Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

To-tylko-ja poprawiam tabelke, bo coś przeskoczyło: Mamusie tulące już swoje maleństwa 1. Magda7184.........chłopiec............22.08......SN.......Michał ek 2. Wiśniowa...........dziewczynka......24.08......CC.......Zuzia 3. Szczęściara28.....dziewczynka......26.08......CC.......Patrycja 4. Aniołekjg............dziewczynka......27.08......CC.......Basia 5. Azalia................chłopiec............27.08......SN.......Karolek 6. Daria123............chłopiec............30.08......SN.......Marcel 7. Justme...............chłopiec.............1.09......CC.......Konrad 8. kamyczek80........chłopiec.............1.09......SN.......Karolek 9. Eve81................chłopiec.............3.09......CC.......Szymo n 10. Peepetti...........chłopiec.............3.09......CC.......Micha łek 11. Pola40..............chłopiec.............4.09......SN.......?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve81 GRATULACJE!!!!!🌼 Kamyczek GRATULACJE!!!!🌼 Ale mamy super tempo!!Tylko ja kolejny dzień po terminie mija i nic się nie zmienia!! Maluszek kopie sobie beztrosko i chyba nie ma zamiaru jeszcze wychodzić:) Ale niestety jutro przyłączam się do Lukrecji, jadę do tego samego szpitala i chyba czeka mnie wywoływanie!! Dzięki Kochane za wsparcie, rano jeszcze wyłam ale teraz staram się myśleć pozytywnie że wszystko będzie dobrze:) Z tym pierszeństwem płci to jest taki zabobon, że dziewczynki rodzą się później bo dłużej stroją się do wyjścia:P Ale nie sądzę, żeby miało to jakiekolwiek pokrycie z rzeczywistością!! Mnie niestety od wczoraj już leci urlop macierzyński więc chciałabym jak najszybciej urodzić, żeby spędzać te dni z maluszkiem na ręku!!Ale cóż, takie jest nasze prawo:O Dotex jeżeli do tej pory nie zażywałaś to polecam urosept- możesz brać do 6 tabletek dziennie i jest to lek ziołowy!Mnie bardzo pomógł!! Wiecie co, właśnie moje słonko dostało czkawki, dodatkowo sobie kopie i tak pomyślałam, że bardzo mi tego będzie brakować po porodzie!!To niezapomniane uczucie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam fajnie, ze też chciałaś poprawić. A jak tam samopoczucie. boli Cię jeszcze. JA też boje sie aby za wcześnie nei wybrać sie do szpitala, a że mam piec minut drogi pieszo to bede zwlekac do sotatniej chwili. chya ze spanikuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kamyczek80 gratuluję Ja też dzisiaj byłam u swojego gina. Nie badał mnie bo nie widział takiej potrzeby. Powiedział tylko że mogłabym dziś już urodzić bo dziecko jest donoszone i kazał bym z mężem 3xdziennie się kochała jeśli tylko damy radę. 21września mam termin porodu i jeśli do tego dnia nie urodzę to mam 22 się stawić na izbie przyjęć do wywoływania porodu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od gina :( bez rewelacji rozwarcie 3 cm szyjka skrócona, miękka, dzidzia główkę umocowała na samym dole i czeka... zalecenia - seks, dużo seksu... dużo, dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha 333 ja mam sie odmeldowac 19.09 gdybym nie urodziła, dziwne ze cie nie badał, a ostatnio jak byłas to badał? mnie badał ostatnio i dzisiaj, dzis nawet jak to stwierdził \"dla siebie\" zeby sie upewnic jak rozwój sytuacji czy akcja się rozkreca, potem serduszko dzidziusiowi sprawdzał i po raz kolejny obstawiał córcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki kochane,ciepliwosci!!!!!!!!!!!!!Jak ja sie tego balam,ze bede po terminie i bede sie stresowac,ale na szczescie ta atrakcja mnie ominela i wszystko odbylo sie znienacka,czego i Wam zycze z calego serca. Moj synus jest grzeczniutki,chociaz zaczyna pokazywac swoj charakterek,np lubi zasypiac przy cycku,albo na moich rekach,ale myslalam,ze przy takim maluszku jest wiecej roboty,ale na szcescie mamy pampersy,chusteczki nawilzane itp.na pewno kazda sobie poradzi-gwarantuje. i jeszcze jedno,do dziewczyn,ktore martwia sie brakiem siary-nie przejmujcie sie,ja tez nic nie mialam,a teraz mam mleka pod dostatkiem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To-tylko-ja - własnie dopadła mnie biegunka, ledwo zdążyłam do toalety :( A boli prawie cały czas. Wczoraj było to samo i mniej więcej o tej samej porze. Najpierw rozwolnienie, a później za jakiś czas pojawiły się skurcze. Dzisiaj pewnie będzie powtórka z rozrywki. Ja też mam 5 minut do szpitala, ale samochodem. Musimy cierpliwie czekać 🌼 Konwalia10 - ja się zastanawiam, czy mi nie będzie brakowało w ogóle ruchów. Uwielbiam jak mały rozpycha się we wszystkie strony :) Malagocha333, wrzesniowka2007 - to Wy kochane nie powinnyście wypuszczać mężów z łóżka :) Tylko seksik 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. POLA 40, EVE 81, KAMYCZEK 80 - ogromne gratulacje Lukrecja i inne wrześniówki w szpitalach - trzymam kciuki - wszystko będzie dobrze Ewciau - kochana ja jestem na L-4 od 2.06, nie miałam żadnej kontroli, pieniądze mam jak w zegarku, ale to może dlatego , że ja mam umowę na czas nieokreślony i chyba to płaci pracodawca. Zresztą sama nie wiem, ale najważniejsze że kasa wpływa na czas jak przy wypłacie. Kaja72 i Fabia 22- wg USG termin mam na 24 a wg miesiączki na 29 i podobnie jak u was - zupełna cisza, 0 oznak przepowiadających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz trochę o mnie. Wróciłam właśnie z kliniki z Wrocławia. Właściwie wszystko w porządku. Viki waży 3240, ilość wód 7. Podano mi jeszcze taki opis A/B=2,0 RI=0,65 PI=0,65 Czy któraś z was wie co to oznacza? Mam spokojnie czekać na skurcze. Fajnie się mówi, ale w grupie raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam obstawiam że sie rozpakujesz i to juz tuz tuż ...powodzenia kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia - ty się dziewczyno nie denerwuj, mamy podobne terminy i podobne dolegliwości i schorzenia. Skoro mi 2 lekarzy( w tym 1 dr nauk medycznych) powiedziało że wszystko ok. i mogę rodzić w każdej chwili, to ty się kochana nie stresuj. Wczoraj pierwszy raz weszłam na blooga i widząc twój uśmiechnięty brzusio, tak uśmiałyśmy się z córką, że ta koniecznie chciała mi zrobić kopię jak u ciebie. Tylko że wzięła się za marker i bałam się że ciężko będzie zmyć na dzisiejsze USG więc się nie zgodziłam. Ktoś z takim brzusiem nie może ulegać depresji. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, też mam przeczucie, że to niebawem, ale może któraś mnie wyprzedzi :) Wczoraj śmiać mi się chciało, bo wieczorkiem jak mnie złapało, to pierwsza moja myśl była taka: \"Boże, tylko nie dzisiaj, bo chciałabym jeszcze zjeść naleśniki z konfiturą śliwkową, a dzisiaj już nie dam rady upiec\" :) :) :) Dobra jestem. Dzisiaj na obiad były naleśniki, więc śmiało mogę się szykować :) Chociaż mam jescze ochotę na bigos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ! a ja juz po wizycie , coraz wiecej przemawaia za tym ze jednak przenosze ta moja dzidzie , tak jak mowilam, zero rozwarcia , za to spuchnieta jestem jak borsuk nawet wargi sromowe podobno mam opuchniete :) waze juz ponad 100 , lekarz sobie dzidsiaj ze mnie zarty robil , ze mnie pamieta jak przyszlam pierwszy raz a teraz to jestem ...po prostu beczka :) wyslal mnie dzisiaj na KTG bo go troche nakrecilam z ruchami , i co okazuje sie ze w przeciagu 18 min mailam tylko jeden skórcz ! za to ilosc ruchow dzidzi 42 na godzine , ruszla sie jak najeta! a i jeszcze pan droktor powiedzial ze jak nie urodze do 15 ( konczy mi sie wtedy zwolnienie ) to mam sie zglosic 17 , i jakies zele mi załozy ! a I Kamyczek wielkie Gratulacje 🌻ale wam kochane dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVE 81, KAMYCZEK 80 - GRATULACJE !!!!!! Vanilam - coś mi się wydaje, że będziesz następna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek 80 GRATULUJE!!!🌼 A ja sie dziś nałazilam.. idę poleżeć, bo mnie wszytsko ciągnie. Kolorowych snów, kto może spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej tyle sie tu dzieje :) Gratuluje kolejnym mamusiom ich slodkich i wyczekanych pociech :) Seksualne porady lekarzy :) zeby tylko pomogly ;) U mnie cisza, kto wie moze przed burza... Vanilam :) rob wszystko zeby zjesc jeszcze bigos Ja w czwartek mam usg i ktg, moze cos sie wyjasni jak jest naprawde z ta pepowina...to-tylko-ja widzisz wszystko sie uklada i pewnie lada chwila sie zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Na początek gratulacje dla kolejnej mamusi - Kamyczka-80 :):):) Melduję się nadal nie rozpakowana, byłam dziś u lekarza - póki co nie mam już prawie szyjki, rozwarcie na 1 cm, czop jednak odszedł kilka dni temu, ale oprócz tego mało co się dzieje - raz po raz jakiś skurcz, niebolesny. Zmartwiłam się tylko troszkę, bo przez 2 tygodnie moja mała utyła tylko 20g :( I ma około 2900... lekarz mówi, że to nie świadczy o jakichś nieprawidłowościach, ale ja oczywiście się martwię. Wg OM jestem dziś w 39tc+2 dni, a wg wielkości dziecka w 38tc+1 dzień. Czuję normalne ruchy, serce dziecka pracuje dobrze, a ja i tak się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mi przeszło, więc noc zapowiada się spokojnie. Może synek okaże się 100% terminowy. Tylko, że moja gin pomyliła się o jeden dzień,a nie chciałą już kreślić na karcie ciąży. Wg OM poród wypada na 05.09, a ona zapisała 06.09. W sumie to zaledwie dzień różnicy. Już chcę mieć swojego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azazela - nie martw się kochana. Mój gin powiedział mi dzisiaj że w zasadzie nie powinno się robić USG i ustalać tygodni ciąży po 32tc, ponieważ tak naprawdę wszelkie wymiary nie są wówczas wcale miarodajne i wiele żródeł zaleca by ostatnie USG wykonywać na koniec 22 tc (chyba że istnieją jakieś problemy i wskazania). Twoja dzidzia po prostu zapowiada się na laskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azazella kochana- to nie czcze gadanie, ale czysta prawda. Ja dziś wystraszyłam się że Viki będzie miała dużą głowę, taki sobie brzuch i krótkie nogi (tak wynikało z pomiarów które pzrywiozłam z kliniki). Gin miał ze mnie ubaw przez pół godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, nie ma się co martwić, mój gin stwierdził, że to nic takiego. Zważył mnie i orzekł, że skoro ja przytyłam, to dziecko też urosło. Szkoda tylko, że nie uświadomił mi tego, co Ty (chociaż tyle już się naczytałam o błędnych pomiarach USG). Ale wiesz jak jest, człowiek często panikuje bez powodu. W każdym razie jestem uspokojona, chciałabym żeby cos już się zaczęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azazella - wierz mi że ja też na to czekam. Śmieję się sama z siebie, że teraz wyczekuję skurczy, a jak je dostanę i będę się zwijała z bólu to będę je przeklinać. No ale widać tak musi być. Choć to 2 (właściwie 3) moje dziecko to mam za sobą dokładnie takie same przeżycia jak ty. A propos wagi, ja przez miesiąc schudłam 1 kg, a Viki przytyła 440 gram, tak więc z tym wszystkim to czarna magia. Tobie to będzie lżej nosić swoją laskę. Moja 1 córka ważyła 3900 i przez 15 lat walczę z jej nadwagą. Ona jest większa ode mnie w każdym miejscu. Małe jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowka2007 nasz gin mnie ostatnio badał a dziś stwierdził że nie musi tego robić ponieważ nic to nie zmieni jeśli bym dziś rodziła to i tak wszystko jest ok. Mam się tylko zgłosić za tydz. na masaż szyjki macicy. Mnie też proponował dużo sexu. Później też sprawdzał bicie serca mojej dzidzi i dał mi skierowanie do szpitala na KTG. Tobie też? A jak on Ci stwierdził że będziesz miała dziewczynkę skoro on nie ma tam USG? I o której tam byłaś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×