Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Justys - głowa do góry!!!! Anja - czekamy na wieści. Powodzonka!!!!!! 😘 Dziewczyny myślcie pozytywnie. Przecież tyle czasu było dobrze, wytrwałyśmy 9 miesięcy...to i teraz musi być dobrze!!! Musimy w to wierzyć ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołekjg GRATULUJE!!! U mnie wszytko dobrze. Skoro lekarze mimo tego, że pępowina owinęła sie wokół szyi poszczają do domu, tzn że nie am się czym martwic. Oni wiedza co robią. Miłego dnia. Ale ruch.. kazda juz wygląda na swoje dziecko. Fajowo. Do mnie zaraz kolezanki przyjda to ploteczki pójda..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla Szczęściary28 🌼 Justme 🌼 Azalli 🌼 oraz Aniołkajg 🌼 !!!!!! Laura28 - też zdecydowałam się na Pyskowice - dziś kończę tam szkołę rodzenia, na którą się załapałam, a myślałam, że mogę nie zdążyć :) poza tym do Pyskowic, w godzinach szczytu, dojadę szybciej niż na Kościuszki, a i sam szpital jest bardzo sympatyczny, położne bardzo miłe :) teraz pozostaje już tylko czekać, aż Maleństwo zechce przyjść na ten świat- wg OM termin mam 11.09 więc już coraz bliżej :) pozdrawiam gorące pozdrowienia dla wszystkich Mamuś, które wciąż są 2w1- z dnia na dzień coraz bliżej rozdwojenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Wrześnióweczki :D No proszę, nie było mnie tu półtorej dnia, a mamy już trzy nowe mamusie :D Justme, Azallia, Aniołekjg - GRATULACJE !!!!!!!!!! Peppetti - trzymam mocno kciuki. Będzie dobrze :) Dzisiaj czuję się do d*** - boli mnie brzuch, kręci mi się w głowie, jestem słaba i mam takie pragnienie jak smok wawelski. Do tego jeszcze co jakiś czas wypływa mi z pochwy taka wydzielina śluzowata przezroczysto-biaława. Nie wiem, czy to upławy, czy po prostu tak się dzieje przed porodem. Na szczęście dzisiaj mam wizytę u lekarza, dowiem się co to jest. Myślę, że raczej nie wody płodowe, ale lepiej się upewnić. A skurczy jak nie było, tak nie ma. Co prawda termin mam na przyszłą środę, ale już chciałabym się rozpakować ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny Nawet nie wiecie jaka jestem szczesliwa. Aniolekjg widze ze rodzilysmy tego samego dnia!!!! Moje gratulacje!! Justme- tobie tez gratuluje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azallia i Aniolekg wielkie GRATULACJE!!! Peppetti powodzenia, trzymam kciuki!! Ja nadal 2 w 1 :(( To juz 2 dni po terminie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello No to ja zmykam do Łodzi. trzymajcie za mnie kciuki, ja również będę trzymać za Was. Do \"zobaczenia\" za kilka dni. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura28 - a tak w ogóle to z jakiej dzielnicy jesteś? bo może mieszkamy blisko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne GRATULACJE 🌻 dla azalii🌻 i aniolkajg🌻 Dziewczynki zycze Wam by Malenstwa zdrowo rosly i by byly grzeczne :) U mnie cisza, skurcze sa rzadkie i nieregularne. Dzis moj Maluszek, jest b. spokojny. Zauwazylam, ze brzuch w ostatnich dniach sporo sie powiekszyl i moja mama twierdzi, ze sie obnizyl (ja tego nie widze) Do tego mam spuchniete dlonie i stopy i twarz tez jakas taka nabrzmiala. Na szczescie do terminu zostaly jedynie 3tyg. Tak sobie mysle, ze wbrew pozorom, to te 8m-cy ciazy, bardzo szybko mi zlecialy. Pozdrawiam Was Wszystkie! Kaska0110 🌻 juz myslalam, ze urodzilas ;) Melduj sie czesciej :) to-tylko-ja i _Justys_ wszystko bedzie dobrze! Nie martwcie sie Dziewczyny! 🌻 Ciekawe, ktora bedzie nastepna mamuska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Aniołekjg - GRATULACJE dla ciebie i uściski dla maluszka. Trzymajcie się ciepło. Peppeti - trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze, pewnie już wkrótce odezwiesz się do nas będąc ze swoim maleństwem. Powodzenia. Dziś mam nastrój niczym pogoda za oknem. Nic mnie nie boli, ale złapałam doła psychicznego. W dodatku jutro wybieram się do Wrocławia na ostatnie badania. Nie chce mi się (2 godz. drogi autobusem, bo męża nie ma a sama już się samochodem nie zdecyduję), wieczorem muszę jeszcze jechać do Wałbrzycha do swojego gina. Ciąży mi już ta ciąża i chce mi się wyć. Nawet nie myślę o porodzie, bo wydaje mi się tak odległy, że ...... No nie będę was zanudzać swoim nastrojem. Każda ma przecież swoje problemy i nie będę was dobijać jeszcze swoim humorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA: 1. Magda7184.....chłopiec.....22.08.....SN.....Michałek 2. Wiśniowa.......dziewczynka.....24.08....CC.....Zuzia 3. Szczęściara28.....dziewczynka.....26.08.....CC....Patrycja 4. Aniołekjg.....dziewczynka.....27.08....CC.....Basia 5. Azalia....chłopiec.....27.08.....SN.....Karolek 6. Daria123....chłopiec....30.08....SN.....Marcel 7. Justme.....chłopiec....1.09.....CC.....Konrad mął poprawka Azalia --> przepraszam za pomyłk. Dziewczyny a może wam sie nie podoba, ze ja wklejam tą tabelkę. Jak coś proszę pisać to przestane. Ale myśle że fajnie, że jest tu taka w skrócie i szybko można zerknać jak sie zmienia i rozrasta. ale jeśli komuś to nie odpowiada to ja przestane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grako96 kobieto, po to tu jesteśmy aby czytac o twoich zmartieniach i złym humorku. Kazda z nas ma złe i lepsze chwile, a my sie tu mamy wspierac:) wiec pisz co leży Ci na ❤️. Peepetti trzymam kciuki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja: mnie sie podoba pomysł z wklejaniem tabelki. Przynajmniej od razu i na biezaco mozna zobaczyc szczesliwe mamusie z pociechami. Ja na razie spadam, bo jade na badanie do poloznej. Pozdrowienia dla wszystkich :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mamuski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jestesmy juz z M arcelkiem w domu,maly jest sliczny i w miare grzeczny,pieknie ssie cyca,jestesmy bardzo szczesliwi:)Wlasnie sie najadl i spi jak susel. A teraz po kolei-w czwartek wybieralam sie na wizyte na 11,byl dzien jak codzien, nie bylo zadnych oznak wskazujacych,ze to bedzie dzisiaj-posprzatalam troszke,wykapalam sie,makijaz itd-wsiadam do samochodu,a tu pyk-i cos cieplego polecialao mi po nogach............wrocilam wiec do domu,sprawdzam i dzwonie po meza ,on przyjechal szybko,zrobil mi lewatywe i golonko i ok 12 bylismy w szpitalu. Na izbie przyjec dowiedzielismy sie ze z odchodzacymi wodami nie m ozna juz chodzic,wiec przewiezli m nie na porodowke,tam przebrali w gustowna szpitalna koszulke i polozyli na sli porodowej,zbadali,a tu rozwarcie tylko na 1palec,wiec kaza czekac na skurcze,po ok 1,5godz.zaczely sie skurcze-najpierw co 8,potem co 5minut-ten bol byl dokuczliwy,ale jeszcze dal sie zniesc,najgorsze bylo to,ze nie moglam chodzic i oglam tylko przekrecac sie z boku na bok,albo chwilke posiedziec,gdyby mogla chodzic to by byly bajki,jednak stwierdzilam,ze sprawie trzeba pomoc,bo inaczej moge sie tak meczyc do rana,wiec napislam smsa do meza,on \"posmarowal \"lekarzowi i zaraz dal mi oksytocne-po niej bole staly sie o wiele silniejsze,czestsze i dluzsze,ale przyniosly efekt,bo po ok.2godz.rozwarcie bylo juz zn 7cm-ta faza byla dla nie najgorsza,bo bol byl wielki,ale jeszcze nie m ozna bylo przec.,juz mnie tak bolalo,ze poprosila o zastrzyk przeciwbolwy,chociaz i tak ulgi mi nie przyniosl. faza parta porodu trwala u mnie 15minut-3parcia w 3skurczach i maly byl na swiecie!!!!!!!Maz bardzo mi pomogl,ocieral mi twarz,zwilzal usta,rozmawial,przypominla o oddychaniu ,a najwazniejsze,ze po prostu byl.A i jeszcze ciecie krocza-ono samo nie nic nie bolalo,bo jest robione podczas skurczu,ale widzialam,jak mnie chlasnal az krew na nich prysnela i sie przestraszylam,potem trzeba otroznie sie poruszac,ale da sie to przezyc. chwila,kiedy wypelza z Ciebie taki malutki czlowieczek jest cudowna i dla niej warto pocierpiec. tak wiec dziewczyny,ktore macie to przed soba-bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluje rowniez wszystkim nowym mamusiom i dzieki Wam za wsparcie i dobre slowo. lece wziac prysznic,bo moj Kudlatek spi(tak go nazwaly pielegniarki),musze zmyc z siebie ten szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuski🌼 peppetti-trzymam kciuki,wracaj szybciutko z wspaniałymi wiaomościami👄 a ja dziś jestem nie do życia,wstałam rano zakatarzona na maksa,boli mnie gardło i wogle jestem osłabiona.Dziewczyny pomocy!!!czym moge sie kurować,bo przez całą ciąże nie dopadła mnie żadna infekcja to teraz na sam koniec sobie o mnie przypomniała a ja jestem nie obeznana w lekach,nie wiem co moge wziąść??jutro mam wizyte,ale do jutra to chyba skonam bo nawet na oczy nie widze bo mi łzawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a jednak 7 babybiakow juz jest,szczesliwa siodemka(2007r) kazdej swiezej mamusce zazdroszcze juz ze ma malenstwo przy sobie,ja jeszcze 3 tyg do terminu a obawiam sie ze moze tez byc pozniej,nie mam zadnych skurczow,bolesci itp(oczywiscie nie swiadczy to ani o rychlym porodzie ani o pozniejszym ) wizyty u gienki tez juz nie mam ,tylko szpital jak sie zacznie uffffff , dzis bylam na rozpoczeciu roku szkol. i tak jak przypuszczalam,z kazdej strony pytania\"to pani jeszcze nie urodzila?\"\" heheheehe czulam sie jak slon (2lata ciazy) pozdrawiam dwupaczki i ide poczytac ksiazke ,przynajmniej mam nogi uniesione i mniej puchnapppppaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau no to ptanie jest dobijające -- a ty jeszcze nie urodziłas. ALe mnie sąsiadka ze swoim to ostatnio zwaliła z nóg po zapytala A ty jeszcze chodzisz?? wszyscy co stali w sklepie zaczeli sie smiac i zapytali a to co ma sie czołgać:) daria123 czekamy na zdjęcia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura_28 - mieszkam w Łabędach, na Głównej czyli kawałek od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzuchatki!! Ja również ciągle 2 w 1 i nastrój mam podobny do większości z Was :O To już trzeci dzień po terminie i nic nie zapowiada się, że coś ruszy.Coś czuję, że czeka mnie wywoływanie porodu:O No a oczywiście telefony się urywają czemu się nie chwalę, że już urodziłam!!Przecież już jest po terminie i takie tam.... Dario jeszcze raz gratuluję i serdeczne dzięki za zdanie relacji z porodu!!Takie opisy podoszą nas na duchu, że jakoś damy sobie radę!!Gorące uściski dla Ciebie i maleństwa!! Peppetti trzymam mocno kciuki i czekam na dobre wieści od Ciebie🌼 Laura28, Sakahet słyszałam same pozytywne opinie o szpitalu w Pyskowicach więc chyba dobrze wybrałyście!!Ja też o nim myślałam, ale jednak będę rodzić w Tarnowskich Górach, głównie z racji odległości. To-tylko-ja pomysł z \"roboczą\" tabelką na forum jest super, przynajmniej wiemy jak stoją nasze statystyki:) 🌼 Nie będę pisać do każdej z Was ale każdą mocno ściskam i pozdrawiam🌼 Jesteśmy dzielne babeczki i napewno ze wszystkim damy radę!!!!!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria123 dzięki za opis porodu. Dla takiej jak ja to wiele. I jak mówią strach ma wielki oczy. A tak to widzę, że w sumie może byc nawet szybko:) Shiva24 trzymaj sie dzielnie. Na każdą z nas przyjdzie pora. grako96 każdy miewa doła i po to tutaj jesteśmy, żeby sobie pomóc i wesprzeć dobrym słowem. Torbe do szpitala juz spakowałaś? to-tylko-ja mysle, że pomysł z tą tabelką jest bardzo fajny. 3 września a tutaj juz 7mioro dzieciaczków i za chwilkę nastepne będa. Oj szybko to będize leciało.. Laura28 i jak u połoznej? Co powiedziała? pewno lada dzien pojedziesz do spzitala urodzić. Takiej to dobrze. Lukrecja ja jak sie przeziębiałam to apap brałam i naturalne metody- herbata z miodem i cytryną, albo mleko z czosnkiem. Na gardło nic nie znam.. może ssać miód? Na kaszel to są syropy: babicum itp. W aptece panie zawsze pomagaja moze sie przejdz a one Ci doradza. ewciau i dla Ciebie pozdrowionka. Nie martw sie glupimi pytaniami, czy komentarzami. A co, szybko w następnej ciązy nie będizemy to trzeba sie nią cieszyc i chodzic ile wlezie. Hihihi. Pozdrowienia dla wszytkich przyszłych i juz obecnych mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowka2007 ja od Kozika mam tylko skierowanie na morfologię i mocz peppetti trzymam kciuki za ciebie i maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria123 fajnie ze napisalas jak wygladal porod, zawsze to lepiej wiedziec czego mozna sie spodziewac.... synus piekny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Na poczatku ze łzami w oczach gratuluję tym co już mają swoje bobo przy sobie. A teraz o mnie. Ja dalej waga cięzka ciężarowa. Cięzko mi jest strasznie a na dodatek mój mąż powiedział cierp ciało jak żeś chciało. Miał szczęści eże było to przez telefon ale taką awanturę mu zrobiłam że na koniec to aż mi się głupio zrobiło i jemu też. Potem bardzo przepraszał. Czekam z utęsknieniem na dzidzię i nie mogę się doczekać. Jeszcze parę tyg temu cieszyłam się zę to już niedługo ale teraz to mam już dosyć i jestem zła ż e jeszcze nie urodziłam. Brzuch mam nisko ale rozwarcie tylko na 1 palec. Dzidzia waży niecałe 3 kg co w porównaniu z moją wagą mnie dziwi. Główka jest tydzień do tyłu a nogi tydzień do przodu. Powiedziała że mała będzie wysoka i szczupła. W piątek idę do kontroli życzę powodzenia tym co mają na dniach terminy, i dużo miłości i cierpliwości tym co są już po:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×