekawe co powie hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie To tylko ja tak mnie rozbawiłaś tym wilkiem że ażmnie brzucholek rozbolał. Aż Mała zaczeła się wietrolić. Justme serdeczne gratulacje i dużo dużo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało mi
witam przyłacze sie do pytania Any.I jeszcze- Czyli np jakies soczki karotkowe ,np. marchew ,banan, jabłko lub marchew ,banan ,malina itp. mozna pic bez obaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justme GRATULACJE z okazji urodzin synusia :))) mnie chyba jakies przeziebienie łapie , biegalam dzisiaj po mokrej trawie w japonkach i sie chyba doprawilam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana 28: Ja osobiscie pieke rybke w folii aluminiowej posmarowana roztopionym maselkiem z dodatkiem ziol i soku cytrynowego, zawsze wychodzi i jest pyszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys dzieki.🌻-i dzidzi tez nic nie jest rozumiem . dzieki.Aaa i co do tych skoów to tez mnie ineresi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justme GRATULUJĘ!!!!! :)) No, tak super dowcip z wilkiem:)) Peppetti!!! Odezwij się, mam nadzieje, że wróciłas z tej wczorajszej wizyty? A, ja miałm piec szarlotke ale usnełam:( a, teraz mam lenia:( moze jutro rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia jeszcze w brzuchu ale wydaje mi sie ze pieczone miesko w maselku jest mniej szkodliwe od smazonego schabowego na patelni, chociaz moze sie myle :) Moje pierwsze dziecko mialo przez jakis czas odczyn alergiczny na policzkach i cialku a wiec przez jakis czas jadlam w zasadzie tylko gotowane na parze, potem stopniowo wprowadzalam zeby uniknac powtorki z rozrywki. Bylo wszystko ok :) Dodam ze karmilam moja corcie przez lata :) i do dnia dzisiejszego zdarza sie ze przez sen ma odruch ssania... Zreszta juz zapowiedziala ze bedzie razem z bratem jadla cyce ;) A co do sokow to chyba najlepsze beda takie wyciskane ze swiezych warzyw i owocow, na poczatek marchewka i jablko aaaa i buraczek co jakis czas... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti, spokojnie poczekam na wiadomosci. Odpoczywaj. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti trzymaj się Myszko! A co do karmienia to Wam coś powiem - mam kuzynkę która urodziła w wieku niespełna 17 lat. Dzisiaj jej córa ma już 5 lat i ta wciąż ją karmi. Dodam iż nie jada nic specyficznego - kiedyś widziałam jak wcinała kebaba z pepsi - mówię tu o mamusi. Myślę że to nie wymaga jakiegoś specjalnego komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie, mianowicie chodzi m o porod przez cc. Mam zaswiadczenie od okulisty o wysokim astygmatyzmie polaczonym z krotkowzrocznoscia przy czym duze zmetnienie rogowek obu oczu co jest wskazaniem do cc. Zeby tego bylo malo mam maloplytkowosc, poziom jest znacznie ponizej 100 tys (srednio 70 tys) co wyklucza znieczulenie zewnatrzoponowe. Pozostaje mi chyba tylko ogolne, czy ktoras z przyszlych mam jest w podobnej sytuacji? Dodam ze pierwsze dziecko rodzilam naturalnie, poniewaz poprzedni lekarz zbagatelizowal moj wzrok, dzieki czemu moja wada i stan rogowek znacznie sie pogorszyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Sąsiadka z października sie kłania,ale miło sie Was czyta,że Dziewczyny już porodziły swoje Dzidziolki ❤️ Trzymam kciuki i kibicuje Wam z całego serca,coś mam przeczucie,że też moja Córunia przyjdzie na świat też we wrześniu. Napewno dam Wam znać,tymczasem pozdrawiam wszystkie Mamutki czekające na swoje pociechy i te Mamutki które tulą już swoje Maleństwa do piersi. Buziolki dla Was 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×